Startlista

Startlista Atea Norrköpings Stadslopp

10km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LissyAbreu Ruiz
LiselotteAhlICA Smedby
LiselottAndersson
LarissaBelousova
Anna-KarinBerglundSya sk
EmmelieBronnerICA Smedby
EmmaCarlssonICA Smedby
AnnaDahlin
EmmaDaréus
AngelikiDi LucaHolmen
VeronikaEngstrand
LenaEricssonNorrköping Triathlon
ZandraEriksson
SihamEskander
SihamEskander
GiselaFalck
GiselaFalck
TereseFalkemarWorld Class
LindaGabrielssonNorrköping Triathlon
FannyGustafsonMotala AIF
LinnHansson
KarolinaHellgrenFinspångs SOK
PiaJohanssonNorrköping
SaraJohanssonUT Kolmården
JosefineJohnssonEskilstuna Friidrott
CarinaKaleredOK Denseln
AlexandraKarlssonWorld Class
AyouKayemb
CeciliaKleistIK Akele
AnikóKomaromiNorrköping Triathlon
TatianaKåkneryd
MatildaLarsson
MalinLeijon LindOK Kolmården
RebeccaLiljaSecuritas AB
JennyLindblomFAIK
HannaLindholmHuddinge AIS
AmraM Smailagic
LinnMagnusson
FridaMicholdIK Akele
MariaNilsson
Julia NorénNorénLundbergs Fastigheter
MatildaNässelblad
ElsaPetterssonFinspångs SOK
ÅsaRambergHolmen Skog
ViktoriaRinglanderTeam Ringlander
ElminaSaksiTjalve friidrott
WendySaxholmMedley2020
SusanneSvanströmÅtvidabergs Vårdcentral
EmmaSäberg
AnnicaSärevallLundbergs Fastigheter
AnnaTräffHolmen
EmmaWest
PiaWidlund
HannaWågemar
JosefinZangerl CarlbergIK NocOut.se
MalinÅgehällERA Bråvikens Mäklarbyrå

10km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km damer (lag, 5 personer).

10km damer utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CarolinaAguirreWorldClass/Crossfit Norrköping
Anna SundströmSundströmBravikens pappersbruk

