Startlista Björkliden Arctic Mountain Marathon 2019 (BAMM 2019)
BAMM 10
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Helena | Andersson | |
Pernilla | Aspenberg | |
Jenny | Axberg | |
Mikael | Aybar | |
Johanna | Barck | |
Hanna | Björnström | |
Susanne | Boqvist | |
Filip | Christensen | |
Henrik | Dahlstedt | |
Anne-Marie | de Jong | |
Ingunn | Dreyer | Arctic Runners |
Elisabeth | Ekman | |
Tomas | Eriksson | |
Victor | Eriksson | |
Susanna | Fagerlund | |
Hanna | Forsberg | |
Therese | Friedman | |
Jenny | Greberg | Bergnäsets AIK |
Lisa | Harlin | |
Anders | Holma | Gällivare Endurance |
Adam | Johansson | |
Axel | Johansson | |
Gun | Jonsson | |
Lars | Jonsson | Norrskensgubbarna |
Merethe | Kristiansen | Arctic Runners Tromsø |
Anders | Kristoffersson | OK Sarven |
Karl | Kristoffersson | OK Sarven |
Frida | Landström | Nya läroverket |
Stina | Lannerblad | |
Malin | Lennartsson | Addnature |
Fredrik | Lilja | Notikens ik |
Mats | Lilja | Notvikens ik |
Carl Jonas | Lind | Riksgränsen |
Anna-Karin | Linder | |
Lisa | Lundqvist | |
Maja | Magnusson | Luleå Basket Ungdom |
Tina | Oja | Malmfältens draghundsklubb |
Alice | Olsson | Luleå Basket |
Ulrika | Olsson | |
joakim | skarpsvärd | |
Margaretha | Spett | IFK Kiruna |
Margareta | Stålnacke | |
Erica | Säthergren | Smedis IF |
Britt-Mari | Teigen | Arctic Runners Tromsø |
Emma | Viderhult Lagerstedt | |
Gabriella | Vuortio | |
Tone | Wilsgaard | Arctic Runners |
Kajsa | Zakrisson | |
Marie | Älvstrand | |
Linda | Ökvist JOHANSSON | |
Johanna | Österberg | NLV |
Philip | Östman | |
BAMM 30 DAM
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Akut sjuka sköterskor |
|
|
Carolina | Holmbom | |
|
Lisa | Sardén | |
Ammarnäs IF |
|
|
Sara | Grundström | Ammarnäs IF |
|
Jenny | Sjöström | Ammarnäs IF |
Blonda, snabba och förmodligen vilse |
|
|
Lina | Eriksson | |
|
Maria | Wictorsson | |
Den SkEvA MafFian |
|
|
Ida | Karlsson | |
|
Sofia | Nygård | |
Ernie & Bert |
|
|
Hellin | Engrund | Östersundsgymnasterna |
|
Wilma | Johansson | Åsarna IK |
f4a |
|
|
Susan | Bjelke | |
|
Jenny | Hagman | |
f4b |
|
|
Maria | Forsum | |
|
Josefin | Hållén | |
Fjällriporna |
|
|
Emelie | Johansson | |
|
Kajsa | Östlund | |
Genom dimman |
|
|
Ulrika | Kihlander | |
|
Anna | Norström Hvitfeldt | |
Gott å blandat |
|
|
Sofia | Atthammar | |
|
Kristina | Hedström | |
HajHaj |
|
|
Elina | Lif | |
|
Andrea | Wickbom | |
Havssulorna |
|
|
Kerstin | Cedenkvist | |
|
Eva | Jaxing | |
Heffaklump IK |
|
|
Sanne | Backhed | |
|
Andrea | Tano | |
Helan & Halvan |
|
|
Elise | Jacobsson | |
|
Hanna | Nilsson | |
Judit & Judit |
|
|
Elsa | Karlson | |
|
Karoline | Åslund | |
Kofot och Yxben |
|
|
sabina | lindblom | |
|
Stina | Raattamaa | |
L & L |
|
|
Liselotte | Mukka Julén | IFK Kiruna |
|
Linnea | Sjölund | |
Maggies fiercest, most strongest pirate crew ever |
|
|
