Startlista

Startlista Höstmilen

F11 (flickor 2008-09, 2.3km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
PixieAxelssonKyrkskolan årskurs 5
ElsaBerggrenKyrkskolan åk 5
NellyBoquistTjalve IF Norrköping
AgnesEklundKimstad GoifKimstadskolan
NovaEngberg
NovaEriksson4 skarphagsskolan
AlmaFagerkrantzOxelbergsskolan klass 4
NoraFagerkrantzOxelbergsskolan klass 4
AndreaForsell SpeharOxelbergsskolan klass 4
MalinGöhlFinspångs SOK
LamiaHadziselimovicKlass 5 Kyrkskolan
ChanellHagbergOxelbergsskolan klass 4
AlvaHanssonKyrkskolan klas 5
EmmaHellmanKyrkskolan klass 5
BiancaJaxnerSkarphagskolanSkarphagsskolan 4A
EmmaJusicOxelbergsskolan klass 4
EllenKlerelandOxelbergsskolan klass 4
EmmyNordinOxelbergsskolan klass 4
VeraNygrenTjalve
MatildaSahlqvistKyrkskolan 5an
IdaSchimankeSkarphagsskolan 4 a
StellaSvanborgSkarphagsskolan 4A
AmandaSöderbäckÅk 5 Kyrkskolan
TildeTingströmNAISKlass 4A Svärtinge Hus
AlmaWesterdahlSkarphagsskolan 4A

F13 (flickor 2006-07, 2.3km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
NovaBoquistTjalve IF Norrköping
HannaKarlssonÅk 6 Jurslaskolan
MoaKindbomMotala AIF
SiriLövborgWaria
MatildaMartiniMotala AIF
AliceRylén
SofiaSkuthällaTjalveJönsbergska
ClaraWidfeldtTjalve IF Norrköping

F15 (flickor födda 2004 eller senare, 5.2km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
EvelinaAndersson
EmmaCarlssonTeam Morran
SofiaCarlssonTeam Morran
IdaErnstssonFinspångs SOK
MoaNorden
NoraO'HanlonIK Akele
ElsaPetterssonFinspångs SOK

F19 (flickor födda 2000 eller senare, 10.6km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
JohannaBjörklund
EmmyBorgOK Denseln
ClaraIllner
MajaJanssonNocout
MajaJanssonNocout
AnnaWartewigÄrla IF

F9 (flickor 2010-, 1.5km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
AliceAmle’Uttersberg 3C
KerstinBergendorffBarhälls SK
NoelleBoquistTjalve IF Norrköping
NatalieDevgun JohansenUttersberg 3c
NellyDominiusOK KolmårdenUttersbergsskolan 3C
MalvaFasth3C Uttersbergsskolan
LottaFladrichKimstad GoIFGrebyskolan F-klass
ElsaGillerfors
AliciaHolvandus
FrejaLantz CarlssonFaik Friidrott
OliviaLövborgTjalve / Waria
AliziaMattssonSandtorpsskolan
MajkenNygrenKuddby IF
IdaPeterssonOk KolmårdenUttersbergsskolan 3C
EstridSaksiSkarphagsskolanSkarphagsskolan F blå
SiriSandellKimstad Goif
IngridTomczakUttersbergsskolan klass 3c

