Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
Dream team | ||||
Karin | Dorie | |||
Karin | Dorie | |||
Noura | Ibrahim | |||
Christine | Massoud | |||
FAIK Dam | ||||
Anna | Gillerstedt | |||
Maria | Johansson | |||
Jenny | Lindblom | |||
Daphne | Wezenberg | |||
Forest Runners-Team Finspång Dam | ||||
Josefin | Aronsson | |||
Cecilia | Kleist | |||
Frida | Michold | |||
Charlotte | Schönbeck | |||
Helenes Crew | ||||
Nathalie | Amneborn | |||
Desiree | Fredriksson | |||
Amanda | Samuelsson | |||
Helene | Samuelsson | |||
Livetikrokarna2 | ||||
Elin | Johansson | |||
Frida | Nywertz | |||
Sara | Purvins | |||
Christin | Tedsjö | |||
Medley Nyköping/Oxelösund 2 | ||||
Alexandra | Eriksson Green | |||
Hanna | Jansson | |||
Ulrika | Jerräng | |||
Maria | Lilja | |||
R2P Queens | ||||
Therese | Eliasson | |||
Karin | Kufver | |||
Maria | Nilsson | |||
Rebecca | Samuelsson | |||
Run´n Enjoy | ||||
Run´n | Enjoy | |||
Run´n | Enjoy | |||
Run´n | Enjoy | |||
Run´n | Enjoy | |||
Runforfun | ||||
Sofia | Elliot | |||
Tone | Göransson | |||
Sara | Lind | |||
Sara | Runo | |||
RunForFunGirls | ||||
Sara | Bäckström | |||
Kajsa | Fogelberg | |||
Anna | Nilsson | |||
Johanna | Strömlid | |||
Tjalve IF Dam 1 | ||||
Jenny | Bolander | |||
Ewa | Danlycke | |||
Anna | Magnusson | |||
Pernilla | Nymberg | |||
Tjalve tjejlag 2 | ||||
Susanne | Ekman | |||
Elmina | Saksi | |||
Hanna | Svensson | |||
Louise | Söder | |||
Vi är med | ||||
Amanda | Hallén | |||
Alexandra | Jääskä | |||
Josefine | Münter | |||
Elenore | Pellams | |||
Villa Fridhem | ||||
Lisa | Andersson | |||
Josefin | Karlstrand | |||
Natalie | Kjellander | |||
Sofia | Regnander | |||
World Class 2 | ||||
Emelie | Alwnell | |||
Linda | Bergfeldt | |||
Cajsa | Karlsson | |||
Erica | Ly |
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
Hagas smartaste åttor | ||||
Lowa | Forsell | |||
Aya | Kabani | |||
Heidi | Makso | |||
Alva | Sandberg | |||
Hagaskolans bästa åttor | ||||
Angelina | Cakar | |||
Emelie | Georges | |||
Irma | Mehmedovic | |||
Kresti | Youkhanna | |||
Hagaskolans kvickaste åttor | ||||
Ida | Andersson | |||
Mathilda | Karlsson | |||
Gabriella | Olsson | |||
Klara | Schickel |
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
Ocab 1 | ||||
Peter | Andersson | |||
Peter | Andersson | |||
Helena | Angefuhr | |||
Ditte | Jörgensen | |||
Ocab 2 | ||||
Kim | Andersson | |||
Kim | Andersson | |||
Mikael | Lindwall | |||
Joakim | Thorsson | |||
Riksbyggen 1 | ||||
Isabelle | Carlsson | |||
Dan | Håkansson | |||
Eva | Karlsson | |||
Catarina | Zahr | |||
Riksbyggen 12 | ||||
Inger | Andersson | |||
Gunnel | Björn | |||
Miriann | Jonsson | |||
Robin | Jonsson | |||
Riksbyggen 13 | ||||
Stevo | Dejanovic | |||
Christer | Hasselgren | |||
Perry | Lekander | |||
Ingrid | Öhrn | |||
Riksbyggen 2 | ||||
Anette | Andersson | |||
Kenneth | Carlsson | |||
Anna | Ensell | |||
Jouni | Korkalainen | |||
Riksbyggen 3 | ||||
Malin | Farholt | |||
Lise-Lott | Geisler | |||
Camilla | Gideonsson | |||
Anette | Lundberg | |||
Riksbyggen 4 | ||||
Josef | Awad | |||