Sieglinde | Kundisch | Abisko IF & IK |
|
Hannah | Rosenzweig | Abisko IF |
Mor & Dotter Lindgren |
|
|
Saga | Lindgren | NBIS |
|
Åsa | Lindgren | NBIS |
Mor&Dotter; Wiberg |
|
|
Jeanette | Wiberg | Mullsjö SOK |
|
Tove | Wiberg | Mullsjö SOK |
NiAn |
|
|
Nina | Karlsson | IFK Lidingö SOK |
|
Anneli | Wendelius | IFK Lidingö SOK |
OAK MOUNTAINEERS |
|
|
Lisa | Ekberg | |
|
Emma | Eliasson | |
Pick & Pack |
|
|
Sara | Harkman | |
|
Elin | Päbel | |
Rolberg |
|
|
Malva | Björkman | |
|
Julia | Frändberg | |
SEPB |
|
|
Pernilla | Brännman | |
|
Stina | Engström | |
Sistaminuten |
|
|
Malin | Hagberg | |
|
Malin | Kristoffersson | |
Systrarna M |
|
|
Eivor | Mettävainio | Jänkisjärvi IF |
|
Mia | Mettävainio | Jänkisjärvi IF |
T.U.T |
|
|
Eva | Forsell | |
|
Lena | Landström | |
Team Arctic Foxes |
|
|
Ann | Edblad Svensson | |
|
Erika | Gyllencreutz | |
Team Bodin/Ekman |
|
|
Malin | Bodin | |
|
Sanna | Ekman | |
Team Holmström |
|
|
Frida | Ekeström | |
|
Karin | Holmbom | |
team Xtreme |
|
|
Anna | Aasa | Övertorneå IF |
|
Agnes | Karlsson | Älvsby IF OK |
The Search Adventures |
|
|
Maria | Hansen | |
|
Veronica | Hohl | |
Vadapav |
|
|
Elin | Djurén | |
|
Katrin | Nilsson | |
Videsnår |
|
|
Johanna | Holmgren | HELLTH AWAITS HELLIVARE |
|
Emma | Lennelöv | HELLTH AWAITS HELLIVARE |
Vobla'19 |
|
|
Jenni | Backlund | |
|
Asya | Kochkurova | |
Äntligen egentid |
|
|
Anna-Lotta | Elg | |
|
Emma | Wallsten | |
BAMM 30 HERR
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
67 grader nord |
|
|
Staffan | Jernelöf | |
|
Rasmus | Palo johansson | |
Arctic Train |
|
|
Emil | Blomlie | |
|
Henrik | Maude | |
Blues Brothers |
|
|
Gunnar | Ullberg | Norrfjärdens IF |
|
Lars | Ullberg | |
Eagle Bird |
|
|
Magnus | Backlund | |
|
Steve | Wallis | |
Gränsen go getters |
|
|
Calum | Evans | Rikgränsen Löparkollektiv |
|
Gustav | Högberg | Rikgränsen Löparkollektiv |
Hedsvedjans institute of aerospace and astronomy |
|
|
Anton | Bergwall | |
|
Richard | Karlsson | |
JoGo |
|
|
Tom | Goldschmidt | |
|
Dieter | Joos | Börje SK |
K9 |
|
|
Ulf | Dahlberg | |
|
Niklas | Edling | |
Kusinkampen |
|
|
Erik | Dyrelius | |
|
Per | Ekstig | |
Kåpparåsen IF |
|
|
Daniel | Almqvist | |
|
Einar Johansson | Johansson | Backträsk sportklubb |
Lag 42 |
|
|
Olof | Evers | Bagarmossen lk |
|
Anders | Molin | Bestcoast |
Lemmeltåget |
|
|
Anders | Lindberg | Orefields |
|
Simon | Lundström | Elkoll |
Mountain Surfers |
|
|
Johan | Ekengård | Villa Toftakulla |
|
Oscar | Fogelberg | Fam Fogelberg |
Peacerichkyrö |
|
|
Fredrik | Eliasson | |
|
alexander | kyrö | |
Ponto - Rekrytering & Bemanning |
|
|
Henke | Nilsson | Ponto AB |
|
Peter | Nilsson Sandlund | Ponto AB |
Rymdsylt |
|
|
Björn | Maude | |
|
Gustav | Sparr | |
Rätt Järnhalt Jr |
|
|
Petter | Kemi | LKAB |
|
Hannes | Thornéus | LKAB |
Skräcken |
|
|
Ingemar | Bengtsson | Söders OL |
|
Leo | Larsson | |
