Startlista

Startlista OMT Finspångs Stadslopp

AktivRundan damer 3,5 km utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LindaAbrahamssonTeam Aktiv
AnetteAnderssonTeam Aktiv
ElinAnderssonmogård2021
EvelinaBergmanTeam Aktiv
RagnaBräckmanTeam Aktiv
JennilieEkströmSkill
MelodiGhalaeimogård2021
MariHammarlundTeam aktiv
SuzanHusseinSkill
IrinaKhardikovaVallonbygden
AleksandraKoprivicaTeam Aktiv
AnnaLindholm
CarinaLindholm
JohannaLindquistSkill
ElinLundstedtTeam Aktiv
SandraManmogård2021
ElinNordqvist
AnneliSalomogård2021
JohannaSjöströmSkill
SofieSommansson
CarinaSvanbergSSAB
ClaraSvenssonOmtab
MarjaThorénTeam Aktiv
FridaThölixmogård2021
CharlotteTingströmFinspångs SOK
EllinorWegmannTeam Aktiv
AngelicaWermemogård2021

AktivRundan herrar 3,5 km utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
FreddieErikssonmogård2021
PetterGriphTeam Aktiv
AhmedGuettoumogård2021
StenLindholm
WilmerLöfgren WallénThobbes supportrar
JouniNyyssönenTeam Aktiv
NIlsUppdal Wassholm

Barn födda 2014 och senare 1,4 km (utan tidtagning)

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MariamAlsatouf
MohamedAlsatouf
EricAndrenSok
VilmaArrelidSkill
MejaArvidssonViggestorpsskolan
SvanteAxStorängsskolan
MaxBergqvistGetå löparklubb
MajaBergström
DaniaBeshnakNyhemsskolan
AlmaBeslija
EllenBetnér
LeaBlixtPirres Papp
IrisBradley
ElliDanerlund
MelvinDavidsson
DeepakDontham
SiljeEdqvist
StellaEkströmSkill
LeviEngbergBasvägens förskola
LykkeEngborgIK Akele
CharlieFagerudd
LiwFahlstedt
VincentFatoki DyverfeldtStorängsskolan
SophieFunkIK Akele
ÅkeGruvängMikkeller Running Club
JaxGunnarssonNyhemsskolan
AnabelleGyllensten
DanteHallestig
EiraHansson
EliahHarryssonDigFab
MatteoHarryssonSvälthagsskolan
AlmaHell
AlmaHell
AlexanderHellström
ValterIdermarkOMT
ShahedIssa
AxelIvarsson
WilliamIvarsson
AntonJanetun Hollingby
JesperJanton
AxelJern
LoveJunstenThobbes supportrar
AgnesKarlssonFinspångs tekniska
ArvidKarlssonStorängsskolan
HarryKarlsson
HugoKarlsson
SigneKarlssonFinspångs tekniska
MollieKarlsson Hedkrok
SerafimaKhardikovaVallonbygden
DanielLarssonNyhemsskolan
LovisLexander
LudvigLexander
ElsaLjungdahlFBB Finspångs Brunnsborrning
TheaLundgren SundinFörskola
HarryLundstedtTeam Aktiv
MajaLöfgrenThobbes supportrar
JackLöfgren WallénThobbes supportrar
BertilMalmlöv
MilleMalteskogSvälthagskolan
MaryaMohamadFörskolan
MayaMohamadSkolan
NoahMohamadFörskolan
SaraMohamadStoring skolans
DavidMoschner
AxelOhlinOMT / Mikkeller Running Club Finspång
TageOhlinOMT / Mikkeller Running Club Finspång
FelixOlsson
MikkelOvergaardHemmingstorp
TessOvergaardHemmingstorp
EmiliaOxaPirres Papp
Tuva-liPettersson
ChaitanyaPrajapati
ElizaPrincisRegna IF
ElliotReideforsFinspångs tekniska
LucasReideforsFinspångs tekniska
LeenSakka
VidarSech
LeoSpeiser
MånsSternsonFinspångs SOK
ElsaSvenssonOmtab
OlleSvensson
CleoSöderquistPirres Papp
MiraSöderquistPirres Papp
JamesSönne
SiggeTengvallFAIK Bandy
LeonoraTorkeliSvälthagen
LiamTörn
LiamTörn
MaximilianVennbergLekeberga
OskarViberTeam Aktiv
FabianWallPirres Papp
KajsaWallPirres Papp
EllieWiklund
EllieWiklundPirres Papp
GabrielWiklundPirres Papp
LevisWiklund
LevisWiklundPirres Papp
SixtenÅkerbergPirres Papp