K11 (kvinnor 10.6km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
MalinAhlnerHjo run for fun
LinaAlmKärringlöpet
LovisaAlmborg
Anna MariaAndersson
CatarinaAnderssonNorrköpings Kommun
JennyAnderssonLk nyköpings runners
MariaAndersson
AstridArmgarth
KristinaAronsson
AnnelieAugustssonWe run peking
ElmedinaBajramovic
SaraBarthelssonBokklubben ILY
SussieBenzler
SaraBergendorffPantamera
CeciliaBergwall-
LenaBjerlöwIK Nocout.se
JennyBolanderTjalve IF Norrköping
AnneliBorgOK Denseln
CharlotteBorrvall
KarinBoström
LailaBraamKimstad GoIF
ÅsaBrask Gustafsson
AnnaBrattFriskis
KarinbroströmLinköping
LinneaBåtsby
PernillaBåtsby
EmilieCaesar
JenniferCarlssonTjalve IF Norrköping
UlricaCarlsson
AnnaCarlund
VeronicaCederlund
SharreChizari
KerstinDanielsson
MalinDanielsson
MalinDanielsson
ÅsaDanielsson
EwaDanlyckeTjalve IF Norrköping
FridaDegerman
KarinDenforsEdit & björnen
CharlotteDeurell ÅbergThorell Revision AB
AngelikiDi LucaHolmen
MartinaDomonkos
ChristinaEbbemo
LindaEdströmMatteus SI
MalinEdström
SofieEdström
PernillaEilert
TerhiEjnar
AmandaEkbladLGIF
MonaEklundKimstad Goif
EllenEkmanThorell Revision AB
SofiaElliot
CarolineEngberg
CeciliaEnocksonFriskochStark, Nyköping
NorahEricsonBillerudKorsnäs
SaraEriksson
SophieEskesen
SandraEwertssonNorrköpings Kommun
GiselaFalck
ElinForsbeck
JuliaFrisk HallstedtNorrköpings Kommun
RebeccaFuchs
VilmaFälting
MariaGarrido
AmelieGarstad
AliceGiöstad
CarinaGiöstad
NataliGreiff Kallentoft
SaraGunnarsson
FannyGustafsonMotala AIF
AnnelieGustafsson
MarieGustafsson
RadojkaGustafsson
CarinaGustavsson
KarinGustavsson
MariaGustavsson
SusanneHaglind
DeliaHansenFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
LindaHansenFriskis o svettis
JenniferHawby
KlaraHedgärd
FridaHedin
FridaHedlundFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
CeciliaHeedPuckelrygg.AB
ElisabethHeigl
AnnsofiHeimdahl
EmelieHellstrandh
IdaHermanssonSjösätter
IreneHertzman
JohannaHiltunen
MirjaHolgerssonIshult
SofiaHolmlundNärsjukvården i Finspång
KristinHylanderSLK Oxelösund
AliceIngå
AngelicaIvarssonNorrköping triathlon
HelenJakobsson
MatildaJoelsson
SofiaJohanssonLinköping GIF
TuijaJohansson
LindaJohnsson
FridaJonsson
LottaJosefsson
AnneliJörne
AnnKarlsson
ChristelKarlssonTjalve IF
JonnaKarlssonPoIF
SaraKarlsson
MalinKaxellNorrköpings Kommun
ZandraKidingTjalve
MargretKonradsdottir
SusanneKyndel
TatianaKåkneryd
JohannaKällman
TinaLagerström Dackemyr
OutiLahtinen
SophieLarsson
NinaLemon
EvaLilliecreutzIK NocOut.se
SaraLindBillerudKorsnäs
JennyLindblomFAIK
AnnaLindebringFAIK
CarolinLindholm
JennyLindqvist
AnnaLorentzonTjalve
KajsaLundahl
AmelieMagnanderMera Lera MTB
AnnaMagnussonTjalve
SofiaMagnusson
AnnaMalmborg
MarinaMartinssonMålilla-Mörlunda SKI
KarinMatteussonKarle IF
SaraMeyerMatteus si
FridaMicholdIK Akele
MonicaMinja
EmmaMisicNärsjukvården i Finspång
SaraMolinder
AnnaMossbergPoIF
KarinMöllerNorrköpings Kommun
PernillaN AnderssonFinspång
KarinNestor
JelenaNikolic
ElinNilssonIK Akele
MalinNilssonSogeti
MariaNilsson
LenaNilsson Aguirre
MalinNygren
VeraNygren
MatildaNyman
PernillaNymbergTjalve Norrköping
AnnaOjalaUt Kolmården
AmelaOkanovic
KristinaOlaussonLinköping
AlvaOlssonIK Akele
SannaOlsson
SarahOlsson
HelenPahverkLK Nyköpings Runners
EvaPalmer
AstridPaulsson
LinnéaPettersson
TuijaPietilä
JessicaRandleff
HelenRemnås
CharlottaRiberdahl
SheilaRimblad
ElinRosenqvist
SaraRuno
EricaRylén
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping/ASICS Frontrunner
AnnaSandberg
AstridSandberg
CeciliaSchmid
IngridSetterberg
LizaSjösten
EmmaSkanserNorrköpings Kommun
EmmaStaafSweco
ToraStrandbergSweco
CeciliaStråhle
AnnaStrömFriskochStark, Nyköping
LindaStrömNärsjukvården i Finspång
AnnaStyrenius
AyumiSuzuki
EllenSvensson
HannaSvensson
JosefinSvensson
MariaSävenryd
FridaSödermarkTjalve IF Norrköping
JennySöderström
JennieThunqvist
PernillaTörnqvist
CeciliaUneram
AnnaValberg
IdaViktorsson
OliviaVilhelmssonSweco
LindaViman
LottaWeflö
LindaWesterlundFunRun
EvaWidlund
AnnelieWingårdh
IdaWoxlin
EmmaWykman
ÅsaWärnelius Lundgren
AnnikaÅkessonHjo run for fun
JennieÅström
TessanÖsterberg