Strålande Vassi |
|
|
Elias | Landin | |
|
Robin | Strålberg | |
Styrkekramarna |
|
|
stefan | håkansson | |
|
jonas | lundberg | |
Sveaskog IF |
|
|
Jakob | Bjerner | Sveaskog IF |
|
Fredrik | Lind | Sveaskog IF |
Swedbank lag 2 |
|
|
Mats | Olsson | Axa sportklubb |
|
Mattias | Svensson | Axa sportklubb |
Team Plura |
|
|
Dennis | Jonasson | |
|
Patrick | Jonasson | |
Team Snowroller |
|
|
Robin | Fjällborg | |
|
Joakim | Malmström | |
Team Ström |
|
|
Jens | Granström | Granströms el & entreprenad |
|
Erik | Wallström | Luleguttene |
Team Thailands |
|
|
Peter | Alex | Nockeby chark |
|
Robert | Berling | |
Team Ulv |
|
|
Mattias | Berglund | |
|
Jan | Norling | |
Tom Fredric |
|
|
Fredric | Landell | |
|
Tom | Olsson | |
Traktorentusiasterna |
|
|
Edvin | Olsson | |
|
Stefan | Olsson | |
ViVillViKan |
|
|
Lars | Erlandsson | |
|
Olof | Ståhl | |
BAMM 30 MIX
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
ahma |
|
|
Jari | Välimaa | |
|
Kirsi | Välimaa | |
Banana Split |
|
|
Marcus | Häggström | |
|
Lisa | Larson | |
Bergs på berget |
|
|
Christoffer | Berg | |
|
Joanna | Berg | |
Bergsgetterna |
|
|
Jan | Frödin | IFK Enskede |
|
Madeleine | Frödin | IFK Enskede |
crippa-vecchietti |
|
|
alessio | crippa | |
|
sarah | vecchietti | |
DmmJmd |
|
|
Caroline | Jansson | |
|
Patrik | Nilsson | |
Ekman Adventures |
|
|
Matilda | Ekman | |
|
Tobias | Ekman | |
Fat Smokin Hobbits |
|
|
Joel | Baudin | |
|
Emelie | Sandin | |
Father Daughter 91 |
|
|
Göran | Karlström | OK Tyr |
|
Emelie | Roer-Eide | Vestby Klatreklubb |
Happy Hippo |
|
|
Christoffer | Fjellström | |
|
Emma | Mäki | |
iTid |
|
|
Magnus | Andersson | iTid |
|
Maria | Öqvist | iTid |
Karmic monkies |
|
|
Erik | Ahlenius | |
|
Isabelle | Hörnfeldt | |
Les expatrié |
|
|
Jorge | Gonzalez | |
|
Maria | Gonzalez | |
Naturen kallar |
|
|
Stefan | Lindbohm | |
|
Natalie | Persson | |
Ni(c)kel |
|
|
Elin | Lennelöv | |
|
Niklas | Nyberg | |
Nya tider |
|
|
Stefan | Barck | |
|
Aina | Jansson | |
P.S. I Love You |
|
|
Per | Erkki | |
|
Sara | Sandström | |
Piff och Puff |
|
|
Mikael | Nilsson | |
|
Sandrine | Nilsson | |
PåDjuptVatten |
|
|
Andreas | Häggström | |
|
Madeleine | Stenvall | |
Relationskontroll |
|
|
Jennie | Bäckström | |
|
Lars | Tuoremaa | |
Riksgränsen Löparkollektiv |
|
|
Roland | Holmström | |
|
Kajsa | Nygren | |
Sist men inte minst |
|
|
Anne-Marie | Malis | |
|
Ingemar | Malis | |
Smedjan 1 |
|
|
Christer | Lindgren | Junsele |
|
Jonas | Moström | Junsele |
Smedjan 2 |
|
|
Lisa | Lif | Junsele |
|
Mats | Lif | Junsele |
Sockertoppen |
|
|
Emma | Ribom | Piteå elit sk |
|
Andreas | Vikström | |
TAJGAN |
|
|
Maria | Pelli Sundin | TAJGAN |
|
Jimmy | Sundin | TAJGAN |
Team Adrenalin |
|
|
Caroline | Forsman | Skånes Fallskärmsklubb |
|
Jesper | Forsman | Skånes Fallskärmsklubb |
Team Balboa & Sötis |
|
|
Jennie | Nilsson | |
|
