Startlista Atea Norrköpings Stadslopp
10km damer
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Isabell | Adsell | Nordea |
Emelie | Alwnell | |
Eva-Lisa | Andersson | |
Jenny | Andersson | |
Liza | Andersson | |
Larissa | Belousova | |
Anna | Bennich | NTM Fritid Öst |
Linda | Bergfeldt | World Class |
Sophie | Bergström | |
Yoie | Bohlin | Hässelby SK |
Karin | Boström | |
Maria | Broo | IK Akele |
Emilie | Caesar | |
Josefine | Calderon | Cygate |
Sandra | Camevall | |
Ulrica | Carlsson | |
Madelen | Casta | Ica smedby |
Anna | Dahlin | |
Ayanalem | Delelegn | Angereds Atletiska förening |
Angeliki | Di Luca | |
Karin | Dyrestam | UT Kolmården |
Sara | Edsman | Ica smedby |
Norah | Ericson | Billerudkorsnäs |
Zandra | Eriksson | |
Yvonne | Erlandsson | |
Gisela | Falck | |
Elisabeth | Falk Olander | Fastighets AB L E Lundberg |
Terese | Falkemar | World Class |
Beatrice | Forssell | |
Tuva | Fredin | |
Annette | Fridse’n | Fiskeby Board |
Johanna | Gustafsson | |
Johanna | Gustafsson | |
Mathilda | Gustafsson | |
Delia | Hansen | |
Jennifer | Hawby | |
Marie | Hedberg | Medley |
Emma | Hedlund | |
Frida | Hedlund | |
Kerstin | Johansson | Tyresö |
Linda | Johnsson | |
Hanna | Jonsson | STADIUM |
Britt-Marie | Jutvik | |
Charlotte | Järnvall | |
Carina | Kalered | |
Christel | Karlsson | Tjalve IF |
Zandra | Kiding | Tjalve och IK sleipner |
Cecilia | Kleist | IK Akele |
Julia | Kvarnström | Runacademy |
Emma | Lager | FSP KM |
Sara | Lagré | |
Sara | Lind | BillerudKorsnäs |
Jenny | Lindblom | FAIK |
Anna | Lindebring | Finspångs AIK Friidrott |
Olivia | Lindgren | Fastighets AB L E Lundberg |
Jennie | Lindholm | Skeninge IK |
Lisa | Lundh | Lundbergs |
Erica | Ly | World Class |
Pernilla | Lyth | Nordea |
Sabina | Löf | LK SPRING |
Alice | Magnell-Millán | Tjalve IF Norrköping |
Antoinette | Malki | |
Carolina | Malmberg Peterson | |
Anna | Martin-Bylund | |
Frida | Michold | Finspångs AIK Friidrott |
Sara | Molinder | |
Malla | Narveby | |
Jennifer | Nilsson | |
Jenny | Nilsson | |
Maria | Nilsson | |
Camilla | Nordgren | |
Helén | Nordqvist | |
Alva | Olsson | IK Akele |
Sara | Oweling | Aktivitetsklubben |
Linn | Pett | |
Karin | Pettersson | |
Elmina | Saksi | Tjalve IF Norrköping |
Cecilia | Schmid | |
Rahel | Shiferaw | Angereds Atletiska förening |
Evelina | Sjöberg | |
Frida | Sjöström | Älvkarleby |
Marie | Skagerström | NTM Fritid Öst |
Jenny | Spångberg | Finspångs AIK Friidrott |
Rebecca | Stenfeldt | |
Gustav | Svensson | Cygate |
Ing-Britt | Svensson | |
Louise | Svensson | Runacademy IF |
Annica | Särevall | Lundbergs |
Frida | Södermark | Tjalve IF |
Josefin | Thoresson | |
Jenny | Thunholm | |
Ellinor | Tjernlund | Holmen Paper AB |
Carolina | Tovar | |
Amanda | Tydén | |
Sanna | Tykesson | IK Akele |
Anna | Valentinsson | Götelöpare |
Veronica | Valrygg | APCOA Parking Sverige AB |
Ida | Viktorsson | |
Pia | Widlund | |
Felicia | Wikman | Finspångs AIK Friidrott |
Malin | Wikström | ICA Smedby |
Josefin | Zangerl Carlberg | IK NocOut.se |
10km damer (lag, 5 personer)
Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km damer (lag, 5 personer).