Hysni | Haxha | |||
Klas-Göran | Johansson | |||
Görgis | Tongur | |||
Riksbyggen 5 | ||||
Stefan | Johansson | |||
Stephan | Mattsson | |||
Marie | Persson | |||
Eva | Söderberg | |||
Riksbyggen 6 | ||||
Lars | Enqvist | |||
Lars | Enqvist | |||
Maria | Wisth | |||
Maria | Wisth | |||
Riksbyggen 7 | ||||
Oskar | Ege | |||
Therese | Schloenzig | |||
Carina | Svensson | |||
Lena | Westerman |
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
4 ovana löpare | ||||
Torbjörn | Hildemark | |||
Andreas | Kiellarsson | |||
Fredrik | Mellgren | |||
Eric | Westman | |||
Boman El & Larmtjänst | ||||
Daniel | Löthner | Boman El & Larmtjänst AB | ||
Jonas | Olsson | Boman El & Larmtjänst AB | ||
Erik | Ström | Boman El & Larmtjänst AB | ||
Franz | Tiensuu | Boman El & Larmtjänst AB | ||
De tre snabba och Viktor | ||||
Martin | Bergman | |||
Viktor | Bergström | |||
Jimmy | Dahl | |||
Joakim | Lindblad | |||
Djungelpatrullen | ||||
T | Franzén | |||
T | Karlsson | |||
T | Karlsson | |||
T | Karlsson | |||
Erlandsson | ||||
Anwar | Al-Egli | |||
Anton | Burgman | |||
Erik | Pålsson | |||
Jonny | Zamora | |||
FAIK 1 | ||||
Marcus | Esping | |||
Björn | Gustafsson | |||
Stefan | Gustafsson | |||
Peter | Hjortark | |||
FAIK 2 | ||||
Mathias | Ahlqvist | |||
Henrik | Göhl | |||
Per | Junwijken | |||
Yury | Leonenko | |||
FAIK 3 | ||||
Johan | Fagerberg | |||
Robert | Gustafsson | |||
Samuel | Nilsson | |||
Simon | Nyberg | |||
Fiskeby #1 | ||||
Joakim | Ahlm | Fiskeby Board | ||
Kent | Andersson | Fiskeby Board | ||
Clas | Gottfridsson | Fiskeby Board | ||
Joel | Sundberg | Fiskeby Board | ||
Fiskeby #3 | ||||
Daniel | Andersson | Fiskeby Board | ||
Håkan | Forsgren | Fiskeby Board | ||
Tobias | Gyllensvärd | Fiskeby Board | ||
Per | Lindgren | Fiskeby Board | ||
Fiskeby #4 | ||||
Staffan | Ahlberg | Fiskeby Board | ||
Oliver | Coursell | Fiskeby Board | ||
Bengt-Åke | Sjöström | Fiskeby Board | ||
Johan | Öström | Fiskeby Board | ||
Forest Runners-Team Finspång Herr Lag 1 | ||||
Hassan | Abdiquadir | |||
Simon | Lundin | |||
Abdulmajid | Musse Ahmed | |||
Abdelfath | Yasin | |||
Forest Runners-Team Finspång Herr Lag 2 | ||||
Peter | Andersson | |||
Tom | Campbell | |||
Per | Christell | |||
Joni | Jaako | |||
Hagagymnasiet | ||||
Marc | Dawli | |||
Martin | From | |||
Robin | Samuelsson | |||
star | wars | |||
Hultdalsskolan lag 1 | ||||
Olle | E | |||
Oliver | O | |||
Adrian | P | |||
Felix | S | |||
Jurslaskolan | ||||
Ville | Bötrius | |||
Felix | Kellander | |||
Valle | Kellander | |||
Oscar | Söderström | |||
LearningWell 2 | ||||
Jonas | Persson | |||
Peter | Sandberg | |||
Mattias | Tidlund | |||
Axel | Vestin | |||
Lundgrens El 1 | ||||
Jimmy | Andersson | |||
Jocke | Björling | |||
Marcus | Moqvist | |||
Victor | Nilsson | |||
Lundgrens El 2 | ||||
Jan-Olov | Andersson | |||
Henrik | Hermansson | |||
Anders | Jonsson | |||
Daniel | Åman | |||
Lundgrens El 3 | ||||
Conny | Hagberg | |||
Niklas | Karlsson | |||
Markus | Knutsson | |||
Niclas | Pettersson | |||
Lundgrens El 4 | ||||
Rikard | Andersson | |||
Mattias | Carmhagen | |||