K5 (kvinnor 5.2km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
SusanneAnderssonÅtvidabergs IF
AnnaBeckmanSvanbackens IF
JennieBjernerTjalve IF
PetraBruch
MariaDahlberg
CamillaEricsson
LindaGustafssonBokklubben ILY
EvaGöhlFinspångs SOK
IngelaHollertz
TheresaHollertz
MalinHolmströmFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
MarieJerhammar
SofieJerhammar Rydmyr
TinaJohansson
GunnelJonsson
EmmaKantarpFinspångs AIK friidrott
IngelaKassel
AgnethaKjellgren
AnnaKovacsFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
SofiaLarssonBokklubben ILY
LindaLindqvist
AnitaNordborg
Ann-KatrinNordströmNorrköpings Kommun
MarieOlsson
SandraPersson
PernillaSalcinovic
JennieSandellKimstad Goif
SarahSandell Purvins
SofieSofie Magnander IllnerBokklubben ILY
JuttaSpedaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
NinaSvensson
CharlotteTingströmNAIS
KlaraTorstensson
LinnWidfeldtTjalve IF Norrköping
SusanneWidfeldtTjalve IF Norrköping

M11 (män 10.6km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
StaffanAhlbergFiskeby Bruk
JohanAhlén
StaffanAhlqvistVirserum SGF
AxelAnderssonBorensbergs IF
ChristianAndersson
JensAndersson
JesperAndersson
JonasAnderssonStenindustri
PerAndersson
RikardAnderssonIK Akele
StellanAnderssonNorrköping
TorbjörnAnderssonsjösätter
ManneAnliot
RichardArvehell
OskarArvidsson
MagnusAsplundLonesome Runners
RubenBarkFinspång
jeremybeasleyStokvis Tapes
JohanBeckmanSvanbackens IF
AndersBengtsson
NichlasBerggreenSOS Alarm AB
JohnBerglund
LarsBerglundTights MTB
DavidBergströmProjkon Infrastrukturprojekt
PontusBigellThorell Revision AB
BjörnBjärestrandTjalve IF Norrköping
JohanBjörhn
TobiasBohlinCGI
AxelBorud
AndreasBradleySkotvägen
AndreasBrage JivrellRegion Östergötland
KlasBringertKatrineholms SK Friidrott
JohanBrännströmMjölby AI FF
BertilCalderonFinspång
BertilCalderon
EmilCamereus
LinusCarlssonÖstgöta maskintjänst
OlofCarlssonTeam 2035
PhilipCarlsson
ThomasCarlundSMHI IF
JesperCasperson
RickardChedidFinspång SOK
MagnusClaesson
RobinCook
KennethCsiffary
PärDahlbergBillerudKorsnäs
SamDale
MichaelDanielssonSweco
GustafDohlmar
ErikEbbesonPantamera
ViktorEdholmPantamera
PontusEdqvist
MarkusEkströmPoIF
DavidEliasson
StaffanElliot
PhilipEngstrandUmara sports club
AndreasErikssonGållösa IF
DavidEriksson
JonasErikssonIK NocOut.se
MathiasEriksson
MathiasErikssonTrisec
MatsEriksson
MikaelErikssonTeam Jursla Frisksporters
OlleErikssonFAIK
FlorianErpeldingSON
JohanEsping
SebastianEstay
JohanFagerbergFinspångs AIK
JörgenFagerbergFinspång Byggplåt AB
AndreasFernbergTjalve IF
PatrikFjärstedtThorell Revision AB