10km herrar
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Lars | Abrahamson Hjerpe | Norrköping Triathlon |
Adhanom | Abrha | Eskilstuna Friidrott |
Kim | Ahtola | |
Tomas | Altéus | Atea |
Daniel | Andersson | Lundbergs |
Hans | Andersson | lundbergs2019 |
Jimmy | Andersson | |
Johan | Andersson | Lundbergs |
Kalle | Andersson | IK Akele |
Max | Andersson | Atea |
Petter | Andersson | Latmaskens IF |
Pontus | Andersson | Umara Sports Cöub |
Rikard | Andersson | IK Akele |
Stellan | Andersson | Norrköping |
Oskar | Arfwidsson | Nodra |
Joakim | Arrelöv | Coop Finspång |
Bashar | Atieh | IK Akele |
Johan | Axelhav | Holmen |
Mattias | Bergbom | Sectra |
Olle | Bergfeldt | World Class |
Dennis | Bergman Karlsson | Cygate AB |
David | Bergström | Projkon Infrastrukturprojekt |
Lars | Bergström | Axe run club |
Michael | Bergström | Fiskeby IF |
Rilind | Berisha | Söderbergs Personbilar |
Yavar | Biranvand | Västerås LK |
Matts | Birgersson | Rönninge SK |
Martin | Björkert | Holmen |
Andreas | Björklund | |
Jocke | Björling | Söndagsmilen/Lindö |
Joakim | Bonnevier | |
Sander | Brage | Cygate |
Håkan | Carlsson | Götelöpare |
Jimmy | Carlsson | Söderbergs Bil |
Marcus | Carlsson | SSAB Oxelösund |
Christian | Claesson | Lundbergs |
Magnus | Claesson | |
Mikael | Croon | Cygate |
Tadesse | Dabi | Angeredes Atletiska förening |
Jonny | Dahlin | |
Pär | Drott | Nordea |
Victor | Ellingsen | NTM Fritid Öst |
Pehr | Emanuelsson | IFK NORA |
Philip | Engstrand | Söderbergs Personbilar |
Alfred | Ericson | BillerudKorsnäs |
Olle | Eriksson | FAIK |
Peter | Eriksson | IK Akele |
Tim | Falkerby | |
Mattias | Fasth | SSAB |
Abdi | Feyissa | Lundberg AB |
Henrik | Forsberg | NTM Fritid Öst |
Erik | Forsmark | |
Magnus | Fransson | IK Akele |
Stefan | Fransson | Finspångs AIK Friidrott |
Tomas | Franzén | Finspångs AIK |
Krister | From | Holmen |
Tobias | Fälth | |
Anders | Ganslandt | Sweden Runners Trelleborg |
Hasse | Gehrke | NHS Fastighet & Miljöservice AB |
Johan | Gromer | Linnea |
Mattias | Gunnarsson | IK Akele |
Johan | Gustafsson | Tjalve IF |
Per | Gustafsson | Runacademy |
urban | gustafsson | |
Filip | Hallin | |
Fredrik | Hammar | Consid |
Patrik | Hasselblad | Ica smedby |
Tobias | Hed Uhlenius | |
Fredric | Hedlund | Mörkarna |
Per | Hell | |
Kim | Hellberg | Nordea |
Adam | Hellgren | Tjalve IF Norrköping |
Christian | Hellström | Ica Smedby |
Daniel | Hermansson | Spring för cancer |
Niklas | Hidenius | |
Sebastian | Hjortstig | ICA Maxi Norrköping |
Dima | Holubynskyy | |
Matilda | Hult | Nordea |
Mattias | Hultberg | Söderbergs Personbilar |
Gustav | Härnqvist | |
Oskar | Irebro | Aikido Academy |
Mikael | Isaksson | |
Bengt | Isgård | IF Linnéa |
David | Iwung | NTM Fritid Öst |
Mikael | Janelund | Götelöpare |
Tommy | Jepsen | ICA Maxi Norrköping |
Fredric | Johansson | Fastighets AB L E Lundberg |
Peter | Johansson | Kopparbo |
Thomas | Johansson | Johansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB |
William | Johansson | Cygate |
Love | Jonsson | Tjalve IF Norrköping |
Alen | Jugo | Nordea |
Mikael | Kahlström | IK Akele |
Olle | Kalered | Tjalve IF Norrköping |
Albin | Kaltak | |
Robin | Kantarp | Finspångs AIK Friidrott |
Oskar | Karlsson | NTM Fritid Öst |
John | Kingstedt | Huddinge AIS |
Otto | Kingstedt | Huddinge AIS |
Erik | Kjellgren | Lundbergs |
Viktor | Klasson | Cygate AB |
Kalle | Kula | |
Pär | Lagerqvist | ICA Smedby |
Marcus | Lagré | |
Thomas | Lampa | BillerudKorsnäs |
Björn | Larsson | |
Freddy | Lejon | Finspångs AIK Friidrott |
Jesper | Leklem | |
Georgij | Li | |
Martin | Lidstedt | Securitas Brand & Räddning |
David | Lindberg | |