Damer 7 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AnnaAbrahamssonDigFab
EmeliaAbrahamssonDigFab
AlexandraAhlinder
SofiaAldenSaras Hälsokälla
VaninaAlvarengaTeam Aktiv
CarinaAnderssonFinspångs kommun, CBEH
CeciliaAnderssonDigFab
EvelinaAndersson
FreyaAnderssonTeam Aktiv
LindaAndersson
LizaAnderssonFinspångs Kommun
IngerAndesson
ArijanaBešlija
ApoorvaBisht
AlexandraBjörkElkonsulten AB
MariaBorg
CamillaBrandt
KarolinaBransellFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
JolandeBroedersMikkeller Running Club Finspång
MariaBrooIK Akele
Anna-ChristaBrorssonTeam Aktiv
MariaBroström
UlricaCarlsson
SaraCarlstedtEvent- & speakerljud Tomas Holgersson
SaraChristianssonSävedalens AIK
AnastasiaDenisovaSävedalens AIK
FannyEdholmVäderstad
JosefinEdqvistGrattis Alice 10 år
JehanEghoStorängsskola
PaulinaEkholmFInspångs kommun
AnnaEkströmSpring_För_Livet Åtvidaberg
MatildaElmstedtAxelhed Förarutveckling AB
EmmaEngströmFinspångs SOK
CamillaErikssonTeam Aktiv
EmelieErikssonStora Skedvi IK SOFF
JohannaErikssonMotala AIF
JohannaErikssonMotala AIF
MariaEriksson
TuvaErikssonFAIK
VictoriaEspingFinspångs kommun
EvelinaEvertssonFinspångs kommun
LinnFageruddVi
MadeleneFemDigFab
SaraForsellmogård2020
CamillaForsénFBB Finspångs Brunnsborrning
SandraForssénOMT AB
JohannaFranssonFinspångs tekniska
NellieFranssonMalteskog MX Racing
MaleneFriskDigFab
JennyFurusköldSiemens Energy AB
AlexandraGassFinspångs kommun
AnnaGlad
ÅsaGunnarssonFAIK
LouiseHarryssonDigFab
SabinaHedkrok
MarieHeiskanen DahlströmFinspångs Tekniska
DanielaHellStorängsskolan, Finspångs kommun
SaraHillbomSaras Hälsokälla
CarolineHoffrénMikkeller Running Club Finspång
OrathaiHollénJernbro
AnnaHollertzOMT AB
JennieHollertzOMT
JennieHollertzOMT
EmmyIsraelssonFinspångs kommun
CarolineJansson
IsabelleJingståhlSiemens
Anne-MarieJohanssonEvent- & Speakerljud
ElenorJohanssonBike&Beer;
EllenJohanssonFinspångs kommun
ElsaJohanssonDanske Bank
HelenaJohanssonSaras Hälsokälla
JennyJohansson
LisaJohanssonFBB Finspångs Brunnsborrning
LovisaJohanssonSvärtinge SK
TuijaJohanssonSaras Hälsokälla
UlrikaJohanssonmogård2021
DindaJohnssonSiemens
NafizahJohnssonSiemens Energy
HannaJonssonSaras Hälsokälla
RebeccaJonssonTeam Aktiv
ChrisKalinFinspång kommun
AnnaKarlssonFBB Finspångs Brunnsborrning
ErikaKarlssonEvent och speakerljud Thomas Holgersson
JosefinKarlsson
MariaKarlssonSiemens Finspång
mimmiekarlsson
ThereseKarlsson
AnnaKlingstedtFAIK
AnnaKlingstedtTIF / Siemens
ElinKristensson
ShilpaKumariHydro Extruded
EmiliaKånåhols
FridaKällgren
SaraLarssonAxelhed Förarutveckling AB
LisenLehman
AnnaLevin
SofiaLiljaTeam Aktiv
JennyLindblomFAIK
AnnaLindebringFAIK
SaraLindholm
SofiMartinsson
RebeccaMazur
FridaMicholdIK Akele
KarinMårebyMikkeller Running Club
RebeckaMöller
MirjanaNedicDigFab
AnnaNilsson
MartinaNilssonSöderbergs Bil
HannaNixon
SivNygren
ÅsaNyströmSaras Hälsokälla
AnnaOhlinOMT / Mikkeller Running Club Finspång
Anna-IdaPerssonTeam Aktiv
ChristinePerssonSaras Hälsokälla
Ann-LouisePersson HallFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
LinnPetersonmogård2021
ElsaPetterssonFSOK
KimPettersson
JustinaPrincis
AnnaPålssonAxelhed Förarutveckling AB
PernillaRengmanFinspångs kommun
LisaRingIKNocout
CristinRosén
SaraRydberg
ElminaSaksiTjalve friidrott
SannaSalo
HelenaSchölinSaras Hälsokälla
AnnaSevelinSaras Hälsokälla
IdaSivertsson
HannaSivertsson Lundqvist
HannaSivervikSiemens
KatarinaSköldstamSiemens
AnnaSpångbergOMT
JennySpångbergFAIK
NikitaSteinerHässelby SK
LindaStrömTeam Aktiv
MariaStrömbergDigFab
JannikeStuckiVuxenenheten
AnnaSundqvistMo Gård
AliceSvenssonOmtab
JennySvenssonTomas Holgersson Event & -Speakerljud
LouiseSvenssonFAIK
LouiseSöder
VeronicaSöderbergMikkeller Running Club
NicoleSöderströmFinspångs kommun, HR-avdelningen
EbbaTalemanmogård2021
CarolinTörnbergSiemens Energy AB - Henrik med resten
YlvaVesterbergmogård2021
EdithViinikkala
EstridVinterhjärta
MiaWahlbergSaras Hälsokälla
AnnaWallinSwedbank
ÅsaWallsonSiemens Energy AB - Henrik med resten
DaphneWezenbergFAIK
LinnWidfeldtTjalve Friidrott
ThereseWiklundKulturhuset Finspång
MalinWikmanFBB Finspångs Brunnsborrning
EmmyWilkins
MeixianWuSiemens Energy AB
KristinYderforsSaras hälsokälla
HannaZakrissonSaras Hälsokälla
EsminaZivalj
NinaÖberg
CamillaÖstrandFinspångs tekniska

