Startlista

Startlista Björkliden Arctic Mountain Marathon 2020 (BAMM 2020)

BAMM 10

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HelenaAndersson
SaraBlixt
ErikaEdström
EvelinaEngmanNordmark & Nordmark Arkitekter
AlfredFabriciusOK Sarven Orientering
SaraFabriciusOK Sarven Orientering
MariaHenrikssonKalix kommun
AnnelieJönssonNordmark & Nordmark Arkitekter
PiaLarssonNordmark & Nordmark Arkitekter
JohannaLundströmNordmark & Nordmark Arkitekter
MagnusMartikkala
JosefinaNordmarkNordmark & Nordmark arkitekter
MariaNorénKalix kommun
TommyPetterssonFolkets Hus
SebastianSjöströmNordmark & Nordmark Arkitekter
AnnTöyrä
LarsVannesjö
IdaWänstedtNordmark & Nordmark Arkitekter
MoaÖstNordmark & Nordmark Arkitekter
MoaÖstNordmark & Nordmark Arkitekter

BAMM 30 DAM

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
AnnaCarro
AnnaHuhta
CarolinaSjöberg Jansson
BAMMbabrudarna
YlvaCarlssonTölö GF
KatjaStenström BohlinIFK Göteborg Orientering
BAMMbatanterna
CindyDeniz
EliseJacobsson
Bättre än syrran!
StinaLindholmSundsvalls OK
ÅsaRedinIFK Kiruna
Eco Alfa
KatarinaStruwe
ÅsaWindoffVreta Skid & Motion
Flickorna Svidén
EmmaSvidénSöders-Tyresö
SusanneSvidénSöders-Tyresö
För mycket skärmtid?
EditKarlssonÄlvsby IF OK
KarinKarlssonÄlvsby IF OK
Ida & Matilda
MatildaFjellborg
IdaSöderholm
Jag ska slå syrran!
EbbaLindholmSundsvalls OK
PiaLindholmSundsvalls OK
Jenny&Marina;
MarinaLindmark
JennyNilsson
King Edward
SandraArvidsson
AnnaBjörsell
Nordlund
GabriellaNordlundUmeå
MagdalenaNordlundUmeå
Renarna
EllaTuressonOK Renen
LenaTuressonOK Renen
Skubbarna
UlrikaHannu
EmmaTaube
Taco flavor kissies
JulianaNystedt-
NatalieNystedt-
Team Clarin
JohannaClarin
KarinFärnlöf ClarinIF Rigor
Team Fjällrävarna
JennyGrebergBergnäsets AIK
EricaSäthergrenSmedkrokens IF
The Search Adventures
MariaHansen
VeronicaHohl
Toppar tas med stora kliv
JoannaBergSaltis
LouiseLövholmLambarö
Ung & Stum
AnnaAasaOK Renen
AgnesKarlssonÄlvsby IF OK
Är vi framme snart?
EmmieLindbäckOK Renen
HannaSvanbergOK Renen
Ökenrävarna
JennyBlomberg
HeleneHollingworth

BAMM 30 HERR

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Basic 2
HåkanReback
MarcusÅkerlund
Bröderna Brothers
JonasBerg
SebastianBerg
FHTE
Per-ArneBergström
MaxMöller Sibbern
Gemini
JakobFredriksson
JesperPoucette
HellHill Runners
TomasHedströmOK Renen
AndersLidmanOK Renen
Highcoast.sc
LinusBringsaasHigh coast sports club
ThomasSöderlindHigh coast sports club
Lag Ångest
MagnusLind
ChristofferRamirez
Namaste AF IF
AndersAhlgren
WilliamSöderholm
Pine wood runners
PeterGrape
AndersPetersson
Rätt järnhalt mini
AlbinPaganusIFK Kiruna
OlaPaganusIFK Kiruna
Själv är bäste dräng
AntonEriksson
TobiasTovedal
Stockholm multisport - late bloomers
FredrikAnderssonStockholm multisport- late bloomers
NiklasJohanssonStockholm multisport - late bloomers
Team ASEDO
VictorAdlerHaglöfs
MickeRoosASEDO
Team Hallingfors
EliasHallingfors
JoelHallingfors
Team Kontrakurs
SimonEriksson
PetterLindström
Team Mestos
MagnusRöjlindER Consult
JoakimWinsaBoliden Aitik
Team Vilse
Bo-GöranRipäng
GöranSjödahl
The brotherhood
AlexandreDe Spiegeleer
SébastienDe Spiegeleer
Trail and error!
TobiasLarsson
MathiasNilson
Zwukkers
ErikFriedTeam Nordic Trail
MathieuHalkes