Stig | Lindgren | IF Tjalve |
Johannes | Lindholm | ElitPlattsättning |
Björn | Lundberg | Skoskav/hängbuk |
Joacim | Lundqvist | Estate consalting AB |
Kjell | Lundqvist | Lundqvist El & CDS i Östergötland AB |
Anders | Lundström | |
Michael | Malmberg | Atea |
Mattias | Malviker Wellermark | IK NocOut.se |
Mattias | Malviker Wellermark | IK NocOut.se |
Robert | Maras | Cygate AB |
Jan | Markström | |
Rui | Matos | IFK Nyköping |
Patrik | Mellgren | |
Thomas | Michanek | |
Emil | Millán de la Oliva | Eskilstuna Friidrott |
Yetsedaw | Minale | Angereds Atletiska förening |
Fredrik | Månsson | Drottning Blankas Gymnasieskola |
Christer | Naesenius | Norra Stockholm Endurance |
Thomas | Nerv | Östergötlands elservice ab |
Preben | Nesheim | Rehband |
Fredrik | Nilsson | Team Tongbaomen |
Johan | Nilsson | |
Rickard | Nilsson | |
Samuel | Nilsson | Finspångs AIK Friidrott |
Tommy | Nilsson | |
Theo | Nordlund | |
Johan | Nordqvist | Tjalve IF |
Henrik | Nyrén | Finspångs AIK Friidrott |
Markus | Odin | ICA Maxi Norrköping |
Hatiham | Oglah | Nej |
Reuf | Okanovic | |
Henrik | Olofsson | |
Niklas | Olsson | IK Akele |
Jerry | Onmalm | Mörkarna |
Åke | Palmqvist | IK Akele |
Henrik | Peterson | Nodra |
Stefan | Peterson | Nodra |
Oskar | Petersson | Finspång |
Jonas | Pettersson | Holmen |
Lars | Pettersson | IK Nocout.se |
Niclas | Pettersson | |
Ghazi | Putrus | IK Akele |
Anton | Rehn | Högby IF |
Anders | Rosell | |
Joakim | Rystedt | |
Ranjan | Saha | Siemens |
Stefan | Saksi | Gisselö Gårdsbryggeri |
Danny | Salo | |
Fredrik | Samson | Rehband |
Thomas | Samson | Holmen |
Andreas | Sandberg | Siemens |
Pavel | Schoffer | |
Henrik | Schultz | IK NocOut.se |
Jan-Henrik | Schöttle | Johansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB |
Jonas | Selberg | Atea |
Slobodan | Simic | |
Anders | Sjöberg | |
Alexander | Sjöholm | |
Magnus | Skoglund | |
Adrian | Sokolik | ÅF |
Otto | Sparrner | Cygate AB |
david | stenberg | lundbergs |
Jonathan | Stenman | |
Anders | Strömvall | Cygate AB |
Reidar | Svedahl | |
Fredrik | Svensson | IK Tun |
Mats | Svensson | |
Pontus | Söderberg Persson | |
Alexander | Södling | |
Martin | Törling | Norrköping |
Mattias | Törnqvist | IK NocOut.se |
Martin | Uller | |
Gerald | Walch | Drottning Blankas Gymnasieskola |
Stefan | Wallgren | |
Tomas | Wallgren | |
Anton | Wernholm | Söderbergs Personbilar |
Thomas | Westlund | Karate Dojo Katrineholm |
Erik | Wihlborg | |
Thomas | Wiik | Motala AIF |
Erik | Wikström | LK Roslagen |
Peter | Wilhelmson | Cygate AB |
Ove | Windh | |
Cristoffer | Wittskog | SMHI IF |
Nuray | Yassin | Ullevi FK |
Sebastian | Zetterlund | ICA Smedby |
Anders | Åberg | BillerudKorsnäs |
Markus | Österberg | |
10km herrar (lag, 5 personer)
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Motala AIF |
|
|
Robert | Fogelkvist | Motala AIF |
|
Andreas | Johansson Zune | Motala AIF |
|
Marcus | Kindbom | Motala AIF |
|
Jonas | Mellberg | Motala AIF |
|
Nicklas | Östman | Motala AIF |
10km maskerad
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Lars | Bomansson | |
10km mixed (lag, 5 personer)
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Mormors gäng |
|
|
Lena | Kregert | |
|
Hanna | Kregert Blomstrand | |
|
Ida | Kregert Blomstrand | |
|
Sofia | Kregert Blomstrand | |
|
Fredrik | Nilsson Sundén | |
5km damer
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Iftin | Abdi | Norrköping Dolphins |
Ida | Af Larsson | NTM Fritid Öst |
Anna-Lisa | Agneheim | |
Ellen | Ahlstedt | Åby Oilers |
Mersida | Alic | |
Lina | Alm | Rejlers IF |
Josefin | Almkvist | IK NocOut.se |
Anette | Andersson | |
Eva | Andersson | |