10km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LarsAbrahamson HjerpeNorrköping Triathlon- ES Tri Team
AndreasAhlstedtIFK Norrköping
KimAhtola
JonasAndersson
RikardAnderssonIK Akele
StellanAnderssonNorrköping
MarcusAndreasson
OskarArfwidssonNodra AB
DavidAskentegIK NocOut.se
MarcusAsserstam
TomAxelssonIK Akele
JeremyBeasleyStokvis Tapes
JohannesBelstock
MattiasBergbom
LarsBergströmAxe Run Club
SimonBinderCygate AB
DanielBjurhamnIK NocOut.se
JohanBjörhn
JoelBjörkenbeckIF Göta Karlstad
MartinBjörkertHolmen
JockeBjörlingFinspångs AIK
LarsBomanson
LarsBoquist
VojinBozovicUmara SC
PerBrandströmTöreboda
NiklasBroweusICA Smedby
PontusBårli
VincentBårli
MartinCallmerydFriskis & Svettis
EmilCamereusBlå Kusten Friskvård
ErikCarlssonMatteus SI
Niklas FerdinandCarlssonIFK Skithuset
ChristianClaessonLundbergs Fastigheter
MatsDahlRäddningstjänsten Överum
EricDaréus
MarkDeniz
LarsEkströmKonsensus
PehrEmanuelssonIFK Nora
AndreasErikssonRegna IF
AndreasErikssonNopro RC Norrköping
JonasFlorhedWorldClass Norrköping
JonatanForsell
PontusFranzénIFK Norrköping
ThomasFranzénFranzens Fönsterputs
KristerFromHolmen
HenryFägersjöProlympia
MattiasGunnarssonIK Akele
JohanGustafssonIF Tjalve
VictorGustavsson
BelaHackNorrköping triathlon
HenrikHallgrenRegion Östergötland
AndreasHansen
PatrikHasselbladICA Smedby
TobiasHed uhlenius
TobiasHed Uhlenius
FredricHedlundMörkarna Tri
AdamHellgrenTjalve IF
Gert OveHellgrenFinspång
RikardHellgrenFinspångs AIK
LarsHenrikssonErabråvikensmäklarbyrå2021
RonnieHertzman
NiklasHidenius
TorbjörnHildemark
JonashintSkogsulven lk
GustavHoleby
JohanHolmbergIFK Norrköping
NilsHolmqvist
FredrikHöjefeltStokvis Tapes
MartinIngves
RobinJakobssonHolmen Skog
PierreJanssonKatrineholm
TorbjörnJardeniusStokvis Tapes
TommyJepsenMaxi Ica Stormarknad
viktorjinnevångVegan Runners IK
AndersJohanssonFC IF
BoJohanssonNorrköping
PeterJohanssonKopparbo
TobissJohansson
NilsJohnssonMatteus SI
TedJohnssonMatteus SI
DanielJävergrenPostens IF Katrineholm
MikaelKahlströmIK Akele
AlbinKaltakNif Bosna
ChristianKarlssonWorld Class
OskarKarlssonWe run Peking
TomasKarlssonEvent- & speakerljud Tomas Holgersson
ÖrjanKarlssonRegion Östergötland
GustavKnutssonHolmen
FredrikKornebäckNorrköping triathlonklubb
MartinLang
DanielLarssonNorrköping Triathlon
HakanLeonardssonLundbergs Fastigheter
JohanLiljeberg
HugoLindellIK Akele
PeterLindgrenStafsjö Valves
JoacimLundqvistByggtec
JoacimLundqvistByggtec
KjellLundqvistLundqvist El &Cds; I Östergötland AB
JohanMagnussonStafsjö Valves
PerMalmlövDrake Analytics
StefanMalmsten
SebastianMankowski
JanMarkströmMedley
JanMarkström
PontusMarkström
ThomasMichanek
AndreasMobackHolmen
FredrikMånsson
DavidNilssonHögby IF
RikardNilsson
TommyNilsson
TommyNilsson
AndreasNilzenFinspångs SOK
HenrikNässelblad
AntonOdénOskarshamn RC
ArvidOlofsson
VilmerOlssonProlympia
TobiasOscarssonLundbergs Fastigheter
LucasPalm
ÅkePalmqvistIK Akele
HenrikPetersonNodra AB
JonasPettersson
AntonRehnHögby IF
PeterRehnström
RoushanRezvaniLinköpings OK
AndersRingholmTallboda Runners
AndersRosell
RasmusRudbergIK Akele
StefanSaksiGisselö Gårdsbryggeri
AndreasSandbergSiemens Energy
MagnusSandbergERA Bråvikens Mäklarbyrå
PavelSchofferBeaver Codes AB
HenrikSchultzIK NocOut.se
ErikSköldhICA Smedby
OttoSparrnerCygate AB
CalleSpetzStokvis Tapes
AndreasStjernaFriskis&Svettis; Söderköping
PerSundholmOK Nolaskogsarna
GustafSundkvist
reidarsvedahlnorge
TheodorSvensgård
ThorstenSvensgård
PetterSvenssonSON runners
DanielSvärdTjalve
ArneSylvestRunacademy
PatrikSällstedt
LeonTalani
RimonTalani
RimonTalani
JonnieThomssonSecuritas AB
MichaelTollénHolmen AB
LinusTreijs
GustavTägtström
MartinTörling
FredrikUhrbomSpårvägens FK
ChristianVestmanATEA
GeraldWalch
MicaelWaldenborgÖrebro AIK
VictorWeidersjö
ErikWihlborg
TommyWiksandHolmen AB
MarkusWimanRegion Östergötland
AlexanderWärendhHolmen
SherzadYuldashev
TobiasÅberg
MagnusÖsterlundMatteus SI

10km herrar (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km herrar (lag, 5 personer).