BAMM 30 MIX

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Berg
LisaBerg
AntonBergwall
Bergsgetterna
JanFrödinIFK Enskede
MadeleineFrödinIFK Enskede
Drama Llamas Running Club
OlaHagbohm
KristelThalström
Fat Smokin Hobbits
EmelieBaudin
JoelBaudin
Fransson & Wåhlin
MattiasFransson
HannaWåhlinOK Skogsfalken
Ge aldrig upp
Anne-MarieMalis
IngemarMalis
Gråben & Fjällräv
RobinFjällborg
LisaSardén
H H-Ja Ja
HenrikBodingIFK Lidingö Orientering
HeleneSwartzIFK Lidingö Orientering
Härnö runners
ElinClaessonHärnö Runners
MarcusClaessonHärnö Runners
I nöd och lust
CarlÅkerlund
LindaÅkerlund
KomIgenLena
LenaJonsson
TomasJonsson
kulturtant.se
JacobBjelfvenstam
SophieNyman
Les escargots
CoralieAndersson
JohanAndersson
Med frugan på släp
DianaLarsson
JohanLarsson
Motståndarlaget
OlleOswald
Ellavon Melen
Newbies
EllenKristiansson
NicklasNielsen
Nord och Syd
MattiasLejdström
KatarinaTuoremaa
Panikslaget
JoakimPantzare
EmmaWahlberg
PlåtisLaget
AndreasEdströmSkellefteå Aik CK
KaisaEdström
Romin Adventure
ThomasAndersson
Anna-KarinRomin
Sprängarvägens chiliförening
EdvardDavidssonOK Klemmingen
ElinLudvigsson
Söders höjdare
MalinLundberg
HenrikWagner
Team Björkarna
EvelinaBjörk
JanBjörk
Team Bröllopsresa
DanielAlmqvistBackträsk sportklubb
LottieAlmqvistBackträsk sportklubb
Team Danmark
CarstenGemmer HanghøjBallerup Orienteringsklub
SigneHanghøjBallerup Orienteringsklub
Team Kontrollbehovet
AntonAndersson
EmiliaLindkvist
Team Laika
LailaBjörnström
HenrikKansa
Team Midsummer Rookies
JonasSjölanderMidsummer
LindaSjölanderMidsummer
Team Midsummer Veterans
EricJaremalmVallentuna Össeby OL
MikiJaremalmVallentuna Össeby OL
Team PHEPP
MartinaJohanssonHestra IF
DanielÅkerbergHestra IF
Team Segerstedt
HelénSegerstedt
HåkanSegerstedt
Team Skjomen
MajaAlskog
JonasWernersson
Team Skoskav
PeterBrandwoldSportsClub Vallentuna
JessicaFixeliusSportsClub Vallentuna
Team Ströbylund
ceciliajakobssonBSK
olofjakobssonBSK
Team Svedenstedt
EmmaSvedenstedt
OskarSvedenstedt
Team Söder
HåkanSöderholm
UlrikaSöderholm
Team Sötis & Balboa
JennieNilsson
PerNilsson
Team Turah
EleonorSjödin TurahTurah Consulting AB
PeterSjödin TurahTurah Consulting AB
TEAM Vilsen med Wilsan
JennyKuoljok
WilhelmSandberg
Team Älskling Ji
ElinDjurén
PranavTekchand
TTGU IF Lag Nordin
EmmaNordinTTGU IF
JonasNordinTTGU IF
UmeRiver SwimRun
MarleneHedelinUmeRiver SwimRun
AndersKörningUmeRiver SwimRun
Vannesjö junior
AntonVannesjö
LinnéaVannesjö
Vannesjö senior
LarsVannesjö
MikaelVannesjö
Vastakielinen Runners
PatrikLaaksonen
MoaLidström
Villen
EllenClacey
ViktorClacey