PeterFoborgWe Run Peking
HenrikForsberg
PeterFranzénHarmony Sweden
PJFredénHV71
KristerFromHolmen
AntonFur
FilipFur
MirzaGalijasevic
LaurenzGeihofer
FilipGert
CarlGistrandProjkon Infrastrukturprojekt
OscarGründerÄrla IF
RasmusGustafsson
stefanGustafssonFAIK
BjörnGustavsonFinspångs AIK Friidrott
MartinGustavssonGrytgöls IK
LucdyGutierrez
HenrikGöhlMikkeller Running Club
ConnyHansen
MartinHansson
TobiasHed Uhlenius
PerHell
AdamHellgrenTjalve IF
BengtHellmanFriskis&Svettis;
LarsHenrikssonNorrköping Triathlon
PatrikHenriksson
IsacHermansson
MikaelHertzman
NiklasHideniusRunacademy
DavidHillbomSaras Hälsokälla
MattiasHiltunen
PeterHjortmarkFAIK
PerHofman
AndersHofvergårdByn Kommunikationsbyrå
KristofferHolgerssonSnöveltorp
JoakimHolmbergTjalve IF Norrköping
AlexHultkrantzTjalve IF Norrköping
DanielHällSweco
AlexanderHöglund
fredrikhöjefältStokvis Tapes
FredrikIllner
JoakimJerkkuPuckelrygg.AB
BjörnJohansson
ChristerJohanssonJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB
EmilJohansson
FreddieJohansson
FredrikJohanssonNocout.se
FredrikJohanssonIFK Växjö
JohannJohanssonKunskapsgymnasiet
MartinJohanssonJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB
SimonJohansson
ViktorJohansson
ThomasJohansssonJohansson & Scöttle Guldsmedsateljé AB
FredrikJohnssonSjöfartsverket
FredrikJonssonFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
JörgenJonssonTjalve IF Norrköping
AndreasKalén
RikardKalénTjalve IF
OlleKaleredTjalve IF Norrköping
RobbinKantarpFinspångs AIK friidrott
ChristofferKarlsson
OlaKarlsson
JonathanKlittmarkVisualiseringscenter
AlexanderKonradssonCrew K
JakobKrantzSogeti
NiklasKristofersson
OskarKällNorrköping triathlon
SimonKällbom
MikaelKönemannDagsbegs if
DanielLarssonNorrköping Triathlon
ErikLarssonTjalve IF
IngvarLarssonTjalve IF Norrköping
MånsLarssonVisualiseringscenter
JohanLaursen
ThomasLeandertz
OlleLewisFAIK Friidrott
TedLiljenborgSjöfartsverket
AndersLindIK Stern
SimonLind
PeterLindebringFinspångs AIK
JesperLindellBenify AB
HåkanLinderTjalve IF
FilipLindgren
JohanLindgrenFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
DanielLindhén
OlleLindmanFinspångs SOK
PerLindmanFinspångs SOK
ErikLinnérIK Akele
LukasLjungcrantzVegan Runners IK
PatrikLjungemyrSMHI IF
MatsLuksTjalve
MartinLundénIFK Björkalund
TonyLundinSOS Alarm AB
TobiasMagnusson
MatsMalmehedBjörsäters SK
ThomasManningSaab AB
OskarMatteussonKarle IF
JacobMeijer
JohanMelinCombitech AB
MårtenMellberg
ZachariahMiruka MogendiKenya
GulledMohamed AliFlens FS
TordMörkHolmen
PrebenNesheim
AndreasNilsson
DavidNilsson