10km herrar utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ToniRosenbergNodra AB

10km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NiklasLinderNorrköpings Kommun
JennySvenssonTomas Holgersson Event-& Speakerljud
JessicaThielVegan Runners

10km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
sköldpaddorna från...
HenrikAnderssonSaab
MattiasNyströmSaab
OlaRunessonSaab
PetraTalvendSaab
FredrikWiklundSaab

5km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MagdisAbdiIk Sleipner
HannaAhlner
EvelinaAndersson
JohannaAndersson
LenaAnderssonICA Smedby
SofieAnnerman
RebeccaArnessonIFK Växjö
SofieAxelsson
EmmaBacktemanIK Akele
EmmaBacktemanIk Akele
LottaBjernlideiDoc
EmmaBjörk
WeronikaBrzuchalskaFK Studenterna
EsterBurenProlympia
MartinaBäckiDoc
EvaCampe
SaraCarlstedtEvent- & speakerljud Tomas Holgersson
EmelieDanielsson
AudreyDeniz
EtinaDeniz
HazelDeniz
VeronicaEek
ÅsaEkenstam
AnnaEkströmSpringförLivet
EmmaEngströmFinspångs SOK
SofiaErikssoniDoc
TuvaErikssonFAIK
LouiseFortesTeam Suzi 40
JosefinFredrikssonHögby IF
LindaFredriksson
NellieFredriksson
JosephineFriskProlympia
SetarehFylkingProlympia
KarinGomér
HannaGustafssonE2C
LisaHahlinOk Denseln
SandraHammargård
MarieHedbergMedley
CharlottaHertzmanProlympia
SaraHillbomSaras Hälsokälla
ElinHjalmarssonICA Smedby
CajsaHultmarkEsC
AnnikaHurtig
Anne-MarieJohanssonEvent- & Speakerljud
CarolineJohansson
ElinJohanssonLivetikrokarna
ErikaKarlssonEvent och speakerljud Thomas Holgersson
LindaKartal
TindraKjellgren LövgrenProlympia
SusanneKyndelProlympiaskolan
SusanneKyndelProlympiaskolan
ThereseKällholm
ElinaLangstrand
EllieLiljedahlProlympia
HelenLindbergLivetikrokarna
OliviaLindgrenLundbergs Fastigheter
JohannaLindholm
AnnaLjungbergNodra AB
JohannaMalmNodra. AB
FridaMicholdIK Akele
KarinMidner
SannaMustonenHässelby SK
MartinaNilssonSöderbergs Personbilar i Norrköping AB
LisaNisser
VeronicaNordNorrköpings Löparklubb
ElinNordqvist
KristinNyströmIK Akele
BrittOmstedt
EllenOnmalmICA Smedby
LindaOnmalmICA Smedby
Anne MariPaloniemi Johansso nKopparbo
MalinParkkila Wigh
AlmaPasic
KlaraPerssonEvent- & Speakerljud
YlvaPersson
SarahPurvinsRunacademy
KaiaPuuseppE2C
MajaPålssonNorrköpings roddklubb
AnnaRing WallinSöderbergs Personbilar i Norrköping AB
ZenithaRuisla
JennieRåsten
ElminaSaksiTjalve friidrott
ElsaSchelinProlympia
HannaSchärlundLinköpings OK
MariaSegerKolmården / Vildmarkshotellet
EmelieSegerholmICA Smedby
IngerSjöbergICA Smedby
VanjaSjöbergICA Smedby
SofiaSkuthällaTjalve
SofieSommansson
AnnaSorensen
AmandaStrandbergiDoc
ElinSvensson
Sally AmeliaSöderlundProlympia
EmmaTörnvall
AlmaWaldemarson
MartinaWallin
PiaWallin
SvalaWallinProlympia
MariaWigh
MalinWihlborg
LouiseZetterdahlProlympia
SagaÅberg

5km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km damer (lag, 5 personer).