Lena | Andersson | ICA Smedby |
Maria | Andersson | |
Susanne | Andersson | |
Victoria | Andersson | |
Josefin | Arnell | Norrköping Dolphins |
Karin | Arnell | |
Kerstin | Arnell | Norrköping Dolphins |
Annelie | Augustsson | We run peking |
Karin | Axelsson | |
Nathalie | Backlund | |
Emma | Backteman | IK Akele |
Sara | BenAyzah | Norrköping Dolphins |
Emelie | Bergström | |
Phoebe | Bergwall | |
Veronika | Björling | Söndagsmilen/Lindö |
Sofia | Blits | Rejlers IF |
Marie | Blomgren | |
Ann-Sofie | Boström | We run peking |
Anna | Brandin | |
Eva | Campe | |
Madelen | Casta | ICAsmedby |
Belinda | Christensen | |
Linda | Corell | Nordea |
Maria | Dahlberg | |
Ann | Davidson | |
Sara | Edsman | ICA SMEDBY |
Anna | Ekström | ÅtviRunners |
Annelie | Eliasen | |
Caroline | Elmar | |
Joel | Elmar | |
Jessica | Eriksson | |
Karin | Eriksson | |
Tuva | Eriksson | FAIK |
Alice | Ettling | Finspångs SOK |
Sofie | Ettling | Finspångs SOK |
Linda | Falk | |
Ann-Sofie | Falkemar | World Class |
Ellen | Falkerby | |
Åsa | Falkerby | |
Helen | Ferin | Runacademy |
Agneta | Flygare | Enhörna IF |
Camilla | Fogelstrand | ICA Smedby |
Amy | Fredriksson | Norrköping Dolphins |
Susanne | Frid | Rejlers IF |
Cecilia | Fritsch | Ica Smedby |
Beatrice | Gomér | |
Karin | Gomér | |
Linnéa | Granlund | Rejlers IF |
Caroline | Gromer | |
Ella | Gärdqvist | Norrköping Dolphins |
Kajsa | Haavikko Leksell | |
Linda | Hagel | Nordea |
Vera | Hagström | Rejlers IF |
Josefin | Helle | |
Irene | Hertzman | |
Sara | Hillbom | Saras Hälsokälla |
Elin | Hjalmarsson | ICA Smedby |
Hanna | Hjelm | El och Maskin i Söderköping AB |
Therése | Hollertz | |
Frida | Holm | |
Sissel | Holmén | |
Olivia | Hultberg | Norrköping Dolphins |
Annika | Hurtig | |
Saga | Hägglöv | Norrköping Dolphins |
Josefine | Höög | Hagaby goif |
Joanna | Ibrahim | Norrköping Dolphins |
Elin | Ignell | Lundbergs |
Samantha | Irunva | Norrköping Dolphins |
Ann | Isaksson | |
Bella | Isaksson | |
Josefine | Isaksson | |
Camilla | Isebäck | |
Gunilla | Johansson | |
Jenny | Johansson | |
Madelen | Johansson | SignSpectra |
Maria | Johansson | Runacademy |
Maria | Johansson | Tjalve IF |
Emilia | Jonsson | |
Gunnel | Jonsson | |
Sofia | Jonsson | |
Alexandra | Jääskä | |
Lina | Karlsson | Lundbergs |
Maria | Karlsson | |
Marielle | Karlsson | |
Petra | Karlsson | Nordea |
Veronica | Karlsson | ICA Smedby |
Sanna | Klasson | Götelöpare |
Anna | Klefbäck | |
Moa | Klereland | Norrköping Dolphins |
Naida | Kovacevic | Norrköping Dolphins |
Johanna | Källman | Norrköping Dolphins |
Camilla | Larson | Tjalve IF Norrköping |
Sophie | Larsson | |
Christina | Larsson Tjäder | |
Hanna | Lindberg | El och Maskin i Söderköping AB |
Helen | Lindberg | Livet i Krokarna |
Berit | Lindblom | |
Johanna | Lindholm | Atea |
Ida | Lindqvist | |
Sundin | Lotta | |
Marina | Lundmark | |
Maria | Magnusson | |
Johanna | Malm | Nodra |
Maja | Malm | Runacademy |
Klara | Matsson | |
Therese | Matsson | Skill |
Hanna | Medina | Norrköping Dolphins |
Frida | Michold | Team Forimp/Asics Frontrunner |
Aisha | Mohamed | Norrköping Dolphins |
Josefine | Münter | |
Åsa | Nevander Holmén | |
Ann | Nilsson | ICA Smedby |
Lisa | Nisser | Lundbergs |
Anneli | Noaman | Norrköping Dolphins |
Lina | Nordanslätt | NTM Fritid Öst |
Elisa | Norrlöf | Norrköping Dolphins |
Marie-Louise | Nömm | |
Maria | Ogenstav | |
Sarah | Olsson | NTM Fritid Öst |
Susanne | Olsson | |
Alma | Pasic | |
Ing-Marie | Persson | IK Akele |
Johanna | Petersson | |
Mona | Petersson | Ica smedby |
Dunja | Petrovic | Norrköping Dolphins |
Elsa | Pettersson | Finspångs SOK |
Linnéa | Pettersson | |
Malin | Pettersson | Atea |