KristianNilssonTjalve IF Norrköping
MatsNilssonStena Line
MikaelNilssonLinköpings GIF
PhilipNilssonLinköping
RickardNilsson
SamuelNilssonFinspångs AIK
TommyNilsson
AndreasNilzenMikkeller Running Club Finspång
JonasNordholmSmedby AIS
AntonNordmarkIK Akele
JohanNordqvistÖstmedia
EricNyberg
SimonNybergFinspångs AIK
FredrikNygrenÖst Media
ThomasNylanderFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
HenrikNyrénFinspångs AIK
AntonNyström
MartinNyströmNyströms Trädgårdsservice AB
NiallO'HanlonIK Akele
ErikOdell
MikaOjalaUt Kolmården
SalimOkanovic
MathiasOlofsson
DanielOlssonSjöfartsverket
ErikOlssonSogeti
ErikOlssonFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
HenrikOremanFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
FedericoPasikSweco
IngmarPerssonkolmårdens ok
MikaelPerssonBillerudKorsnäs
ViktorPerssonSchneider Electric
BjörnPetterssonTjalve IF
ErikPetterssonProletären FF
JohanPettersson
JonasPetterssonHolmen
MagnusPetterssonNyköping
AmirPutrusIK Akele
Carl-JohanPålemarkGållösa IF
JesperRehn
RoushanRezvaniLinköpings OK
DavidRichardson
FredrikRinglanderTeam Ringlander
RobinRodestrand
FredrikRosénDagsbergs IF
FredrikRosenius
JonasRydströmKenyas landslag
MarcusRyman
StefanRytterFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
MartinRönn
PetterRörbyRegion Östergötland
RickardSandellKimstad Goif
RijadSarajlic
SebastianSas
ChristophSchnaithmannSON
PerSchönSpringa vilse
EdvardSetterberg
DominiqueSiivonen
AlexanderSjöholm
DavidSkoogAsptorpet Running Club
P-OSkoogAsptorpet Running Club
RodiSliwaKarle IF
AndreasStjernaFriskis och Svettis Söderköping
KarlStorck
NilsStrand
ChristofferStråhle
PerSundholmOK Nolaskogsarna
ReidarSvedahl
AlbinSvensson
PetterSvenssonSON runners
RickardSvenssonFinspång
RobertSvenssonAnOpIVA,Vrinnevisjukhuset
TedSvenssonIK NocOut.Se
ViktorSvenssonSogeti
SvenSverdrupRunacademy IF
MagnusSwartzFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
Tommy SvenSöderbergOk Hällen
FredrikTedbornFK Studenterna
RichardThompsonTjalve IF
TobiasThorssonTjalve IF Norrköping
KimThunqvist
JohanTingströmSvärtinge SK
RobinTryggNyströms Trädgårdsservice AB
SamiTuominen
MartinTörlingNorrköping
RickardVesterbergSweco
FredrikViktorsson
JohanVinterlycka
ThomasWasteson
AndersWesterSweden Runners
JohanWesterSMHI IF
MartinWetter
MånsWidemarkTjalve IF Norrköping
JonnyWiganderSvärtinge
MartinWiklundRavago
SimonWillénGållösa IF
RogerWärlanderTransdev
HeinzWöbelFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
JakobZeuchnerViN AnopIVA
GabrielÅkerlingSweco
ErikÅströmIK Akele
BjörnÖberg
MathiasÖhmanTjalve IF