Per | Nilsson | |
Team Boda Borg |
|
|
Frida | Norström | Skellefteå orienteringsklubb |
|
Thomas | Norström | Skellefteå orienteringsklubb |
Team Bukki |
|
|
Ida | Lang | |
|
Olle | Östlund | |
TEAM EMMA |
|
|
Magnus | Johansson | |
|
Emelie | Svensson | |
Team Eriksson |
|
|
Sara | Eriksson | |
|
Simon | Eriksson | |
Team Julls |
|
|
Julia | Attefjord | |
|
Jim | Wannehag | |
Team Midsummer |
|
|
Eric | Jaremalm | Täby OK |
|
Miki | Jaremalm | Täby OK |
Team RSK |
|
|
Nora | Wallin | Röbäcks Skidklubb |
|
Mikael | Åhl | Röbäcks Skidklubb |
Team Ströbylund |
|
|
cecilia | jakobsson | BSK |
|
olof | jakobssson | BSK |
Team Thompson |
|
|
Annelie | Thompson | |
|
Fredrik | Thompson | |
Team Villen |
|
|
Ellen | Clacey | |
|
Viktor | Melen | |
Team Öhman |
|
|
Katja | Öhman | TTGU IF |
|
Stefan | Öhman | TTGU IF |
The Twins |
|
|
Annika | Stenlund | |
|
Valdemar | Stenlund | |
Thuressons |
|
|
Emma | Thuresson | Undersåker IF |
|
Magnus | Thuresson | Undersåker IF |
Tingeling |
|
|
Carl | Bure | |
|
Isabella | Wassberg Bure | |
Två laxar i en laxask |
|
|
Emma | Bergman | |
|
Emil | Larsson | |
Utan hund på fjället |
|
|
Fredrik | Andersson | |
|
Liselotte | Eriksson | |
Vansinneslöparna |
|
|
Daniel | Berglund | ICA Nära Riksgränsen |
|
Erika | Wohlin Zerpe | ICA Nära Riksgränsen |
Vi swajpa höger och kom hit |
|
|
Fredrik | Gertsson | |
|
Jessica | Råbe | |
BAMM 50 DAM
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Det skaa gå! |
|
|
Kristina | Lundahl | |
|
Britt-Inger | Mohlin Grahn | |
Fjällrövarna |
|
|
Disa | Blomstrand | |
|
Amanda | Malis | |
Gört |
|
|
Sara | Arvidsson | |
|
Sandra | Berger | |
Jenny & Eva |
|
|
Eva | Palm | Västerås sok |
|
Jenny | Sigurdsson | Västerås sok |
Marcuskören on tour |
|
|
Michaela | Enmark | Väderstad IF |
|
Ingvild | Nysæther | Oral Care |
Pumorna |
|
|
erika | figaro | IF Umeå långdistans |
|
Jenny | Pettersson | IF Umeå Långdistans |
Riksgränsens löparkollektiv |
|
|
Anna | Friberg | Riksgränsen löparkollektiv |
|
Signe | Leffler-Rosendahl | OK Renen |
Salomon WMN |
|
|
Malin | Andersson | Amer Sports / Mullsjö SOK |
|
Lisa | Jansson | Amer Sports |
Team Argentière |
|
|
Malena | Andén | |
|
Jennifer | Löw | |
Team Starka |
|
|
Barbro | Andersson | Westeros trail running society |
|
Christina | Eskilstorp | Lonesome runners |
Team Svorskana |
|
|
Tora | Bettum | |
|
Ida | Gustavsson | |
Tits of Steel |
|
|
Josefine | Carlsson Norman | |
|
Linnéa | Frisk | |
TTGU |
|
|
Kajsa | Dahlberg | TTGU |
|
Pernilla | Nordlund | TTGU |
TTGU2 |
|
|
Sara | Johansson | TTGU |
|
Therese | Zittra | TTGU |
Twisted Sisters |
|
|
Karolina | Engrund | Åsarna |
|
Malin | Engrund | Kurravaara |
BAMM 50 HERR
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
#SÄK |
|
|
Petter | Johansson | Jukkasjärvi IF |
|
Joel | Törmä | Jukkasjärvi IF |
Alex och coach |
|
|
Eddie | Ljungwe | Sweco Rail AB |