Hamasa | Rahimi | ICA Smedby |
Pernilla | Rengman | |
Maya | Reyes | Norrköping Dolphins |
Elisabeth | Rindom | |
Lisa | Ring | IK Nocout.se |
Zenitha | Ruisla | |
Sara | Runo | |
Jennie | Råsten | |
Elmina | Saksi | Tjalve IF Norrköping |
Sanna | Salo | |
Frida | Samuelsson | Norrköping Dolphins |
Anna | Sevelin | Saras Hälsokälla |
Jennifer | Sirén | |
Gunilla | Skarin | |
Sara | Skinnar | Norrköpings kommun |
Anna | Sköldh | Ica Smedby |
Ann-Kristin | Stenberg | Norrköping |
Karin | Strand | Norrköping |
Inger | Sundell Wincent | |
Anna | Sundström | |
Hanna | Svensson | Tjalve IF Norrköping, team power woman athletic club |
Helen | Svensson | Lundbergs |
Stina | Svensson | |
Agnes | Söderholm | Nodra |
Phraiwan | Taithaisong | Buriram United |
Martina | Tillberg | |
Klara | Torstensson | |
Medelene | Töpfer | |
Emma | Törnvall | |
Evelyn | Törnvall | |
Mirna | Vardi | World Class |
Louise | Viklund | |
Astrid | Vågerud | Norrköping Dolphins |
Sofia | Wahlman | El och Maskin i Söderköping AB |
Alma | Waldemarson | |
martina | wallin | |
Cicci | Walterhed | Ica Smedby |
Olivia | Westerberg | Dolphins F06 |
Cecilia | Wikström | |
Lisen | Wikström | |
Frida | Wolinder | Nordea |
Ingela | Wållberg | Lundbergs |
Helen | Wärlander | Transdev |
Ida | Wärlander | Transdev |
Jessica | Wärlander | |
Lili | Zheng | Team Tongbaomen |
GunBritt | Åberg | Götelöpare |
Helene | Öhlund | Däckteam Ljura Gummi |
Rebecca | Özer | Norrköping Dolphins |
5km damer (lag, 5 personer)
Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km damer (lag, 5 personer).
5km gång
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Anneli | Andersson | Nordea |
Johanna | Andersson | |
Conny | Bruch | |
Petra | Bruch | |
Amanda | Cronvall | Nordea |
Rose-Marie | Dahl | |
Carina | Eriksson Nikkanen | |
Frida | Harrysson | Nordea |
Beatrice | Heinonen | |
Maria | Johansson | |
Ann-Mari | Kihlman | |
Anette | Nilsson | |
Anna | Pazzottu | Nordea |
Ann-Louise | Persson Hall | |
Ulrika | Saari | |
Madelene | Skullman | |
Sofia | Söderqvist Karlsson | |
Ingela | Vastesson | |
5km herrar
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Daniel | Ainerfors | |
Hussin | Alchekh Khalaf | |
Fredrik | Aldén | Rejlers IF |
Johan | Almén | |
Martin | Andersskog | ICA Smedby |
Björn | Andersson | Nordea |
Marcus | Andersson | Allmänna Idrotts Klubben - AIK |
Svante | Andersson | |
Sören | Andersson | ICA Smedby |
Peter | Anderstedt | APCOA Parking Sverige AB |
Henrik | Arnell | Nordea |
Johannes | Arnell | Kneippens vårdcentral |
Daniel | Aröd | Ica Smedby |
Elliot | Awerstedt | Rejlers IF |
Kenneth | Awerstedt | Rejlers IF |
Oliver | Awerstedt | Rejlers IF |
Mikael | Backlund | |
Andreas | Bengtsson | SignSpectra |
Hampus | Bergström | Atea |
viktor | Bergström | |
Johan | Berlin | Norrköping Dolphins |
Gustav | Björling | Söndagsmilen/Lindö |
Richard | Bremer | Skill |
Patrick | Broeders | Mikkeller Running club Finspång |
Ragnar | Byléhn | Atea |
Emil | Camereus | |
Micael | Carlsson | Nordea |
Per | Christell | Skeninge IK |
Fredrik | Clettborn | |
Pär | Dahlberg | BillerudKorsnäs |
Andreas | Davidsson | Högby IF |
Christoffer | Dyrager | Atea |
Simon | Ecer | ICA Smedby |
Rickard | Edenholm | BillerudKorsnäs |
Hans | Edlund | Rejlers IF |
Markus | Ekström | |
Richard | Ericson | BillerudKorsnäs |
Alvin | Eriksson | Rejlers IF |
Marcus | Esping | Saras Hälsokälla |
Emil | Flygare | Enhörna IF |
Oskar | Flygare | Enhörna IF |
Fredrik | Forsberg | NTM Fritid Öst |
Wolfgang | Freter | |
Wilfredo | Gahona | Norrköpings kommun |
Andreas | Gawreyia | Nordea |
Robert | Gilengren Wassberg | Atea |
Christer | Gustafson | NTM Fritid Öst |