Damer 7 km utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EvaAhlgrenTeam Aktiv
AnnicaAhlqvistFinspångs kommun
JohannaAnderssonFinspångs kommun
KristinaAnderssonTeam Aktiv
MartinaAxelssonTeam Aktiv
AnnaBrandt KayaTeam Aktiv
HelenaBurmanTeam Aktiv
MonicaEhingerTeam Aktiv
MariaGårdmanFinspångs kommun
MariaGårdmanFinspångs kommun
MarieJacobsson GustafssonTeam Aktiv
JohannaLindmanXL-Bygg Finspång
LydiaLundvallTeam Aktiv
SofieLöfgren WallénThobbes supportrar
FridaNilsson
AnnaNordgrenTeam Aktiv
HelenaOskarssonTeam Aktiv
FemiSchöldTeam Aktiv
ThereseSigsjöSkärblacka
JosephineSivertssonFinspångs Kommun
MadeleineStåhlXL-Bygg Finspång
PernillaSundinSSAB
ViktoriyaVennbergSöderköpings kommun
PetraÅkerbergFinspångs kommun

Flickor födda 2008-2009 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
TildeAnderssonLotorps if
NellieFranssonMalteskog MX Racing
MalinGöhlFinspångs SOK
NellyHjertman
ClaraJanetun Hollingby
MillaMöller
FrejaRimmenstrand
LiviaRimmenstrand