Andreas | Sandberg | |||
David | Smedberg | |||
MCM Relining | ||||
Daniel | Gillberg | |||
Mårten | Hansson | |||
Joakim | Larsson | |||
Aneta | Viljemyr | |||
Mikkeller Running Club | ||||
Ponta | Ax | |||
Jompa | Gruväng | |||
Adde | Nilzén | |||
Tobbe | Stucki | |||
NEAB 1 | ||||
Håkan | Käll | |||
Jonas | Larsson | |||
Pål | Nilsson | |||
Peter | Skippari | |||
NHS | ||||
Lino | Ferrari | |||
Hans | Gehrke | |||
Tom | Mardsjö | |||
Mattias | Sjödin | |||
NocOut herr: | ||||
Hernán | Bastantes | |||
Andreas | Björklund | |||
Erik | Olsson | |||
Ludvig | Stenberg | |||
Ocab 4 | ||||
Robin | Andersson | |||
Lars | Gårdfalk | |||
Daniel | Hägglöf | |||
Mikael | Rickards | |||
Räsergubbarna | ||||
Pontus | Gustavsson | |||
Magnus | Johansson | |||
Joakim | Nilsson | |||
Felix | Olsson | |||
Sandbäcken 2 | ||||
Fhilip | Alderin | |||
Felix | Falc | |||
Simon | Klanghammar | |||
Johan | Stjärnborg | |||
Sandbäcken 3 | ||||
Fhilip | Alderin | |||
Felix | Falc | |||
Simon | Klanghammar | |||
Johan | Stjärnborg | |||
Sigge med vänner | ||||
Ludvig | Alstenius | |||
Jacob | Fjellner | |||
Sigge | Läthén | |||
Vilmer | Nisser | |||
Sjöfartsverket lag 1 | ||||
Simon | Egler | |||
Jesper | Ek | |||
JImmy | Eriksson | |||
Christian | Kronqvist | |||
Sjöfartsverket lag 2 | ||||
Elias | Arshi | |||
August | Källgren | |||
Daniel | Olsson | |||
Fredrik | Sandberg | |||
SMHI IF | ||||
Pontus | Brander | |||
Patrik | Ljungemyr | |||
Håkan | Persson | |||
Johan | Wester | |||
SOS - Sons of Sandbäckens | ||||
Filip | Danielsson | |||
John | Klaesson | |||
William | Landström | |||
Lars | Perenkranz | |||
Structor | ||||
Alexander | Eriksson | |||
Jimmy | Grönqvist | |||
Morgan | Stenberg | |||
Peter | Öhlin | |||
Sub60 | ||||
Rikard | Andersson | |||
Adrian | Dahlquist | |||
Tobias | Thorsson | |||
Mats | Wiklund | |||
Svärtinge SK P 06 | ||||
Alvin | Arfwidsson | |||
Elliot | Jannert | |||
Carl | Joelsson | |||
Oskar | Nilsson | |||
Tjalve IF Herr 1 | ||||
Fredrik | Filipsson | |||
Oscar | Hillman | |||
Daniel | Näkne | |||
Henrik | Sparrnäs | |||
Tjalve IF Herr 2 | ||||
Johan | Nordqvist | |||
Pär | Wiberg | |||
Arvid | Zackrisson | |||
Mathias | Öhrman | |||
Tjalve IF herr 3 | ||||
Robin | Bohlin | |||
Jesper | Holvandus | |||
Jörgen | Jonsson | |||
Måns | Widemark | |||
Toyota 4-runners | ||||
Filip | Brolin | |||
Johan | Furensjö | |||
Leif | Lundgren | |||
Marcus | Strandh | |||
Åby eltjänst | ||||
Magnus | Asplund | |||
Hampus | Dahlin | |||
Mathias | Karlsson | |||
Thommy | Windisch | |||
Åhlin & Ekeroth Byggnads AB 2 / Proair | ||||
Roger | Joelsson | |||
Karl | Kindvall | |||
Mattias | Pehrsson | |||
Andreas | Rosberg |
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
”Stokvis Dollar Trash” | ||||
Ann | Fakt | |||
Thomas | Forneman | |||
Fredrik | Höjefält | |||
Manne | Vergara | |||
”Stokvis Euro Trash” | ||||
Niclas | Andersen | |||
Jeremy | Beasley | |||
Magnus | Bergholm | |||
Jenny | Pettersson Dahlin | |||
Alfredsson Transport | ||||
Erik | Alfredsson | |||
Johan | Alfredsson | |||
Stefan | Ekman | |||