5km damer utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
VictoriaAndersson
MeeriBrandum GranqvistProlympia
GunnelJonssonFröjerums Skogsavverkning
AmandaMolin FalkhedeKolsbro Hästklubb
Anne-LieNielsen
KarinSwärdNodra AB

5km gång

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LisaAckerfors
OlgaAckerfors
AnetteAndersson
AnnikaConnelidSvenska Kyrkan
LindaHadeniusSvenska Kyrkan
MaaritIsolaNorrköpings kommun
LinaJohanssonProlympia AB
MarikaKarlssonNorrköpings Löparklubb
KimNielsen
AnetteNilsson
WasuthidaPinsakulneeSvenska kyrkan
PeterPölläSvenska kyrkan
TildaSmedbergNorrköpings Löparklubb
KarinSöderqvistSvenska Kyrkan
DaniellaToumaProlympia AB

5km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
DanneAinerfors
MikaelAnderssonSöderbergsbil
EltonAréusEneby BK
SebastianAréusPeking Athletes
WalterAronsson
DanielArödICA Smedby
TageAsklingIK Akele
NoahAzariProlympia
DevinBarrazzaProlympia
NiklasBarzolaIk Sleipner -10
StefanBengtssonEskilstuna Stadslopp
CarlBergströmSöderbergs bil
HectorBergströmICA Smedby
GustavBjörkICA Smedby
LukasBjörkmanProlympia
JonathanDanhoIk Sleipner -10
AndreasDavidssonHögby IF
JohanDavidssonStafsjö Valves
MaddocDeniz
PhilipEngstrandSöderbergs bil
jussierikssonHolmen2021
OlleErikssonFaik
AndreasFastland
WalterFastland
TobiasFjellmanICA Smedby
PatrikForslundICA Smedby
StefanFranssonSandbäckens Norrköpingsstafetten
Sven-ÅkeFröderberg
MånsGistedtIk Sleipner
PedroGomes FortesTeam Suzi 40
ChristerGustafson
RickardHadfy HögströmProlympia
AlexanderHansenStafsjö Valves
KevinHanssonTeam Suzi 40
OskarHidénIK Akele
AlbinHillebjörk
PeterHjortmarkFinspång AIK
SimonHjortmarkFinspångs AIK
JörgenHultmarkE2C
FilipHårdICA Smedby
YohannaIssaIk Sleipner -10
ViggoItalinna-Olesen
DavidIwungBK Soundgarden
DelvinJavanmiriIk Sleipner 10
AdamJohanssonLivetikrokarna
DouglasJohanssonIk sleipner -10
OscarJohnsonICA Smedby
RickardJohnsonICA Smedby
KentJosefssonIk Sleipner -10
BengtKarlsson
HåkanKarlssonEvent och speakerljud Thomas Holgersson
jonaskarlsson
PeppeKarlssonNorrköpingspostens IF
MartinKennmarkICA Smedby
AbdullahKharmaIk Sleipner
OlleKindberg
PatrikLandströmIK NocOut.se
DanielLarssonByggnads
LukasLjungcrantzVegan Runners IK
EddieLjungholmStafsjö Valves
OlleLäthénIk Sleipner -10
SiggeLäthénIk Sleipner -10
AndreasModigSöderberps Personbilar
AugustMollénTjalve Friidrott Norrköping
FredrikMårdSöderbergs2021
CornelisMårdsten
RamiNaamani
JoelNachtweijTjust Bike & Running Club
MikaelNilsson
MikeNilsson
VilmerNisser
JohanNordqvist
PatrikNordqvist
HåkanOhlinFriskis & Svettis
AugustOlofsson
RoberthOlsson
TomasOlssonICA Smedby
HenrikOttosson
JarmoParkkila
MarkusPohlmanIFK Norrköping
EsbenRavn Olesen
AntonRehnHögby IF
OscarRudowStafsjö Valves
EinarSaksiSmedby AIS
SixtenSaksiSmedby AIS
ErikSandénAteA
KarlSchärlundLinköpings OK
RasmusSjöbergICA Smedby
TimSkillICA Smedby
OlleSpetsStafsjö Valves
JoakimSternanderE2C
ElnazeerSuleimanIk Sleipner
MichaelThapperHolmen
AlexanderToumaIk Sleipner -10
MiladToumaIk Sleipner -10
RobinWirströmTjalve IF
PawelZawada
AronZimmerklevProlympia
AndreasÅbergNorrköping triathlon
MikaelÅberg

5km herrar (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
TTWTB
MarcusDekker
HåkanGerner
FelixLarsson
MartinOja
AxelÅström

5km herrar utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar utan tidtagning.