|
Alexander | Rosenberg | Djurgården |
Aristocats |
|
|
Patrik | Andersson | |
|
Erik | Karlström | |
Desorienterarna |
|
|
Johan | Joos Lindberg | |
|
Filip | Söderling | |
Don't Be Besh |
|
|
Linus | Lauri | Danske Bank |
|
Jesper | Noer | Danske Bank |
Drömmen om fjällen |
|
|
Victor | Brandén | |
|
Eric | Duned | |
Dufvbo HK |
|
|
Anders | Hising | |
|
Robert | Marcil | |
Go west |
|
|
Henrik | Källberg | |
|
Pär | Videll | |
GPKAB |
|
|
Kristian | Poromaa | JukkasjärviIF |
|
Fredrik | Söderlind | IFK Kiruna |
Hellerstedt |
|
|
Henrik | Hellerstedt | AlphaCE |
|
Niklas | Hellerstedt | Guided Heroes |
Höjdmeter.se |
|
|
Mikael | Stenqvist | Sävast Ski Team |
|
Hans | Turtola | Nilivaara IS |
IK Träben |
|
|
Robin | Malm | |
|
Emil | Persson | |
Knivsta Trailrunners |
|
|
Jens | Lindquist | |
|
Daniel | Nordström | |
Knutssons fjällsport |
|
|
Isak | Knutsson | STF Abisko |
|
Ola | Knutsson | Vegan Runners IK |
Lag PH |
|
|
Pål | Lorentzon | |
|
Henrik | Lundberg | |
Lag Ramström |
|
|
Carl | Ramström | |
|
Eric | Ramström | |
Lolek & Bolek |
|
|
Wieland | Kundisch | |
|
Friedmar | Richter | |
Lost boys |
|
|
Anneli | Söderberg | JLL |
|
Erik | Söderholm | Life Center |
Lätt packade i fjällen |
|
|
Lars | Hedlund | |
|
Martin | Lindgren | |
mackan&svane; |
|
|
Marcus | Hellner | |
|
Anders | Svanebo | |
Malm och Lejon |
|
|
Markus | Lejon | |
|
Johan | Malm | |
Mefos IK |
|
|
Per | Ekervhen | Mefos IK |
|
Johan | Sjöström | Mefos IK |
MGF |
|
|
Martin | Carlsson | |
|
Niclas | Carlsson | |
Mjölksyra |
|
|
Jonas | Almgren | |
|
Eric | Westberg | |
Motala Adventure Team |
|
|
Jonas | Axén | |
|
Oskar | Höglund | |
Namnlösa |
|
|
Johan | Aspvik | |
|
Mats-Johan | Rostmark | |
Naturromantikerna |
|
|
Jacob | Bjelfvenstam | |
|
Håkan | Färje | |
NINE G |
|
|
Carl-Fredrik | Edström | Försvarsmakten |
|
Mikael | Engman | Försvarsmakten |
OHB Sweden |
|
|
Martin | Johansson | OHB Sweden |
|
Robert | Johansson | OHB Sweden |
Paksuniemi multisport |
|
|
Bengt | Andersson | Paksuniemi multisport |
|
Mattias | Andersson | Paksuniemi multisport |
Pegasos Bygg/MBT NORD |
|
|
Magnus | Degerlund | Pegasos Bygg |
|
Per | Hansson | MBT |
Pikkupalo XC |
|
|
David | Falk | Jukkasjärvi IF |
|
Mats | Johansson | Vittangi SK |
Punschpatrullen |
|
|
Joakim | Pantzare | |
|
Rickard | Snäll | |
Revansch |
|
|
Mats | Ericsson | |
|
Sebastian | Kandelin | |
Ripjägarna |
|
|
Erik | Johansson | |
|
Magnus | Jonsson | |
Risbergs skogskonsult |
|
|
Henrik | Risberg | Risbergs skogskonsult |
|
Tommy | Wellborg | F21 |
Runsten |
|
|
Fredrik | Fjärdsmans | |
|
Albin | Lingman | |
Rätt järnhalt |
|
|
Magnus | Oja | IFK Kiruna |
|
Ola | Paganus | IFK Kiruna |
SAF |
|
|
John | Afzelius | Team Fjelluft |
|
Lelle | Moberg | |
Skoskav FC |
|
|
Mathias | Lundqvist | |
|
arvin | Yousefi | |
Skåneslättens OL |
|
|
Hans | Kulstad | Skåneslättens OL |
|