Flickor födda 2010-2011 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EmeliaAbrahamssonDigFab
HayaAl-Jamal
StineAndersson
LeenAshrafViggestorpsskolan
SaeedBoshnakCoop Finspång
ThildaDahlströmStorängsskolan
AliceEdqvist
LoEngbergViggestorpsskolan
AmandaFredriksson
VeraGustafssonFallaskog AB
LinneaJohansson
EbbaKarlsson
AlvaKratzHällestad skola
TindraLachanViggestorpsskolan
OliviaLindén
EnglaLindhNyhemsskolan Klass 4
JuliaLindmark
AliciaNilssonNyhemsskola
JuliaNilssonViggestorps skola
TelmaNilsson
VilmaNilsson
LeiaRydell
EmmySeilinNyhemsskolan
SofieSiljedahlStorängsskolan
LovisaSillén EkestubbeFinspångs SOK
MajaSpeiser
SigneThorsell
AliceTimber
LithéaWiggströmNyhemsskolan
AnnikaWilliams
LizzieZögerNyhemsskolan

Flickor födda 2012-2013 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AlinaAbazaj
BaharAmeenAtlasprint2021
HildaAnderssonLotorps if
EllenAndersson Lind
VeraArrelidSkill
KlaraBergling
EbbaBergman EdströmTMT CREW
SagaBergström
RashaBoshnakCoop Finspång
JuniDahlströmStorängskolan
ClaraDavidsson
AliciaFatoki DyverfeldtStorängsskolan
TuwaForsström
ElsaGustafsson ÖbergSvälthagsskolan
ElissaHanssonSvärtinge sk
KellieJohnssonSvälthagsskolan
KellieJohnssonSiemens Energy
ElwiraKarlssonStorängsskolan klass 2B
MinnaKarttunen
EnesKayaSkill
AliciaKratzHällestad skola
EsmeraldaKällman
FrejaLantz CarlssonViggestorpsskolan klass 2
ElsaLeijonFinspångs AIK Friidrott
LivLindblom
MoaLokander
ValerieMoschner
EmilyNilssonViggestorps skola
NovaNilsson
TheodorNilssonFBB Finspångs Brunnsborrning
VictoriaNilsson
AgnesNordberg
ElviraPettersson
HilmaRemning
IngridRemning Wahlstedt
PollyRogbjerFinspångs SOK
AngelicaSamuelsson
SiriSiljedahlStorängsskolan
MatildaSivervik
AliceSjöqvist
SandraSponnFinspångs SK
LovisaThyrellSvälthagsskolan
WilmaWistrand BromanSkill
MajaÖstbergFAIK
AmmyÖstemarFSOK