5km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HannaForsberg

5km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
LjuraGummi
ThereseBasova
LarsBrännvall
JanosKobza
KarimLahdo
HeleneÖhlund
Securitas AB
SofieAxelssonSecuritas AB
SofieCarnestigSecuritas AB
HeleneFerinSecuritas AB
Lars-BertilJangardSecuritas AB
EmanuelLySecuritas AB
Team Suzi 40
JohanEkberg LindbergTeam Suzi 40
EmilLindberg EkbergTeam Suzi 40
StefanOlssonTeam Suzi 40
SuziPergelTeam Suzi 40
LindaRönnTeam Suzi 40

Flickor födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HalaAlHajomar
LayanAlhomsi
AliceAndersson
NellyBoquistIF Tjalve
AlvaClaessonLundbergs Fastigheter
NellieDelin
SimonHårdICA Smedby
TindraJonasson
MimmiJärkestig
EllaLindberg
MayaLindell
VeraNygrenTjalve
InesSabanagic
Alisha LeeSarberg
RebeccaStrandFAIK
NathalieSzemler
EnyaTorgersenRamunder IK
AstridTörnvall
TindraWindischTjalve

Flickor födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AlmaAhlner
NikkiAndersson Hultgren
ThelmaAnnermanProlympia
AmandaAronssonProlympia
EmeliBade Poblete
CelieDanielsson
KeylaErikssonProlympia
MirandaGunnmo
HilmaGustafssonEneby BK
AlvaHellbom
SaraHussein
EalieIrestamProlympia
EnglaJosephson
MindyJärkestig
LizetteKarlssonTjalve
TuvaKlintProlympia
MinouKronqvist Asserstam
ZageLindgrenProlympia
EbbaNilssonLundbergs fastigheter
SigridNilsson
LovisaRydell
SiriRåsten
SandraSponnSvärtingehus
EllinorStrandFAIK
BiancaStrömforsProlympia
MubejnaSubasic
JuliaTorgersenVästra Husby if
GretaTörnvall Sloth
ZoeVernqvist
NeliaWallin
IsabelleWalterhedProlympia
NovalieWessmanProlympia
EllenWestööProlympia
RonjaZettergren
JuditÅhsProlympia

Flickor födda 2013-2014, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ShamAlhomsi
NatalieAlnajar
VeraArrelidIK Waria
EllenAsklingIK Akele
ElsaBjörk
NoelleBoquistIF Tjalve
MiliaDanielsson
NovaDelin
AlvaFröderberg Geary
EllyFälthIK Waria
GretaGrundström
MargitGummeson
MarielleGunnmo
EvelinaHaddadFörening
MollyHavayWaria
AleyahHaziri
MiraHellbom
AlvaJohanssonLivetikrokarna
Nova-LiJosephson
IrmaLindberg
EnyaLindquistDolphins
EmiliaLundqvist
StellaMyhr
IsabellaMöller
VictoriaNilsson
MajkenNygrenKuddby IF
EbbaOlsson
NellyPalsten
LamijaPasic
EiraRydberg
YlvaRydell
EstridSaksiIK Waria
EstridSaksiWaria IK
AliciaSandberg
SelenaSharifeh
AminaSubasic
SelmaUgljanin
AdeleWallinIK Waria
TildeWilhelmsson
MoaWisell
WilmaWistrandIk waria

