Startlista

Startlista Atea Norrköpings Stadslopp

10km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LissyAbreu Ruiz
LiselottAndersson
LarissaBelousova
Anna-KarinBerglundSya sk
AnnaDahlin
SihamEskander
GiselaFalck
MariaNilsson
MatildaNässelblad
WendySaxholmMedley2020
SusanneSvanströmÅtvidabergs Vårdcentral
EmmaSäberg
PiaWidlund
JosefinZangerl CarlbergIK NocOut.se

10km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km damer (lag, 5 personer).

10km damer utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km damer utan tidtagning.

10km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
KimAhtola
JohannesBelstock
LarsBergströmAxe Run Club
LarsBomanson
AndreasHansen
TobiasHed Uhlenius
GustavHoleby
StefanMalmsten
JanMarkström
TommyNilsson
HenrikNässelblad
RimonTalani
MicaelWaldenborgÖrebro AIK
SherzadYuldashev

10km herrar (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km herrar (lag, 5 personer).

10km herrar utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km herrar utan tidtagning.

10km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NiklasLinderNorrköpings Kommun

10km mixed (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km mixed (lag, 5 personer).

5km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
JohannaAndersson
RebeccaArnessonIFK Växjö
EvaCampe
AnnaEkströmSpringförLivet
AnnaEkströmÅtvidabergs Vårdcentral
LouiseFortesTeam Suzi 40
KarinGomér
MarieHedbergMedley
JohannaLindholm
BrittOmstedt
MalinParkkila Wigh
ZenithaRuisla
MariaWigh

5km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km damer (lag, 5 personer).

5km damer utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km damer utan tidtagning.

5km gång

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MaaritIsolaNorrköpings kommun
AnetteNilsson

5km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
DanneAinerfors
PedroGomes FortesTeam Suzi 40
KevinHanssonTeam Suzi 40
LukasLjungcrantzVegan Runners IK
JarmoParkkila

5km herrar (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar (lag, 5 personer).

5km herrar utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar utan tidtagning.

5km maskerad

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km maskerad.

5km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Team Suzi 40
JohanEkberg LindbergTeam Suzi 40
EmilLindberg EkbergTeam Suzi 40
StefanOlssonTeam Suzi 40
SuziPergelTeam Suzi 40
LindaRönnTeam Suzi 40

Flickor födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
InesSabanagic
NathalieSzemler

Flickor födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
SaraHussein
SandraSponnSvärtingehus
MubejnaSubasic

Flickor födda 2013-2014, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AminaSubasic

Flickor födda 2015 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EddaClaesson
InesGurdic
ElsieHahlinOK Denseln
SelmaHahlinOK Denseln
HelenaHelttunen

Pojkar födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LudwigHanzén
AhmedHussein
BilalHussein
WilliamPettersson
LeonSkuthällaTjalve
SamuelSponnSSK P10

Pojkar födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HampusGrahn
HampusGrahnTjalve
MelkerGrahn
MelkerGrahn
GhaithHussein
CasperKvarsell
BenjaminSabanagic

Pojkar födda 2013-2014, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AdrianChagaev
NoelSkuthällaTjalve

Pojkar födda 2015 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
KianBektic
CarlClaesson
HugoFlodman
IsakGurdic
JakobJangren
MaxKvarsell
WilliamKvarsell
LiamPettersson
FrankVahtra
TheodorVahtra
JuliusWestermark