M5 (män 5.2km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
NiclasAndersson
SebastianAréusPeking Atlhetes
MatsBidö
EmilEllervikTjalve IF
RichardEricsonBillerudKorsnäs
ErikErnstssonFinspångs SOK
LarsLjungströmFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
StefanLundmark
LukazMattssonSandtorpsskolan
FredrikNordström
MatsSundströmSweden Runners
PeterWesterdahl
GunnarWideFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
FredrikWidfeldtTjalve IF Norrköping

Ö11 (10.6km utan tidtagning)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
Anna-ChristaBrorssonNärsjukvården i Fnspång
PerGustafssonLinköping
JoakimHallerboij
LottieNordberg
MariaNordströmTRVFF
ElinRosspher
PetraRylén

P11 (pojkar 2008-09, 2.3km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
ArvidAhlqvistÅby
DavidAlsne BoodOxelbergsskolan klass 4
AlwinBohmanKyrkskolan år 5
KevinDackemyrKyrkskolanKyrkskolan Klass 5
AdamFarahKarle IF
AjdinFerizovicOxelbergsskolan klass 4
SiggeForsblomOxelbergsskolan klass 4
VincentGrindvik NesheimKyrkskolan klass 5
NilsHalldinOxelbergsskolan klass 4
AxelJanssonKarle IF
LinusJaxnerSkarphagsskolanSkarphagsskolan 4A
AlbinJönssonKyrkskolanKyrkskolan klass 5
LukasKantarpFinspångs AIK friidrottSvärtingehus 4C
PhilipKollbergOxelbergsskolan klass 4
FreddieLannersundOxelbergsskolan klass 4
EliasLedelLgif
NilsLewanderOxelbergsskolan klass 4
Karl ViljoLohvansuu4a skarphagsskolan Norrköping
SiggeLäthén4a Skarphagsskolan
TheoMalmLinköping GIF
SiggeMasesKyrkskolan årskurs 5
AxelMatteussonKarle IF
EliasOdishoKarle IF
GabrielOdishoKarle IF
AlvinOveliusKyrkskolan klass 5
LeoPapangelisKyrkskolan5
HermanRylén
SixtenSaksiSkarphagsskolan 4aSkarphagsskolan 4a
DexterSaloOxelbergsskolan klass 4
NoahSeranderOxelbergsskolan klass 4
LudwigSkarinSkarphagsskolan4A
LeonSkuthällaTjalveJönsbergska

P13 (pojkar 2006-07, 2.3km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
MohammedAlnajmKarle IF
AbdallaBadrKarle IF
AtleBalkmarOxelbergsskolna 6
LoweEriksson
AbdikaderIsmailKarle IF
ThaierKadoraKarle IF
NaimKayaKarle IF
ErikKlanghammarOxelbergsskolan 6
GustavLagerlundJurslaskolan 6
CarlNunez HalldinOxelbergsskolan 6
KalleRiismarkOxelbergsskolan 6
FawziTawilehKarle IF
SimonThollanderKarle IF

P15 (pojkar födda 2004 eller senare, 5.2km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
EltonAréusEneby BK
HampusBlomstrand
KevinFörbergTeam Förberg
PhilipJonssonTjalve IF
AlexanderKnutsson
LoveSvenssonJurslaskolan ÅK3

P19 (pojkar födda 2000 eller senare, 10.6km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
AntonBrännströmMjölby AI FF
AlfredEricsonBillerudKorsnäs
HenrikFladrichKimstad GoIFHagaskolan 9C
SixtenHenriksson
TheoIllner
JonJoelsson
LukasJohanssonKunskapsskolan
NoelLindqvist
LukasOdellBråvikens kanotklubb
EmilRenholmLinköpings GIF
JalmarRylén
OlleStaafLGIF
TheodorSvensgård
AlfredUneram

