Startlista

Startlista KolmårdsRundan - Kolmården Trail Marathon

A: 2,5KM-Barn, (födda 2007 el. senare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AliceEnetjärnNyköpings BIS
ArvidGrabbeMatteus SI

A: 2,5KM-Ungdom, (födda 2002-2006)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
WilliamLantzOxelösund

A: 2,5KM-Vuxen, (födda 2000 el. tidigare)

Det finns ännu inga deltagare i klassen A: 2,5KM-Vuxen, (födda 2000 el. tidigare).

B: 6KM-Ungdom, (födda 2002 el senare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LinneaLundOK Kolmården
EnyaMalmstenIFK Linköping Brottning
WilmerNordenvall

B: 6KM-Vuxen, (födda 2001 el. tidigare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MelindaErikssonMIF-Örebro kommun
AnnaFredriksson
JosefinHugosson
MarcusHugosson
IdaKarlsson
JennieKarlssonMIF- Örebro kommun
ChristianLarssonSwedenring ofc
MichaelaLarssonLinköping
SimonLarssonLinköping
JennyLindblomFAIK
LenaLindgrenNocout
EmiliaLönnGranheds if
MariaMalmstenIFK Linköping Brottning
CarlNygrenSaab
SarahPurvins
AnkiReiner
CeciliaSkoogRåby Skoog
EmelieSkoogRåby Skoog AB
RuneStrandLinköping
BrittSundström
AliceZetterstrand
BjörnÅberg

C: 10KM-Ungdom (födda 2002 el senare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
TyraSkoogKatrineholms sk Friidrott

C: 10KM-Vuxen, (födda 2001 el. tidigare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
RebeccaFredriksson
KerstinKonitzerRunacademy IF
LukasLjungcrantzVegan Runners IK
SamuelNilssonFinspångs AIK
JoannaSjölander
FredrikStrömRunacademy IF
EmilToftgårdSwedbank
MariaToftgårdSkatteverket
TimmyÅhrmanSweden Runners

D: 21KM-Vuxen Elit, (snabba löpare födda 2001 el. tidigare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ConnyAnderssonRunacademy
CrelleEkstrandCrelle Photography AB
KarlEngströmRunacademy IF
JohanFagerbergTjalve IF
MarcusLetalick
LisaRingIK NocOut.se
ElminaSaksiTjalve IF/ASICSFrontRunner
RikardSikö
JensWiberg

D: 21KM-Vuxen Motion, ("Långsammare" löpare födda 2001 el. tidigare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ToivoAndersson
JohanBengtsson
JennyBertvallTyresö
DanBjörkman
RobertBlomberg
TinaCarlsson
MariaCederberg
RogerCederberg
FredrikDagh
MalinDanborg
AndersErikssonEnköpings AIF
HelenaEriksson
SusanneGunell
LindaHansenFriskis och svettis Söderköping
EmilHarryson
NicklasHugooRunning on plants
AnnaHåkanssonOK Kolmården
RobertHåkanssonOK Kolmården
VahidJalilian Mossavion
HinrikJóhannesonGrundarfjörður
NiklasKlarin
HåkanKronander
PetterLakso
JonnyLindbergKristinehamn
CatarinaMagnusson
AlexanderOlsson
JosefinOlsson
LindaOlssonTaxinge
MattiasOskarsson
GabriellaReinerTeam CRS
DavidRovioÖbacka LK
StefanSaksiGisselöGårdsbryggeri
MalinStrömberg
LouiseSvenssonRunacademy IF
PernillaSöderqvistStorvreta IK
AnneliThiel
JennyThunholm
LinneaTörnqvist
NiklasWittbom
RobinÖrtenblad

E: 42KM-Vuxen, (födda 2001 el. tidigare)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MathiasAhlqvistMikkeller Running Club
JohannesAndersson
MagnusAnundsson
KlasAxellVäxjö
Anders TurbofotenAxelssonFarsta galoppers
BattsetsegBatnasan
OdgerelBatnasan
JoelBerringCentrum OK
MattiasBrodén-
ThomasBroquist
EricClaessonUT Kolmården
PeterdeNeergaardRunning4serenity
DavidErengerBriteback
EdvinGundbergTeam Nordic Trail
MagnusHedmanVäxjö
StefanHenrikssonGubblöpet
HenningHolmströmKlubblös
NiclasKullgard
AndersLjungqvist
TobiasNygrenJönköping
SusanneRoos
MikaelSkoghGubblöpet
SofieStrömbergMatteus SI
PetraSöderqvistStorvreta IK
FredrikTopplundLinköping
CalleWachtmeister
ChrisWalterEnhörna IF