Henrik | Gustafsson | Atea |
Henrik | Gustafsson | Atea |
Merih | Hagos | Eskilstuna Friidrott |
Mattias | Hagström | Rejlers IF |
Noah | Hagström | Rejlers IF |
Markus | Hahlin | Ok Denseln |
Robin | Hamber | ICA Smedby |
Lewis | Hassall | |
Michael | Hedberg | Atea |
Mikael | Hertzman | |
Christer | Hess | |
Khoby | Hinds | |
Peter | Hjortmark | FAIK |
Simon | Hjortmark | FAIK |
Jesper | Holvandus | Tjalve IF Norrköping |
Håkan | Hurtig | Norrköping Triathlon |
Patrik | Hägglöv | |
Mats | Hövre | |
Magnus | Idman | Rejlers IF |
Stefan | Ingesson Lindahl | Lundbergs |
Lars-Bertil | Jangard | |
Adam | Janselius | Nordea |
Lars | Johansson | Lundbergs |
Rickard | Johnson | ICA Smedby |
Johnny | Jonander | Atea |
Philip | Jonsson | Tjalve IF Norrköping |
Jan | Kalered | Norrevo |
Robin | Karlsson | RunNKPG |
Thure | Karlsson | Norrköping |
Tommy | Karlsson | Norrköping |
Yousif | Khoder | Däckteam Ljura Gummi |
Seare | Kibrom | Tjalve IF Norrköping |
Janos | Kobza | Däckteam Ljura Gummi |
benny | krig knapasjö | reiki-relax |
Johan | Ladenberg | Fastighets AB L E Lundberg |
Patrik | Landström | IK NocOut.se |
Christofer | Larsson | Hemlingby LK |
Felix | Larsson | |
Thomas | Leandertz | |
Michel | Liljeberg | El och Maskin i Söderköping AB |
Elias | Lindholm | ElitPlattsättning |
Lucas | Lindholm | Atea |
Tom | Lindholm | Atea |
Torbjörn | Lindkvist | Liverpool FC |
Joakim | Lindmark | |
Per | Lindmark | Åby Oilers |
Stefan | Lundmark | |
Quim | Martin-Bylund | |
claudi | martin-callizo | |
Pontus | Matsson | El och Maskin i Söderköping AB |
Gulled | Mohamed | Flens FS |
Hassan | Mohammed | Söderbergs Personbilar |
Andreas | Molander | ICA Smedby |
August | Mollén | Tjalve IF Norrköping |
Kjell | Monéus | |
Mikael | Mustonen | Rejlers IF |
Krister | Månsson | Nordea |
Fredrich | Mård | Söderbergs Personbilar |
Magnus | Möller | Atea |
Mircea | Nestor | |
Michael | nilsson | |
Mikael | Nilsson | Åby |
Patrik | Nilsson | NTM Fritid Öst |
Vilmer | Nisser | Lundbergs |
Sebastien | Niyonzima | APCOA Parking Sverige AB |
Petter | Norén | |
Gustav | Norling | |
Fredrik | Nygren | NTM Fritid Öst |
Sami | Nylander | Ica Smedby |
Axel | Nyström | |
Nils | Olausson | NTM Fritid Öst |
Marcus | Palmberg | Enhörna IF |
Sven-Åke | Persson | IK Akele |
Christer | Petersson | Atea |
Alfred | Pettersson | Finspångs SOK |
William | Pommer | |
Timo | Raninen | Däckteam Ljura Gummi |
Ola | Rådeström | Atea |
Einar | Saksi | Tjalve IF Norrköping |
Sixten | Saksi | Smedby AIS |
Dani | Saliba | Nordea |
Patrik | Sandberg | SignSpectra |
Ronny | Sandström | BillerudKorsnäs |
Gabriel | Sandör | IK Akele |
Tomas | Sevelin | Saras Hälsokälla |
Joakim | Siegers | Drottning Blankas Gymnasieskola |
Johan | Sjöberg | Motala AIF |
Rasmus | Sjöberg | ICA Smedby |
Pär | Sjöstrand | IK NocOut.se |
Johan | Skoglund | |
Jakob | Stjerna | Ica Smedby |
Joakim | Ståhlberg | Rejlers IF |
Niklas | Svensson | |
Dilmon | Thomas | Drottning Blankas Gymnasieskola |
Anders | Vallgren | IT-avdelningen, Polisen |
Jesper | Valrygg | APCOA Parking Sverige AB |
Roger | Valrygg | APCOA Parking Sverige AB |
Benny | Viklund | |
Jonas | Viklund | Rejlers IF |
Henrik | Vuorinen | Rejlers IF |
Sebastian | Väsbom | |
Mats | Webjörn | Gridcon Solcellsteknik |
Mats | Willner | NTM Fritid Öst |
Guus | Winkelmolen | Swift Atletiek Roermond |
Roger | Wärlander | Transdev |
Rasmus | Wäsbom | |
Öyvind | Zackow | Vegan Runners IK |
Viktor | Zackrisson | Enhörna IF |
Marcus | Åberg | Hässelby SK |
Joel | Åkerlind | |
Axel | Åström | |
5km herrar (lag, 5 personer)
Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar (lag, 5 personer).