Gå/jogga 7 km utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ThereseAlmqvistMogård
FarisAlsabbaghTG:s El i Finspång AB
IainAndersonSiemens
BarbroAnderssonBadgers Musikquiz
CarinaAnderssonTG:s El i Finspång AB
FredrikAnderssonMogård2020
RebeccaAnderssonBadgers Musikquiz
DorzhiBadmaevTG:s El i Finspång AB
AlmirBesicTG:s El i Finspång AB
LarsBjörkProduktsupport Siemens Energy AB
JosefinCarlssonMogård2020
ViktorDanielssonTeam Aktiv
Sri AnithaDatti
DanielEdqvistTG:s El i Finspång AB
JosefinEinarssonMogård2020
KarolinaEinarssonMogård
GustavEngmanTG:s El i Finspång AB
JuliaErikssonMogård2020
MarkusErikssonTG:s El i Finspång AB
BörjeFransson
LarsFredrikssonTG:s El i Finspång AB
CeciliaGrip
Per-ErikGrip
GunillaGriphProduktsupport Siemens Energy AB
EmilGrumerTG:s El i Finspång AB
PetraGrönborgMogård2020
HeléneGustafsson
ArvidHagenlövTeam Hagenlöv
AxelHagenlövTeam Hagenlöv
MagnusHagenlövTeam Hagenlöv
PatrikHesseFinspångs kommun
UrbanHolmströmSiemens Energy AB
DavidIsakssonTG:s El i Finspång AB
SimonJakobssonBadgers Musikquiz
TobiasJanssonTG:s El i Finspång AB
RonnieJohanssonTG:s El i Finspång AB
MariaJunstenThobbes supportrar
EmilieJurak
OrnellaKanezaFinspångs kommun
Ann-SofieKarlssonHUGO Finspång
ArneKarlssonProduktsupport Siemens Energy AB
EwaLarssonKommun2020
MagnusLarssonGränges Sweden AB
KimLeeMogård2020
JohannaLeoBadgers Musikquiz
Anne-LieLindforsMogård2020
LenaLindholmSiemens
ThomasLindholmSiemens
ChristineLindström
EvelinaLöfgrenThobbes supportrar
JosephineLöfvingMogård
AndreinaMartinMogård2020
MillaMöller
TinaNevestveitTG:s El i Finspång AB
NataljaNikonovaMogård2020
SimonNilsenTG:s El i Finspång AB
DanielNilsson
MiaOlovsson
MonicaOttossonFinspångs kommun
SusannePacsay GrönborgMogård2020
Anne MariPaloniemi JohanssonKopparbo
AndreasPetterssonFinspångs kommun
ElinPäbel
AzimQambariTG:s El i Finspång AB
JanetQuSiemens Energy
EvaRach
PatrikRach
FrejaRimmenstrand
LiviaRimmenstrand
AnnaSellebyTG:s El i Finspång AB
SimonSpångbergTG:s El i Finspång AB
AlbinStelzl
FridaStrömberg
JenniferStumpSiemens Energy
TommyStåhlHydro Extrusion
AndreasSundqvistTG:s El i Finspång AB
MaijaSuuronenTeam Aktiv
JuliaSvalbergOMT AB
PatriciaThieleTG:s El i Finspång AB
RickardThormeyerTG:s El i Finspång AB
RuchiTiwariVallonbygden
VikasTiwariVallonbygden
ElinoreTorstenssonOMT AB
AlexandraTäcklingMogård2020
HelenaWaldfeltSiemens Energy AB
NathalieWall
JoachimWassTG:s El i Finspång AB
AdamWiggströmTG:s EL i Finspång AB
HannaWincentMogård
JakobWincentTG:s El i Finspång AB
QingyuanZhuangSiemens Energy

