Startlista

Startlista ED Söderköpings Stadslopp

Flickor födda 2007-2008

Det finns ännu inga deltagare i klassen Flickor födda 2007-2008.

Flickor födda 2009-2010

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NellyBoquistTjalve IF Norrköping

Flickor födda 2011-2012

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NicciDure
SandraSponn

Flickor födda 2013 och senare

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NoelleBoquist
NimDure
LeeaMustonen
EstridSaksiVikboVändan

Gåklass utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
HelenAlbertssonMarin och Fastighetsservice i Söderköping AB
EvaArrsjö
ChristineBergÅtervinningen i Söderköping
CamillaBerg WolsinkÅtervinningen i Söderköping
ConnyBruch
PetraBruch
SusanneDahmMarin och Fastighetsservice i Söderköping AB
ChristinaForsman NilssonPå Fri Fot
LindaHolmbergÅtervinningen i Söderköping
AnetteKarlsson
LindaKarlsson
SimonKarlsson
RasmusLandqvist
LisaRönnbladÅtervinningen i Söderköping
CarolineSöderblom Gräns
ChristinaZetterbergSöderköpings kommun

Kvinnor tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CarolineAlsäterFonus Öst
HelenAndersson
JohannaAnderssonDistriktsveterinärerna
NovaBoquistTjalve IF Norrköping
AnnDavidson
LinneaEdborg
MariaErenius
JohannaErikssonMotala AIF
CamillaForsén
SaraFrämberg
KristinaGalveniusDistriktsveterinärerna
EmelieGradellPå Fri Fot
LindaHansenFriskis och svettis
HannaHillestand
ElisabethIngeland
JohannaIngeland
JohannaJarskogIF Linnéa
FeliciaJohansson
KarinJohansson
SabinaJohansson
AgnethaKjellgrenFriskis & Svettis Söderköping
KerstinKonitzerRunacademy IF
Margrét ÓskKonráðsdóttirSweden Runners
MarieLandhSöderköpings kommun
AlexandraLindvallSöderköpings kommun
AliceMannewaldDistriktsveterinärerna
JanisNilssonWord class Söderköping
SandraNilsson
FridaNormanFriska Tänder
LindaNyhlen
ElminaSaksiTjalve IF/ASICSFrontRunner
AmandaSandqvistEtt steg i taget
GigganSandqvistEtt steg i taget
MariaStrömbäck AdolfssonSöderköpings kommun
EwaStrömstedtPå Fri Fot
GabriellaSvenssonFranzén & Svensson Plåtslageri
SandraVulkan
LovisaZetterdahlFonus Öst
LenaÖbergPå Fri Fot
MadeleineÖnnegren

Kvinnor utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
YlvaEkdahlUBT i Söderköping AB
MonicaFranssonPensionär
MartinaHederbergUBT i Söderköping AB
IngridKarlssonFriskis och Svettis
CarolinaNämberg Mitic3N Bostäder AB

Män tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
PatrikAnderssonSöderköpings kommun
ViktorAnderssonFonus Öst
ChristerArrsjö
MagnusAsplundLonesome Runners / Anteda AB
BobbyBerglund
JensBerglundFranzén & Svensson Plåtslageri
AlbinBergström bostner
EricClaessonUT Kolmården
KennethDavidson
MikaelEdborg
PhilipEngstrandUmara Sports Club
Lars-GunnarEwerfält
JohanFagerbergFAIK
JohnFoitzikSpårvägen
StefanFranssonFranssons Konsult AB
ErikFranzénFranzén & Svensson Plåtslageri
PerFranzénFranzén & Svensson Plåtslageri
BjörnGustavsonFAIK/Team Gustavson Bil
ThorildHallgrenDistriktsveterinärerna
TorbenHansenFriskis och svettis
JoakimHenningsTeam John Hennings Fysioterapi
JohnHenningsTeam John Hennings Fysioterapi
JonasHintSkogulven lk
AndersJohansson
MikaelJohnssonElcontrol
AndreasKärnfeldtSöderköpings kommun
GoshaLi
TonyMellgrenFonus Öst
AndreasNilssonWorld class Söderköping
FredrikNormanFriska Tänder
HenrikNyrènFaik/Forest Runners Team Finspång
JonasRingdahlSöderköpings kommun
StefanSaksiGisselöGårdsbryggeri
AndersSjögrenIK NocOut.se
AndreasTinglöfKuddby IF
WilmerWesterlundMarin och Fastighetsservice i Söderköping AB
MatsWisellSöderköpings kommun

Män utan tidtagning

FörnamnEfternamnFörening/Företag
BörjeFranssonPensionär
BoKarlssonFriskis och svettis
DavidNämberg Mitic3N Bostäder AB

Pojkar födda 2007-2008

Det finns ännu inga deltagare i klassen Pojkar födda 2007-2008.

Pojkar födda 2009-2010

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EinarSaksiVikboVändan
SixtenSaksiVikboVändan
SamuelSponnSSK

Pojkar födda 2011-2012

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CasperKvarsell

Pojkar födda 2013 och senare

FörnamnEfternamnFörening/Företag
WilliamKvarsell