BAMM 50 DAM

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Free Ranging Shrimps
PaulaKirkegaardÄngby Runners
MikaelaWallerÄngby Runners
HUrricane
HannaLindström
UlrikaSehlin
I rörelse
IdaJonsson
KarinLinkhorst
Lemmus lemmus
ToveBokrantz
ElinBrattströmForest femmes

BAMM 50 HERR

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
.
JohanLindskog
CajÅgren
”Bröderna Karlsson”
MartinAhlbom
ErikKarlsson
170 kg
AlbinDahlquist
JonasKarlsson
BAMM och kalorierna är väck
DanielLundberg
KentNystedt
Basic 1
MartinHult
JonasRamning
Bröderna bäver
JensJohansson
JanJohansson Neidebro
Bull & Bear
BjörnNorman
JohanSundqvist
clubsoda
BjörnKarlsson
LennartNordlöf
Dos Padres
LarsBergman
AndersLindh
Emil och Victor
VictorHenriksson
EmilPersson
Endorfinjägarna
larsaasIFK Umeå
MartinMettävainio
Ericsson Blue
JohanCyrénEricsson
JoakimHallbergEricsson
Ericsson Green
LarsEkerothEricsson
AndersLundströmEricsson
Ericsson Red
SvenLidemyr
JerryO'Leary
Fem mil är fler än fyra elefanter
DanielLarsson
GustavNorén
Fjällriporna
MikaelKarlsson
TobiasSöderlund
Galären/MBT Nord AB
PerHanssonMBT Nord AB
MattiasNilssonGalären
Gossarna
JohanMoberg
RaggiSteinsen
Hal & Rik
JohanAlriksson
JonasHallberg
Humle och Dumle
OskarEngman
MichaelSöderlund
Hyxtra
DanJanssonSälen
GregerThörnLedningsverket
Höjdmeter
MikaelStenqvistSävast ski team
HansTurtolaNilivaara IS
Höjdrädd
PeterJansson
BernhardNyström
Knivsta Trailrunners
JonasKronander
JensLindquist
Los Dos Picos
JohanEkengård
OscarFogelberg
Lätt packade i fjällen
LarsHedlund
MartinLindgren
Lätta steg genom Lapporten
ChristofferBergSaltis
PelleLövholmBrandkårens IK Sthlm
Löpstark
FingalGyllang
FredrikSävenborg
Mjölksyra
JonasAlmgren
EricWestberg
Mountain Gorillas
AlfredAskeljung
PeymanDabiri
Niklas & John Racing
NiklasCedstedtVallentuna Össeby OL
JohnSolbreckLånghundra IF
Nine G
Carl-FredrikEdströmFlygvapnet
MikaelEngmanFlygvapnet
P4
SimonAskFörsvarsmakten
JohanFredrikssonFörsvarsmakten
Paksuniemi Multisport 2
MattiasAndersson
VictorMadsen
SniperBombers
OlaScholander
TomasÅkerstedt
Strömstedt-Kling
MagnusKling
JonasStrömstedt
T. A. G.
MichelEgerborn
AlbinGustavsson
Team Hitåt och Ditåt
AndersAhlbäck
KristofferBlomqvist
Team Idiot
SamuelBergqvist
HenrikWiknerMölndal Outdoor IF
Team Nollkoll
MikaelAskenberg
MathiasEriksson
Team Pathfinder
MattiasDiener
RobertLindholm
Team Reiseverein
MattiasLundborgTeam Reiseverein
EmilSvanbergTeam Reiseverein
Team Sealine
KarlÅkerhielmSealine AK
LudvigÅkerhielmSealine AK
Team Skottsund
SashaMatic
FredrikNordqvist
Team Skägglav
StefanHallbergTeam Skägglav
Per-MagnusHedénTeam Skägglav
Team Tecek
JonasFinnTeam Tecek
MagnusojaTeam Tecek
Tkbat/Hundra Härad
PhilipKimgårdFörsvarsmakten
AndersLarssonFörsvarsmakten
WINGMEN
PeterGrebergFörsvarsmakten
NiklasIsakssonFörsvarsmakten