Herrar 7 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EliasAbrahamssonDigFab
ErikAbrahamsson
LucasAhlqvistMikkeller Running Club
MathiasAhlqvistMikkeller Running Club
ArtiomAlarconSiemens
AlexanderAleniusDigFab
StefanAlsenmyrProduktsupport Siemens Energy AB
DennisAnderssonSiemens Energy AB - Henrik med resten
EliasAnderssonDigFab
JohannesAnderssonGRÄNGES
LarsAnderssonProduktsupport Siemens Energy AB
LudvigAnderssonTG:s El i Finspång AB
NoahAnderssonDigFab
PedroAnderssonDigFab
PerAnderssonTG:s El i Finspång AB
RikardAnderssonIK Akele
StellanAnderssonSiemens
TommyAnderssonDigFab
JoakimArrelövCoop Finspång
MichaelAsfahanFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
ZiaAtayiTeam Aktiv
JerkerAxelhedAxelhed Förarutveckling AB
PeterBacktemanProduktsupport Siemens Energy AB
RubenBarkFinspångs Kommun
ChristopherBennäsSiemens Energy
GöranBergortSwedbank
FredrikBillströmFK Studenterna
AndreasBjörklundIK NocOut.se
JockeBjörlingFinspångs AIK
PeterBlomgrenSaras Hälsokälla
PatrickBroedersMikkeller Running Club Finspång
RogerBärlundFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
ArbenCakajFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
BjörnCarlssonAxelhed Förarutveckling AB
ErikCarlssonSiemens Energy AB / Matteus SI
RickardChedidFinspångs SOK
Dilip KumarChennam PanduSiemens Energy
BenjaminClaessonIKHP
EricClaessonDigFab
GabrielClaessonIKHP
AndreasConstantinouVuxenenheten
ChristoferConstantinouFinspångs Kommun
ChristofferDanborgSiemens
AndreasDavidssonHögby IF
BissiratDebesay WeldaySiemens Energy AB - Henrik med resten
SrinivasDontham
MagnusEdlund
FredrikEdmarkEvent- & Speakerljud
FredrikEdmarkEvent - & speakerljud Tomas Holgersson
DanielEdqvistGrattis Alice 10 år
JimmyEkströmSkill
EmilEllervikTjalve IF
RickardEmilssonIK Akele
PatrikEnbomOMT AB
AndersEngbergFinspångs kommun
OskarEngbergSiemens
JanEngströmIK Akele
MarkusEngström
AndreasErikssonRegna IF
AndreasErikssonNopro RC Norrköping
JimmyEriksson
OlleErikssonFAIK
AlwinEspingAlléhotellet
JohanFageruddPubkvällar
Hå¨kanForsbergFinspångs kommin
AlexandersForsellSaras Hälsokälla
MatsForsellSaras Hälsokälla
StefanForser
StefanFranssonTG:s El i Finspång AB
StefanFranssonOMT Finspångs Stadslopp
ThomasFranzénNorrköping
ChrisFreijFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
JohanFridströmDJ ROZZEZ
LeavonGallowayTransportenheten
Ravi TejaGorugantuSiemens Energy
AdrianGranathFinspångs kommun
AnujGroverSiemens Energy
MarcusGrundströmProduktsupport Siemens Energy AB
JohnGruvängMikkeller Running Club / SSAB
HansGummessonProduktsupport Siemens Energy AB
JoelGunnarssonLinköping
PerGustafssonRunacademy
RobertGustafssonTG:s El i Finspång AB
StefanGustafssonFAIK
FredrikGustavssonCoop Finspång
FredrikGustavssonTG:s El i Finspång AB
JoakimGustavssonTG:s EL i Finspång AB
MartinGustavssonTG:s El i Finspång AB
HenrikGöhlMikkeller Running Club
ThomasHagerstålSiemens
DennisHallestigXL Bygg Finspång
EmilHammargrenEC Sports Club
AndreasHanssonProduktsupport Siemens Energy AB
JohanHanssonSiemens
JohanHanssonSiemens Energy AB - Henrik med resten
RobinHarryssonDigFab
RaunoHeiskanen DahlströmFinspångs Tekniska
PatrikHelgessonProduktsupport Siemens Energy AB
PerHellNorrköping
RikardHellgrenFinspångs SOK
AndreasHemströmElkonsulten AB
AndreasHenryssonNyhemsskolan
EskilHenryssonNyhemsskolan
DavidHerrwaldssonSkill
VeijoHietalaTeam Aktiv
DavidHillbomSaras Hälsokälla
ErikHollertzOMT
PeterHollingbySiemens
KristoferHorkebySiemens Energy AB
JensHåkansonTranfoten
AndersHällSiemens Energy AB
SimonJacobsonAlfredsson Transport AB
PeterJager
AndreasJanssonHässelby SK
LinusJanssonHässelby SK
JohanJarmeOMT AB
AndersJoelssonSaras Hälsokälla
ErikJoelssonSiemens Energy AB - Henrik med resten
JoachimJohanssonTeam Aktiv
PerJohanssonBike&Beer;