5km maskerad
Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km maskerad.
5km mixed (lag, 5 personer)
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Lag Dindin |
|
|
Malva | Brudin | |
|
Mille | Brudin | |
|
Nea | Brudin | |
|
Tobias | Brudin | |
|
Marie | Nordin | |
Team Alice |
|
|
Hanna | Brönnert | |
|
Malin | Brönnert | |
|
Joakim | Johansson | |
|
Madeleine | Johansson | |
|
Margita | Johansson | |
Team Wejryd |
|
|
Erik | Wejryd | |
|
Hjalmar | Wejryd | |
|
Joar | Wejryd | |
|
Margareta | Wejryd | |
|
Saga | Wejryd | |
Flickor födda 2007-2008, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Tage | Askling | IK Akele |
Signe | Domfors | Tjalve IF Norrköping |
Filippa | Eriksson | Tjalve IF |
Novalie | Kiding | IK Waria fotbollsförening |
Olivia | Liwell | Akele |
Alice | Nielsen | Atea |
Djellza | Rama | |
Sofia | Skuthälla | Tjalve |
Tilde | Tingström | |
Emanuel | Touma | IK sleipner fotboll |
Engla | Törnvall | |
Flickor födda 2009-2010, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Alice | Andersson | |
Jennifer | Andersson | |
Nelly | Boquist | Tjalve IF Norrköping |
Vendela | Carlsson | |
Alma | Fagerkrantz | NKK |
Felicia | Flood | |
Linn | Funquist | |
Nova | Holmberg | |
Ella | Lindberg | Livetikrokarna |
Isabelle | Melin Walterhed | |
Bianca | Nadolski | Tjalve IF |
Sayali | Nilsson | Tjalve IF |
Leia | Nylander | |
Hana | Rama | |
Amina | Sabovic | Lundbergs |
Rebecca | Strand | FAIK |
Hilda | Särevall | |
Astrid | Törnvall | |
Tindra | Windisch | Tjalve IF |
Flickor födda 2011-2012, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Lilian | Abu Haija | |
Ebba | Björling | Söndagsmilen/Lindö |
Celie | Danielsson | |
Nora | Fagerkrantz | NKK |
Olivia | Forssell | |
Elvira | Gillberg Holm | Lundbergs |
Vera | Hagström | Tjalve IF |
Saga | Halldén | |
Amanda | Hultgren | Lundbergs |
Engla | Josephson | |
Valentina | Knutsson | Atea |
Klara | Lindholm | ElitPlattsättning |
Kajsa | Lundh | |
Tuva | Malteskog | |
Siri | Råsten | |
Sebastian | Saina low | Sleipner IK fotboll |
Sandra | Sponn | |
Ellinor | Strand | FAIK |
Flickor födda 2013 och senare, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Noelle | Boquist | |
Melissa | Camereus | |
Milia | Danielsson | |
Ottilia | Dohrmund | |
Iris | Eriksson | Gör inte pappa besviken |
Leia | Francos-Dafgård | |
Selma | Francos-Dafgård | |
Lia | Friman | |
Lily | FÄLLDIN | |
Elly | Fälth | |
Ines | Gurdic | |
Elsie | Hahlin | OK Denseln |
Selma | Hahlin | OK Denseln |
Alicia | Holvandus | |
Alice | Hultgren | Lundbergs |
Emma | Jiang | |
Alva | Johansson | |
Julia | Johansson | |
Melissa | Johansson | |
Nova-Li | Josephson | |
Freja | Klefbeck | |
Stella | Landström | Linköping |
Irma | Lindberg | Livetikrokarna |
Ella | Ljungström | |
Laia | Martin-Bylund | |
Enya | Mengüç Lindquist | Norrköping Dolphins |
Nova | Månsson | |
Olivia | Nilsson | |
Lamija | Pasic | |
Ebba | Pettersson | |
Estrid | Saksi | |
Jonna | Särner | |
Tuva | Särner | |
Feline | Tegnér | |
Elma | Towfeek | Norrköping Dolphins |
Signe | Wesström | |
Kate | Whitehurst | |
Alissa | Wiberg | |
Pojkar födda 2007-2008, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Ceasar | Andersson | |
Kid | Delden-Ekblom | Atea |
William | Didrikson | |
Milian | Holmberg | |
Olle | Lindqvist | Smedby ais |
Alexander | Melin Walterhed | |
Theo | Nybom | Lundbergs |
Addin | Sabovic | IFK Norrköping |