P9 (pojkar 2010-, 1.5km)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
MohammedamiinAbdirahmanKarle IF
FelixAnderssonSvärtingehus 2blå
AhmedBadrKarle IF
NeimBajramiKarle IF
VilmerBenterus KäckerKlass 3D svärtingehus
FrankBergendorffBarhälls SK
GustavBångHagbyskolan Linköping
LoveDominiusOK KolmårdenUttersbergsskolan 1C
ZakariaFarahKarle IF
GeorgFladrichKimstad GoIFGrebyskolan 3
WilliamFlygtKlass 3c, uttersbergsskolan
AlvarGillerfors
MohammedHouriKarle IF
MarkusKantarpFinspångs AIK friidrottSvärtingehus f-klass blå
LukasLedelLgif
WilliamLindgren3D Svärtinge Hus
OlleLäthénTjalve
SixtenMatteussonKarle IF
AminMohamedKarle IF
MatteoMorisKarle IF
HarryNyblom
AbdirahmanOmarKarle IF
EinarSaksiSkarphagsskolanSkarphagsskolan 3a
SimonSandellKimstad Goif
OlleSkoog CarlssonFaik Friidrott
NoelSkuthällaTjalveOxelbergsskolan
AlvinSvenssonJurslaskolan F-klass
RafaelSörensen
EmilTingströmSvärtinge SKKlass 3D Svärtinge Hus
ValentinWiganderSvärtinge
AlgotÖrberg

V5 (5.2km utan tid)

FörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
SabineFlüggeFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
CorrinaFogelbergFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
CamillaForsén
JessicaHärstedtFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
EvaLindellFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
MichaelPaulisFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
CarinaRindeborn

Lagtävlingen

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/FöretagSkolklass (för deltagare i skolkampen)
Mammas flickor
KerstinDanielsson
ÅsaDanielsson
MalinNygren
VeraNygren
EvaPalmer
Wettex Grymma Gaseller
ErikOlssonFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
HenrikOremanFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
StefanRytterFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
MagnusSwartzFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
HeinzWöbelFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
Wettex Zuperznabba Zebror
DeliaHansenFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
FridaHedlundFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
FredrikJonssonFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
JohanLindgrenFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
ThomasNylanderFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
Måndagslöparna
KarinBoström
LindaEdströmMatteus SI
ElinRosenqvist
Tjalves långa damer
JennyBolanderTjalve IF Norrköping
EwaDanlyckeTjalve IF Norrköping
ChristelKarlssonTjalve IF
AnnaMagnussonTjalve
PernillaNymbergTjalve Norrköping
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping/ASICS Frontrunner
FridaSödermarkTjalve IF Norrköping
Team 2035
OlofCarlssonTeam 2035
PernillaTörnqvist
Rederiet
FredrikJohnssonSjöfartsverket
TedLiljenborgSjöfartsverket
DanielOlssonSjöfartsverket
Pantamera
SaraBergendorffPantamera
ErikEbbesonPantamera
ViktorEdholmPantamera
1mILSlopp
LenaBjerlöwIK Nocout.se
JohannaHiltunen
ThomasManningSaab AB
JacobMeijer
TedSvenssonIK NocOut.Se
SvenSverdrupRunacademy IF
Stokvis Tapes
jeremybeasleyStokvis Tapes
fredrikhöjefältStokvis Tapes
Thorell Revision AB
PontusBigellThorell Revision AB
CharlotteDeurell ÅbergThorell Revision AB
EllenEkmanThorell Revision AB
PatrikFjärstedtThorell Revision AB
Bros 4 life
MartinNyströmNyströms Trädgårdsservice AB
RobinTryggNyströms Trädgårdsservice AB
SMHI IF
ThomasCarlundSMHI IF
PatrikLjungemyrSMHI IF
JohanWesterSMHI IF
Sweco
MichaelDanielssonSweco
DanielHällSweco
FedericoPasikSweco
EmmaStaafSweco
ToraStrandbergSweco
RickardVesterbergSweco
OliviaVilhelmssonSweco
GabrielÅkerlingSweco