Fredrik | Nystedt | Skåneslättens OL |
Småstadsliv |
|
|
John-Daniel | Isacsson | |
|
Isak | Johansson | |
Spacedoctors |
|
|
Mate | Kerenyi | IFK Lidingö |
|
Erik | Palmer | IFK Kiruna |
Systrarna Lilja |
|
|
Fredrik | Lilja | |
|
Mattias | Lilja | |
Team Art/Lv |
|
|
Niklas | Collin | Försvarsmakten |
|
Jimmy | Wilhelmsson | Försvarsmakten |
Team Drottz & Ellström |
|
|
Robert | Drottz | |
|
Rickard | Ellström | |
Team Gehrig / Génetay |
|
|
Adrian | Gehrig | |
|
Philippe | Génetay | |
Team Global Issues |
|
|
Magnus | Ström | Fam Ström |
|
Niklas | Ström | Fam Ström |
Team KOJ |
|
|
Jon | Hilander | |
|
Karl-Johan | Lundkvist | |
Team Olofsson/Widmark |
|
|
Fabian | Olofsson | |
|
Niklas | Widmark | |
Team Pathfinder |
|
|
Mattias | Diener | |
|
Robert | Lindholm | |
Team PEJO 3.0+ |
|
|
Peter | Flymalm | Luleguttene |
|
Johan | Zanders | Luleguttene |
Team POCH |
|
|
Christian | Nygård | |
|
Pontus | Strömkvist | |
Team Reiseverein |
|
|
Mattias | Lundborg | Team Reiseverein |
|
Emil | Svanberg | Team Reiseverein |
Team Råskinn |
|
|
Emil | Måseide | |
|
Simon | Rantapää | |
Team Saga |
|
|
Jon | Gezelius | |
|
Linus | Hansson | |
Team TJ |
|
|
Tim | Holmlund | |
|
Jonas | Olovsson | |
Team Tromsø |
|
|
Torstein | Johansen | Team Tromsø |
|
Andreas | Robertsen | Team Tromsø |
Team Uppförsbacke |
|
|
Erik | Lindahl | |
|
Anders | Linnertz | |
Team VLC - (Vilse Lost and Confused) |
|
|
Magnus | Esberg | |
|
Johan | Sandberg | TTGU IF |
Team Örret |
|
|
Stefan | Andersson | |
|
Oscar | Forsberg | |
Trailer Park Boys |
|
|
Fredrik | Engström | |
|
Andreas | Ramström | |
Urban Runners |
|
|
Carl-Johan | Edström | Försvarsmakten |
|
Peter | Greberg | Försvarsmakten |
Utrikes Hammerdal |
|
|
Erik | Hagström | |
|
Joel | Safrani | |
v4Dqw4Ls56 |
|
|
Erik | Artursson | |
|
Julius | Bjällhage | |
Vilsna Ungkarlar |
|
|
Johan | Johansson | |
|
Gustav | Larson | |
Walk in the park |
|
|
Anders | Fredriksson | Psykologkonsult norr AB |
|
Fredrik | Tideman | Psykologkonsult Norr AB |
BAMM 50 MIX
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Claenderssons |
|
|
Jonas | Andersson | |
|
Anna-Sara | Claeson | |
Discoveryteam |
|
|
Joel | Backa | Icebug |
|
Charlotta | Forssen | Icebug |
Elefantgudens IF |
|
|
Sofia | Paulsson | Vilks Paulsson AB |
|
Isak | Vilks Paulsson | Vills Paulsson AB |
Gusmyran_2 |
|
|
Markus | Gustafsson | |
|
Sofia | Myrevik | |
Klubben för inbördes beundran |
|
|
Anders | Berglund | |
|
Magdalena | Sparf | |
Lag Myshelg |
|
|
Johanna | Elander | |
|
Jesper | Kraus | |
LnA |
|
|
Lovisa | Carlsson | Ok Kåre |
|
Andreas | Gröning | Ok Kåre |
Luntende analog GIS |
|
|
Julie | Keller | Geoinfo |
|
Steen Hulthin | Rasmussen | Geoinfo |
MountainLilies |
|
|
Simon | Bergroth | Gävle OK |
|
Pernilla | Eriksson | Gävle OK |
Noms |
|
|
Jenny | Nordström | Noms |
|
Peter | Nordström | Noms |
Paulsson Power |