Lena | Lorenzon | |||
Castellum | ||||
Weonica | Brzuchalska | |||
Seare | Kibron | |||
Anton | Rehn | |||
Marcus | Åberg | |||
Castellum partners | ||||
Cecilia S | Aldén | |||
Lene-Merethe | Hyttel | |||
Nicklas | Ljungberg | |||
Dennis | Sunnerberg | |||
CCCS | ||||
Simon | Botvidsson | |||
Christoffer | Carnestig | |||
Cecilia | Jägerhed | |||
Christoffer | Stråhle | |||
Elite Grand Hotel | ||||
Anna | Elite | |||
Fabian | Elite | |||
Kalle | Elite | |||
Veronica | Elite | |||
Eliten ifrån Castellum | ||||
C | E | |||
A | G | |||
V | G | |||
M | M | |||
Erlandsson 1 | ||||
Lars | Bredin | |||
Andreas | Karlsson | |||
Geir | Solvang | |||
Katarina | Tham | |||
Estate | ||||
Emili | Eklund | |||
Mikaela | Frisinger | |||
Joakim | Lundqvist | |||
Jenny | Söderberg | |||
Finspångs SOK senior | ||||
Rickard | Chedid | |||
Eva | Göhl | |||
Olle | Lindman | |||
Per | Lindman | |||
Finspångs SOK ungdom | ||||
Malin | Göhl | |||
Elsa | Pettersson | |||
Linda | Svensson | |||
Pontus | Östemar | |||
Fiskeby #2 | ||||
Lina | Arvefors | Fiskeby Board | ||
Johan | Barrefjord | Fiskeby Board | ||
Kim | Borg | Fiskeby Board | ||
Anders | Nyrén | Fiskeby Board | ||
Fiskeby #5 | ||||
Laura | Johansson | Fiskeby Board | ||
Klara | Lindström | Fiskeby Board | ||
Viktor | Melin | Fiskeby Board | ||
Kenny | Olsson | Fiskeby Board | ||
Forest Runners-Team Finspång Mix | ||||
Peter | Franzén | |||
Martin | Gustafsson | |||
Henrik | Nyrén | |||
Rebecca | Svensson | |||
Friskis Söderköping 1 | ||||
Olivia | Dehlin | |||
Pernilla | Hertzman | |||
Tommy | Karlsson | |||
Kristin | Sandberg | |||
Friskis Söderköping 2 | ||||
Lars-Gunnar | Ewerfält | |||
Anita | Nordborg | |||
Andreas | Stjerna | |||
GunBritt | Åberg | |||
Friskis Söderköping 3 | ||||
Daniel | Aröd | |||
Victor | Brandt | |||
Carolin | Fredriksson | |||
Linda | Hansen | |||
Gothem | ||||
Einar | Saksi | |||
Sixten | Saksi | |||
Gunilla | Skarin | |||
Ludwig | Skarin | |||
Gustaf Adolfsskolan CityTrackers | ||||
Åsa | Amrén | |||
q | r | |||
s | t | |||
u | v | |||
Gustaf Adolfsskolan Crew of Sports | ||||
i | j | |||
k | l | |||
m | n | |||
o | p | |||
Gustaf Adolfsskolan FollowUs | ||||
H | I | |||
Nicklas | Jöbring | |||
J | K | |||
L | M | |||
Gustaf Adolfsskolan Future Kids | ||||
Pernilla | Tarberg | |||
U | V | |||
X | Y | |||
Z | Å | |||
Gustaf Adolfsskolan Runners | ||||
a | b | |||
c | d | |||
e | f | |||
g | h | |||
Hultdalsskolan lag 2 | ||||
Tilda | B | |||
August | J | |||
Jesper | K | |||
Robin | R | |||
Hultdalsskolan lag 3 | ||||
Maja | E | |||
Ina | M | |||
Noel | S | |||
Alva | SB | |||
Hultdalsskolan lag 4 | ||||
Henrik | J | |||
Alva | K | |||
Sophia | R | |||
Ester | S | |||
Hultdalsskolan lag 5 | ||||
Oscar | A | |||
Rebecca V | J | |||
David | N | |||
Jeanette | S | |||
Hultdalsskolan lag 6 | ||||
Grieg | H | |||
Christian | J | |||
Sara | N | |||
Axel | Ö | |||
Johsjö gruppen | ||||
Mikael | Backlund | |||
Sophie | Larsson | |||
Jose | Mujica | |||
Ludwig | Skillberg | |||
Jörgen Skarin AB | ||||
Øyvind | Eide | |||
Calle | Ekenblom | |||
Frenny | Franteg | |||