Pojkar födda 2009-2010, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Saco | Ahmed | Norrköping |
Najeeb | Alshikh Khalaf | |
Arvid | Dahlqvist Wahlqvist | |
Sigurd | Danielsson | |
Felix | Eriksson | Tjalve IF |
Elliot | Falck | |
Adam | Johansson | |
Viktor | Johansson | SAIS |
Filip | Köhler | |
Svante | Lagré | |
Sigge | Läthén | Tjalve |
Zion | Melin | Ifk |
Sixten | Norbeck Dahl | |
Bilal | Pasic | |
Einar | Saksi | |
Sixten | Saksi | |
Ludwig | Skarin | |
Leon | Skuthälla | Tjalve |
Samuel | Sponn | |
Arvid | Strömbäck | |
Rafael | Sörensen | |
Emil | Tingström | |
Pojkar födda 2011-2012, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Lennox | Alwnell | IFK Norrköping |
Carlos | Avsar | Sleipner IK fotboll |
Neo | Bajraktarevic | IFK Norrköping |
Niklas | Barzola | Sleipner IK fotboll |
Gustav | Bång | |
Carl | Cambrant | |
Felix | Camereus | |
Aron | Carlsson | |
Ola | Dahlqvist Wahlqvist | |
Alvin | Didrikson | Sleipner IK fotboll |
Theo | Didrikson | |
Samuel | Domfors | Tjalve IF Norrköping |
Sigge | Edvinsson | |
Filip | Eklund | Sleipner IK fotboll |
Matteus | El - bazi | IK sleipner fotboll |
Benjamin | Flood | Ifk Norrköping |
Lorenz | Friman | LGIF |
Albin | Funquist | |
Måns | Gistedt | Sleipner ik fotboll |
Hampus | Grahn | |
Melker | Grahn | |
Leon | Grönblom | Ifk norrköping |
Thor | Gunnarsson | |
Mirsad | Halilovic | IFK Norrköping P8 |
Alfred | Halldén | IFK Norrköping |
Melker | Havay | Sleipner IK fotboll |
Erik | Hjelm | |
Elvin | Holmberg | |
Oliver | James | |
Douglas | Johansson | Sleipner IK fotboll |
Oskar | Johansson | |
Sixten | Johansson | Sleipner IK fotboll |
Kevin | Jokitalo | |
Milo | Jurgenson | Sleipner IK fotboll |
Vincent | Karlsson | IFK Norrköping |
Adrian | Keijo silander | Sleipner IK fotboll |
Milo | Kiding | IK sleipner fotbollsförening |
Milo | Kiding | Sleipner IK fotboll |
Nils | Kuntze | |
Casper | Kvarsell | |
Theodore | Larsson | Sleipner IK fotboll |
William | Liljedahl | IFK Norrköping |
Edvin | Lundh | |
Olle | Läthén | Sleipner IK |
Henning | Martin-Bylund | |
Jordan | Mengüç Lindquist | Norrköping Dolphins |
William | Müller | Skill |
Noah | Månsson | |
Isak | Nerv | |
Alex | Nilsson Ward | |
Charlie | Nybom | Lundbergs |
Oskar | Palm | Sleipner IK fotboll |
Valter | Rybom | Sleipner IK fotboll |
Wille | Sandsten | IFK Norrköping |
Leon | Skarin | |
Elvin | Ström | Sleipner IK fotboll |
Totte | Thyrén | IFK Norrköping |
Alexander | Touma | Sleipner IK fotboll |
Wille | Westlund | Karate Dojo Katrineholm |
Axel | Wilsborn | Sleipner IK fotboll |
Charles | Wisemark | IFK Norrköping |
Pojkar födda 2013 och senare, 1000m
Förnamn | Efternamn | Förening/Företag |
Amr | Alshekh Khalaf | |
Milion | Andersson | Lundbergs |
Philip | Appelgren | |
Melvin | Asplund | |
Jacob | Bechtel | |
Jonathan | Chedid | Finspång SOK |
Carl | Claesson | |
Albin | Eriksson | Gör inte pappa besviken |
Leander | Friman | |
Melvin | Fritsch | |
Oliver | Gilengren Wassberg | Atea |
Isak | Gurdic | |
Leo | Hellberg | |
Nils | Holmstedt | |
Elliot | Ingvarsson Fridlund | |
Alfie | James | |
Jakob | Jangren | |
Albin | Kuntze | |
William | Kvarsell | |
Viktor | Köhler | |
Melwin | Liljedahl | IFK Norrköping |
Nils | Malteskog | |
Charlie | Müller | Skill |
Simon | Olsson | |
Olle | Pekkarinen | |
Alexander | Rukavina | Kimstad GOIF |
Sixten | Segersten | |
Noel | Skuthälla | Tjalve |
Olle | Strömbäck | |
Ossian | Wesström | |
William | Whitehurst | |
Filip | Wondollek | |
Manuel | Wondollek | |