BAMM 50 MIX

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Byfräsarnas Sportklubb
KristofferOscarsson
ElinSiira
Clüb Fetknöpp
KarinLindgrenClüb Fetknöpp
MikaelNitellClüb Fetknöpp veteran
dum&dummare;
AlexanderHagelkvist
AmelieSmedberg
Emmut & Marmot
EmmaHelmerssonOK Roxen
EmilRankkaOK Roxen
Härnö Trail Mountain Squad
ElinEdströmHärnösands OK
PerEdströmHärnösands OK
Inre kompass sökes
JohannaBerg
TeodorKarlsson
Karin&Marcus;
KarinÅhlén
MarcusÅhlén
Lacteolus acid
SofiaPihlblad
StellanPihlblad
Lady o Lufsen
JonasHåkanssonEksjö Garnisons IF
LindaNordinEksjö Garnisons IF
Lundbergs
EricLundberg
MatildaLundberg
Mosstena IF
PerLindbergMosstena IF
CharlottaLindberg BergentoftMosstena IF
Skarpnäcks OL lag 1
HåkanRolfsson
VeraRolfsson
Stockholm OCR Club
XavierDreux
KarineGlapiak
Team Björk
AnnBjörkÄngby Runners
MattiasBjörkÄngby Runners
Team Eng Elite
AndersEng
LinnéaEng
Team JJ
JacobWerner
JennyWerner
Team Sumpan IK
JohannaWallnäsSundbybergs IK Orientering
MikaelWallnäsSundbybergs IK Orientering
Team Thelander
DavidThelanderNusnäs IF
MarieThelanderNusnäs IF
Topografisk Disorientation
NiclasJohansson
MajaKjellander
Twin power
AnnaFahlgren
AndersRomare
Warnskog
FredrikJohansson
SaraLiljedahl

BAMM 70 DAM

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Ivalo Rollers
AnnaMäkitaloIvalon Polkujuoksijat
TiinaPeräläinenIvalon Polkujuoksijat
Supertwinmoms
ChristineAndersen
MarjaLindqvist

BAMM 70 HERR

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Aristocats
PatrikAnderssonTeleservice
ErikKarlströmElvenite
Bonden och Grisen
Fredrik BondenAlfredsson
Per GrisenEdström
Bröderna Falck
JakobFalck
JohannesFalck
Dead last
ErikBork
DavidGranström
Järvarna
TomasBroberg
Clarencevon Ahn
Kungsbacka järnmän
AndreasNilssonKungsbacka CK
MathiasWärjaKungsbacka CK
Lag
AntonMattsson
AndreasWallin
o2brist
FredrikLindströmLuleguttene Skid- och Löparklubb
AntonSödergren
Rothorn
DanielEngström
RasmusStaaf
Snigeln&Haren;
BobbyBrahmIfk Kiruna
MagnusKarlssonIfk Kiruna
Syihbb
GöranKarlssonStoruman IK Skidor
VictorPajuCf Skövde
Sönerna
GustavHultqvist
TobiasHultqvist
Team db
DanielJansson
BjörnLindell
Torsked trailrunners
MattiasBrunström
NilsBrunström
Var ligger bastun?
RobertJohansson
KentLundvall
Vardagsstark
ThomasGottlindVardagsstark
RobinStenbergVardagsstark

BAMM 70 MIX

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Cecilia och Ivar
CeciliaKallaIFK Tärendö
IvarSvartholmGammelstads IF
Fortsätt Adventure Team
AndersBrohällStockholm Multisport
SusanneKorsvollStockholm Multisport
IF Linnéa fjällsektion
ErinGilsonIF Linnéa
KarlYttermyrIF Linnéa
Kongsberg OL
LinneaOlofssonKongsberg OL
DamienRenardKongsberg OL
Mr & Mrs Hartelius
ElinHartelius
JohanHartelius
Team Lost
FannyAhlforsTeam Lost
PatrikWidellTeam Lost