Flickor födda 2015 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
KarlaAhnoff
NoorAlmasalma
VilmaArrelid
TuvaAugustssonDagsberg IF
NovaBengtsson
JulieBergholm
LiyanaBerhane
AliciaBorell
SofiaBorell
AlyssiaBransell
MalvinaBransell
KiraCederlund
EvinChireh
EddaClaesson
IdaDelic
LauraDi Luca
MärtaFälthIK Waria
ElisiaGallardo
RuthGiörnePrivat
LisaGrip
InesGurdic
ElsieHahlinOK Denseln
SelmaHahlinOK Denseln
LovisaHallbäck
IndraHast
ElwiraHedlin
ElsaHedström
EllieHellberg
EmiliaHellberg
HelenaHelttunen
HelenaHelttunen
SagaHumleblom
DisaJohansson
IdunJohansson
BonnieJämtenstål
JunieJämtenstål
AsiyahKader
HafsahKader
EmmeKronqvist Asserstam
StellaLandström
AliceLilja
ElseLund
IngridLund
EllieLöfgren
StellaMagnusson
AlvaMorian
LioraMorian
EsterNilsson
MejaNilsson
AliciaNorman
HedyObon Olofsson
SigneOlsson
EbbaPalm
EmiliaPalsten
EbbaPurvins
SigridRuneson
VeraRåsten
WilmaSaks
PatriciaSharifeh
CharlieSindahl
ViolaSteén
SaraTafilaj
EmmaUgljanin
EmmaWallin
VendelaWallin
NoraWeidersjö
MelinaZimic
NoraÅsander

Pojkar födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EbbeAhlner
Liathalasfar
AdnanAlhomsi
SigurdDanielsson
ErikEngerström
LudwigHanzén
DijonHaziriIFK Norrköping
AronHeikki
AhmedHussein
BilalHussein
AdamJohanssonLivetikrokarna
ColinKarlssonSIK
NajeebKhalaf
ArvidKärner
VidarKärner
AlrikLindgren
BilalPasic
WilliamPettersson
GiannisPlassaras
LeonSkuthällaTjalve
LeonSkuthällaTjalve
SamuelSponnSSK P10

Pojkar födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
JosefAl WassettiProlympia
KosaiAlhouri
QusaiAltaib
CristianAltunIFK Norrköping
NeoBajraktarevicIfk Norrköping
EminBegovicIFK Norrköping
VictorBergmanProlympia
Carl-WilhelmBergqvist
CWBergqvist
LeartBinakajprolympia
VictorBodlingProlympia
LeoBredenholt
DominicChamounIFK Norrköping
SamuelDomforsTjalve IF Norrköping
CasperErikssonProlympia
EbbottFalkhedeKolsbro Hästklubb
BastianFlorenIFK Norrköping
KevinForsåProlympia
NilsGiörnePrivat
HampusGrahn
HampusGrahnTjalve
MelkerGrahn
MelkerGrahn
LudvigGrundström
VincentHagbergProlympia
MirsadHalilovicIFK Norrköping
MahmoudHariri
MelkerHavay
HarryHellbergProlympia
MelkerHjortmarkTjalve IF Norrköping
GhaithHussein
MustafaHussein
PhilipIskenderProlympia
KevinJokitalo
CasperJonsson Fyhr
VincentKarlssonIFK Norrköping
NilsKuntzeIFK Norrköping
CasperKvarsell
WilliamLiljedahlIFK Norrköping
JordanLindquistDolphins
BenjaminMalkiProlympia
TarikMalkicIFK Norrköping
AnkidoMelkeIFK Norrköping
NoahMånssonProlympia
LaurianNehmeIFK Norrköping
FrankNilsson
MelkerNilsson
MilleNorinIFK Norrköping
HenrikOlssonProlympia
TheoPerlströmIFK Norrköping
JustusRondahlIFK Norrköping
BenjaminSabanagic
EmilSchärlundLinköpings OK
SixtenSech
EliasShawqi
AlemSubsicIFK Norrköping
MioSuzuki Olsson
AlbinSvenssonIFK Norrköping
WilliamThomssonProlympia
TotteThyrenIFK Norrköping
IsaacToganIFK Norrköping
ViktorWennergårdProlympia