PerryJohanssonTeam Aktiv
PeterJohanssonKopparbo
DavidJohnssonSiemens
KristianJohnssonTeam Aktiv
JonasJolsta
JaskoJusufbegovicYugo Boss
MatsJärpehag
HenryJärvinenSwedbank
StefanJönsson
SuadKaltakSiemens Energy AB - Henrik med resten
AndreasKarlsson
AntonKarlssonFK Studenterna
BengtKarlsson
DavidKarlsson
FredrikKarlsson
MatsKarlssonmogård2021
TommyKarlssonNorrköping
TureKarlssonNorrköping
ÖrjanKarlssonSiemens Energy AB - Henrik med resten
VinodlalKatariaTeam Aktiv
AlexeyKhardikovVallonbygden
HenryKindblomFinspångs Kommun Räddningstjänsten
PeterKindblomFinspångs Kommun Räddningstjänsten
RobertKlingOMT AB
EmilKlingstedtTIF / Siemens
MarcusKlingstedtTIF / Siemens
OscarKlingstedtTIF / Siemens
RobertKomaromi ForssénOMT AB
MartinKristofersonSiemens
MartinKvillengFinspångs SOK
ErikKällgren
AlexanderKällman
BjörnKällströmTeam Nordic Trail
MagnusKönemann
AndersLantzSiemens Energy AB
FelixLarsson
PeterLarssonJernbro
DmitryLazarevVallonbygden
JoakimLehman
YuryLeonenkoFinspångs AIK
MarcusLevinDigFab
JonathanLindbergSkill
HugoLindellIK Akele
PerLindhIK Akele
OlleLindmanFinspångs SOK
MichaelLindströmOMT AB
LeifLundberg
PerLundqvistOMT
DanielLöfgren WallénThobbes supportrar
LinusLöövBadgers Musikquiz
NilsMagnusson
KristianMahilainenGränges
JoakimMalmgrenSaras Hälsokälla
DavidMalteskogGrattis Alice 10 år
AfrahaMohammedFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
MikaelMuntherFinspångstekniska2021
MartinMüllerSkill
HenrikMöllbergSiemens Energy
HenrikMöllbergSiemens Energy AB - Henrik med resten
AndersNilserydIK Akele
GöranNilsson
MatsNilssonMikkeller Running Club Finspång
SamuelNilssonFinspångs SOK
JohanNordqvist
PatrikNordqvist
SimonNybergGRÄNGES
JoakimNyströmOK Hällen
JohanOhlinOMT / Mikkeller Running Club Finspång
MartinOjaOMT
AntonOlssonmogård2021
EmilOlssonSkill
TomasOlsson
DaniOrtaTeam Aktiv
HannesOscarssonDigFab
ChristianOttossonDigFab
AlexanderPerssonMikkeller Running Club Finspång
JoachimPerssonSaras Hälsokälla
MarcusPerssonPromotionhuset
MattiasPerssonGRÄNGES
PatrikPerssonMikkeller Running Club Finspång
AlbinPetterssonHydro Extrusions
AlfredPetterssonFAIK TK
WilliamPommerIK Akele
AntonRehnHögby IF
MikaelRengmanSiemens Energy
RoushanRezvaniSkill
PeterRinmanMo Gård
JohanRiska
AndersRosell
ThordRundbladSkärblacka
PetriRydhammarDigFab
SixtenSaksiSmedby AIS
DannySalo
NiclasSchillerHolmen Paper
KentSchölinSaras Hälsokälla
TomasSevelinSaras Hälsokälla
OlleSkoog CarlssonFAIK
MorganSköldTeam Aktiv
VictorSmångsKeep up Running club
KristianSneeggenSiemens Energy AB
SimonSpångbergTG:s El i Finspång AB
JonathanStenman
AndrèSternsonFinspångs SOK
BjörnStrandVPS
HenrikSundénMikkeller Running Club Finspång
OlleSundinSSAB
LasseSvenssonSaras Hälsokälla
RickardSvensson
TyrreSöderbergMikkeller running club Finspång
AntonSödergren
SimonSöderquist
FredrikTengvallSiemens Energy AB - Henrik med resten
MartinTheanderSpring_För_Livet Åtvidaberg
AndersTideman
JohanTingströmTRS
Mario CollinsTukwataniseFinspångs kommun
AndreasTunemarProduktsupport Siemens Energy AB
AndreasTörnkvistKimstad GoIF
FilipTörnkvistKimstad GoIF
JohanUebelSiemens
MårtenUppdalHydro Extrusion
OlofUppdal Wassholm
KIRANVETCHSiemens Energy AB
ShravanVijayaraghavanProduktsupport Siemens Energy AB
PeterVindMikkeller Running Club Finspång
PhilipVistimogård2021
FredrikWahlgrenSiemens
MelkerWaldfeltFinspångs SOK
MikaelWallinSwedbank
CharlieWassholm DellemyrMikkeller Running Club Finspång
AntonWessmanFinspångs kommun/Kulturhuset Finspång
PaulWesterbergElkonsulten AB
SamuelWesterlindDigFab
FredrikWidfeldtTjalve Friidrott
AndersYderforsSaras Hälsokälla
LuisZamorano
MarcusÅbergTjalve IF Norrköping
MikaelÅbergMikkeller Running Club Finspång
MikaelÅbergOMT AB
AndersÖstbergFAIK
PontusÖstemarFSOK
MarkusÖsterbergFinspångs Kommun
AndersÖstremFlame Heads