|
|
Jörgen | Paulsson | |
|
Stina | Paulsson | |
PEKA |
|
|
Peter | Carlsson | |
|
Karin | Ehrnlund | |
Run4Fun |
|
|
Carina | Sundén | Huddinge sk längd |
|
Peter | Sundén | Huddinge sk längd |
Sautus Highsticks |
|
|
Henrik | Johansson | Jukkasjärvi IF |
|
Jesper | Torneus | |
Skarpnäcks OL lag 1 |
|
|
Håkan | Rolfsson | |
|
Vera | Rolfsson | |
Slicka ryggen |
|
|
Mathias | Andersson | BB trailers |
|
Annika | Ritzman | BB trailers |
Sundarna |
|
|
Daniel | Sund | |
|
Åsa | Sund | |
Team BubbelåBärs |
|
|
Anders | Nyström | |
|
Moa | Wuotila | |
Team Trolles |
|
|
Lars | Edvinsson | |
|
Sara | Jonsson | |
Team Tuvesson |
|
|
Malin | Tuvesson | Sundsvalls OK |
|
Ola | Tuvesson | Sundsvalls OK |
The Niners |
|
|
Niklas | Isaksson | |
|
Ulrika | Weghammar | |
BAMM 70 DAM
Det finns ännu inga deltagare i klassen BAMM 70 DAM.
BAMM 70 HERR
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
AddWardIt |
|
|
Fredrik | Elfving | AwardIt |
|
Jörgen | Hansson | AddVenture |
AJB Bergspluton |
|
|
Jonatan | Landström | |
|
Oscar | Silvergran | |
AJB Bergspluton 2 |
|
|
Daniel | Ryberg Engström | |
|
Rasmus | Staaf | |
AJB Bergspluton 3 |
|
|
Svante | Berg | Försvarsmakten |
|
Jonathan | Isaksson | Försvarsmakten |
Din gamla mamma |
|
|
Selim | Hoff-Sümer | |
|
Gustav | Steneholm | |
EnlångEnkort |
|
|
Esbjörn | Brolund | Uppsala Vasaloppsklubb |
|
Anders | Lindahl | Uppsala Vasaloppsklubb |
GOE |
|
|
Jacob | Hasslow | |
|
Joakim | Johansson | |
Goggins IF |
|
|
Fredrik | Engström | |
|
Anton | Mikko | |
Hindås Multisport |
|
|
Jonas | Bergdahl | OK Orinto |
|
Lasse | Jönsson | Hndås Multisport |
Kolmården Adventures |
|
|
Pär | Alenbrand | Kolmården Adventures |
|
Nicklas | Levinson | Kolmården Adventures |
Niklas&John;-Racing |
|
|
Niklas | Cedstedt | Vallentuna Ok |
|
John | Solbreck | Långhundra IF |
Otaktiskt Faktiskt |
|
|
David | Lingfors | OK Linné |
|
Ken | Peeters | OK Linné |
TaLöpet |
|
|
Gustav | Hultqvist | |
|
Olle | Ohrmer | |
Team Ankeborg |
|
|
Erik | Ahlarve | AstraZeneca IF |
|
Mats | Fröjdenstam | Areal Örebro |
Team Osponsrat |
|
|
Kristofer | Linder | Umeå |
|
Jakob | Odeblad | Umeå |
BAMM 70 MIX
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
ARSweden |
|
|
Björn | Rydvall | ARSweden |
|
Josefina | Vikberg | ARSweden |
Elläimen kinthaat |
|
|
Petri | Lassheikki | |
|
Johanna | Leino | |
Enstalund raiders |
|
|
Julia | Angelsiöö | |
|
Ulf | Angelsiöö | |
Kooganooga Hillrunners |
|
|
Andreas | Haverskog | |
|
Eva | Haverskog | |
Skidobabe + sambo |
|
|
Emma | Bergström | |
|
Joacim | Lindstedt | |
Skidobabe + Skidohunk |
|
|
Erik | Blomgren | |
|
Evelina | Wickbom | |
Team Hallberg |
|
|
Linda | Hallberg | |
|
Peder | Hallberg | |
Team Nord och Syd |
|
|
Niclas | Lestander | |
|
Petra | Lestander | |
Tough Training Group Umeå |
|
|
Frida | Lind-Oja | Jukkasjärvi IF |
|
Tobias | Thomsson | Adak SK |