Pojkar födda 2013-2014, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ObadaAlhajomar
WisamAlmasalma
OliverAnderssonIFK Norrköping
EricAndren
MiltonAnnerman
EliasAssafIFK Norrköping
JacobBechtel
MaxBergqvist
MaximilianBergqvist
LorikBilaliIFK Norrköping
EdwinBjörk
LionBlomberg
AlexanderBradleyIFK Norrköping
ArvidBredströmSsk
SamuelChaboIFK Norrköping
AdrianChagaev
JonathanChedidFSOK
AlbinClaessonLundbergs Fastigheter
AmarDzanicIFK Norrköping
CharlieEdströmIFK Norrköping
LiamEgnell
LeoEk BorgströmSSK
FransEklöf
EbbeEkvallIFK Norrköping
AlexandrosGarcia WallgrenIFK Norrköping
LionelGeziciIFK Norrköping
LudwigGripNorrköpings Löparklubb
MirzaHalilovicIFK Norrköping
HildingHallbäck
EinarHeikkiIFK Norrköping
WilliamIvarsson
FilipJanglandIFK Norrköping
JakobJangren
AmrKhalaf
CollinKopkinIFK Norrköping
VegaLack
MelwinLiljedahlIFK Norrköping
SamLindell
BenjaminLuksTjalve OK
RayMa Johansson
CharlieMoberg
ZackariasMouradIFK Norrköping
LeonelNedzibIFK Norrköping
CharlieNicklassonIFK Norrköping
AnthonyNilsson
WilmerNilssonLundbergs fastigheter
JuliusNord Isgren
CollinOssbring
MelvinRosénIFK Norrköping
AlexanderRukavinaTjalve
MaximilianRukavinaKimstad GoIF
TheoSandbergSiemens Energy
ViktorSchärlundLinköpings OK
VidarSech
Prince JosephSehouIFK Norrköping
DarlingtonShanomiIFK Norrköping
NoelSkuthällaTjalve
NoelSkuthällaTjalve
JoelToganIFK Norrköping
LionelVelez-VasquezIFK Norrköping
AugustVesströmIFK Norrköping
SixtenWackenhag
VidarWahlqvistIFK Norrköpings OK
OssianWesströmIFK Norrköping
JarlWänqvist
RiivanZayd
RiivanZayd
BenjaminÅgren

Pojkar födda 2015 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
VidarAgardius
Ahmadalasfar
MateoAlvarez
JulianAnlew
JackAnnerman
SamAnnerman
MelvinAsplund
LiamBajraktarevic
KianBektic
KianBektic
AstonBlomberg
FilipBredenholt
ChristofferChedidFSOK
CarlClaesson
ElliotDahlström/Heurlin
ElvinDahlström/Heurlin
TibelioDeniz
VivianneDeniz
WilhelmFahlén
HugoFlodman
ElvinFrölander
VidarFrölander
IsakGurdic
GabrielHaddad
NilsHahlinOK Denseln
WilliamHedlin
LeoHellberg
WinstonHolgerstein
VidarIndreeide
AxelIvarsson
LeviJosephson
LionelKarlssonVästra Husby
MaxKvarsell
WilliamKvarsell
ColinLagerbäck
ElvinLarsson
SebastianLindgren
AlexanderLy
IsakLy
BeppeLång
HenryMarin
CharlieMyhr
EliasMånzén
JackNord Isgren
FelixOlsson
LiamPettersson
LoweRejsmar
VincentRejsmar
ValdeRydberg
AxelSaks
ElinaSandahl
JonnaSandahl
CharlieSarberg
MijoSarberg
ElliotSchoffferBeaver Codes AB
WilliamSjökvist
AdrianSteén
MiltonTisell
FrankVahtra
TheodorVahtra
HarryWackenhag
OskarWahlqvistIFK Norrköpings OK
EmilWallgrenIFK Norrköping
JuliusWestermark
JuliusWestermark
ColinWilhelmsson
AlexanderÅgren
FolkeÖhrn