Startlista

Startlista ED Söderköpings Stadslopp

Flickor födda 2009-2010

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MejaGlimnér
LoveliaHederbergUBT i Söderköping AB
EleonoraIngeland

Flickor födda 2011-2012

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NicciDureTjalve
OttiliaLind
Ebbavon Koch

Flickor födda 2013-2014

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NimDureTjalve
LillyHederbergUBT i Söderköping AB
elvirarothmanSkogspojkarna

Flickor födda 2015 och senare

Det finns ännu inga deltagare i klassen Flickor födda 2015 och senare.

Gåklass utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen Gåklass utan tidtagning.

Kvinnor tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
VeronicaAndersson
CynthiaArvidssonÖstra Ryds Busstrafik AB
MariaBengtsson
MariaBrooIK Akele
AnnaDahlin
JohannaErikssonMotala AIF
camillaFalkenfeldt
JuliaFogelbergIK Akele
JosefineGlimnér JakobssonSöderköpings kommun
GunillaKaleredRunstreak
SaraKarlssonÖstra Ryds Busstrafik AB
PiaKindSweden Runners
MariaLind
KatarinaLindfors
AnnikaLindholmClassika Consulting AB
FridaNywertz
JenniePeterssonSöderköpings Revisionsbyrå/Thorell Revision
Anna-LenaRundblad
SannaSalo
EllinorSamuelsson
CarolineSewne
JosefinSvensdotter
JessicaSvensson
LouiseSvenssonFAIK
Annavon Koch
MatildaWibero
PiaWidlund
OlivaÖstensenTeam John Hennings Fysioterapi

Kvinnor utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
Anna-KarinBerglundSya sk
YlvaEkdahlUBT i Söderköping AB
MartinaHederbergUBT i Söderköping AB
ChristineNilsson
LinneaPersson
EvaPetersson
SaraPetersson
KarinRothmanSöderköpings kommun

Män tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
UlfAnderssonE.ON2020
PontusBigellSöderköpings Revisionsbyrå/Thorell Revision
AndreasBjörklundIK NocOut.se
FredricBotlinE.ON2020
PatrikFjärstedtSöderköpings Revisionsbyrå/Thorell Revision
RobinGustavssonLundqvist El & CDS i Östergötland AB
JohnHenningsTeam John Hennings Fysioterapi
JesperHolvandusTjalve If Norrköping
CarlHylanderE.ON2020
FredrikJohanssonLundqvist El & CDS i Östergötland AB
ClaesLindholmClassika Consulting AB
JohanLindholm
KjellLundqvistLundqvist El & CDS i Östergötland AB
MagnusLöfE.ON2020
NilsMagnussonLundqvist El & CDS i Östergötland AB
MikaelNilssonÅby
RobertPaulsson
DannySalo
LeifSamuelsson
AndreasSandKuddby Obstacle
TommySvenssonLundqvist El & CDS i Östergötland AB
JohannesVitalissonÖstra Ryds Busstrafik AB
EliasWaldheVegan Runners IK
MarcusÅbergTjalve
TorbjörnÖstensenTeam John Hennings Fysioterapi

Män utan tidtagning

Det finns ännu inga deltagare i klassen Män utan tidtagning.

Pojkar födda 2009-2010

Det finns ännu inga deltagare i klassen Pojkar födda 2009-2010.

Pojkar födda 2011-2012

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HarryAhlvin
NoelJakobsson

Pojkar födda 2013-2014

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HolgerAhlvin
LokeJakobsson
Axelvon Koch

Pojkar födda 2015 och senare

Det finns ännu inga deltagare i klassen Pojkar födda 2015 och senare.