Herrar 7 km utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
TobiasKarlssonTeam Aktiv
IngmarLiljedahlFinspångs kommun
BosseRemningRisinge Hembygdsförening

Pojkar födda 2008-2009 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AmelonAbraham
AbdulhadiAlsatouf
BriarAmeenTeam Aktiv
LeoBergmanTeam Aktiv
MohamedDaadoueFinspångstekniska2021
AnowarDadouaFinspångs Tekniska
LinusGrip
IbrahimIssa
AlfredJohanssonFBB Finspångs Brunnsborrning
ArvidLundmarkTeam Aktiv
IsacLundmarkTeam Aktiv
EliasNilssonFinspångs SOK
EmilOscarsson
WilhelmRinmanMo Gård
AlbinSillén EkestubbeFinspångs SOK
CasperStrömTeam Aktiv
SarthakTiwariVallonbygden

Pojkar födda 2010-2011 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AdibAlsatouf
AlvinAnderssonLotorps if
OmarBeshnakNyhemsskolan
Rudin NedimBešlijaHögalidskola
LedionBinakaj
TheoDahlströmStorängsskolan
ZackEriksson
WiggoGustafsson
ElliotGyllenstenLotorps skola
AlexanderHellström
GabrielLarssonGränges Sweden AB
AxelLeijonFinspångs CA
EmilLundgrenLotorps skola
PelleLundgrenSaras Hälsokälla
PelleLundgrenSaras Hälsokälla
AlvinMalteskogViggestorpskolan
WilliamMüllerSkill
MorganNgeneStorängsskolan
SamsonNgeneGrosvadsskolan
AlbinRinmanMo Gård
TedRogbjerFinspångs SOK
BenjaminRossNyhem skolan
TarekSakka
SixtenSech
SamuelSponnFinspångs SK
EmilTingströmFinspångs SOK
TheodorTorkeliViggestorp

Pojkar födda 2012-2013 1,4 km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EliasAbrahamssonDigFab
WalterAdolfssonViggestorpsskolan
ZaidAlsaid
KalleAndersson
MelvinArvidssonSvälthagsskolan
AshrafBeshnakNyhemsskolan
CharlieBjörckGrytgöls skola
BaraaDadouaFinspångstekniska2021
VilgotDanerlund
HenryEngborgIK Akele
ArvidGustafsson ÖbergSvälthagsskolan
VincentGyllenstenLotorps skola
MelvinHell
MelvinHellStorängsskolan, Finspångs kommun
HugoHietala
EltonIngebrigtsen Lehtosaari
AbbeJansson Kreutz
AntonJern
ErikJohansson
VidarJohanssonFBB Finspångs Brunnsborrning
EbbeJunstenThobbes supportrar
LiamKarlsson Hedkrok
SixtenLeijonFinspångs AIK Friidrott
TheoLindahlFokus Finspång
TimLindahlFokus Finspång
OlleLöfgrenThobbes supportrar
CasperLöfgren WallénThobbes supportrar
AndreiMalets
VincentMalmSvälthagsskolan
ArvidMelanderLotorps IF
CharlieMüllerSkill
MoltasMöller
DavidNgeneStorängsskolan
FrankNilsson
ViktorNilssonFBB Finspångs Brunnsborrning
AlbinOscarsson
BobboRamlövRamstorps running club
BrorRamlövSaras hälsokälla
OskarSpeiser
ElliotTengvallFAIK Bandy
JackTranquist
EgonViinikkala
MasonWiderdalSvälthagsskolan
TexasWiderdalSvälthagsskolan
NilsZögerNyhemsskolan