Carolin | Lindholm | |||
KuddbyObstacle by Drivsystem05 | ||||
Pia | Kind | |||
Pia | Kind | |||
Andreas | Sand | |||
Andreas | Sand | |||
Kärring & gubbe löpet | ||||
Lina | Alm | |||
Stefan | Henriksson | |||
Marie | Karlsson | |||
Mikael | Skogh | |||
LearningWell 1 | ||||
Susanne | Johansson | |||
Per | Karlsson | |||
Göran | Larsson | |||
Roger | Palmersjö | |||
Livetikrokarna1 | ||||
Emelie | Aronsson | |||
Henrik | Forsberg | |||
Helen | Lindberg | |||
Anna | Winell | |||
LK Nyköpings runners lag 1 | ||||
Anna | Ekholm | |||
Tommy | Ericsson | |||
Jan | Johansson | |||
Per | Nilsson | |||
LK Nyköpings runners lag 2 | ||||
Tobias | Brolin | |||
Katarina | Eriksson | |||
Ronnie | Eriksson | |||
Dick | Jansson | |||
Lärande, Fastighetsavdelningen | ||||
Max | Andersson | |||
Tobias | Artursson | |||
Fredrik | Ljung | |||
Mattias | Törling | |||
Medley Nyköping/Oxelösund 1 | ||||
Karin | Andersson | |||
Stefan | Andersson | |||
Olivia | Brännbacka | |||
Maria | Lindblom | |||
NocOut mixed | ||||
Karl | Norén | |||
Pär | Sjöstrand | |||
Frida | Starck Härlin | |||
Jonna | Tilgner | |||
Nordea | ||||
Andreas | Gawreyia | |||
Linda | Hagel | |||
Pernilla | Lyth | |||
Frida | Wolinder | |||
Nordea | ||||
Henrik | Arnell | |||
Linda | Corell | |||
Petra | Karlsson | |||
Frida | Skiöld | |||
Norrköping Triathlon 1 | ||||
1 | 1 | |||
2 | 2 | |||
3 | 3 | |||
4 | 4 | |||
Norrköping Triathlon 2 | ||||
5 | 5 | |||
6 | 6 | |||
7 | 7 | |||
8 | 8 | |||
Ocab 3 | ||||
Magnus | Samuelsson | |||
Simon | Samuelsson | |||
Johan | Wilen | |||
Tindra | Wilen | |||
Ojojoj | ||||
C | E | |||
M | E | |||
S | E | |||
S | L | |||
Peab 1 | ||||
Eva | Almen | |||
Eva | Almen | |||
Peter | Ansgård | |||
Peter | Ansgård | |||
Peab 2 | ||||
Eva | Almen | |||
Björn | Björestrad | |||
Roger | Eriksson | |||
Roger | Eriksson | |||
Pilion bygg & konsult | ||||
Erika | Fredriksson | |||
Marcus | Fredriksson Anderberg | |||
Erica | Hård | |||
Sophia | Karlsson | |||
Qstar-kutarna | ||||
Sofia | Eklund | |||
Fredrik | Hadd | |||
Fredrik | Karlsson | |||
Dragan | Obradovic | |||
Qstar/Swea Transport | ||||
Niklas | Eriksson | |||
David | Kindahl | |||
Remi | Skillingsås | |||
Alexandra | Svec | |||
R - Lift | ||||
Andreas | Ahnstedt | |||
Camilla | Alkelin | |||
Johan | Frisäter | |||
Göran | Linge | |||
R - Maskin | ||||
Daniel | Bernhard | |||
Lasse | Carlsson | |||
Jerry | Eriksson | |||
Ann-Charlotte | Ripskog | |||
R - Uthyrning | ||||
Janne | Botvidsson | |||
Jörgen | Johansson | |||
Elvira | Ripskog | |||
Henrik | Ripskog | |||
Ramudders | ||||
Rickard | Holmberg | |||
Anna | Jigholm | |||
Christian | Karlsson | |||
Johannes | Karlsson | |||
Riksbyggen 10 | ||||
Roland | Bergström | |||
Christer | Lilja | |||
Nina | Rydingsvärd | |||
Björn | Stenlund | |||
Riksbyggen 11 | ||||
Jimmy | Granqvist | |||
Börje | Jansson | |||
Rikard | Jansson | |||
Andreas | Karlsson | |||
Riksbyggen 8 | ||||
Elin | Gunnarsson | |||
Mattias | Hallström | |||
Per-Olov | Johansson | |||
Håkan | Liljeblad | |||
Riksbyggen 9 | ||||
Maria | Berger | |||
Madeleine | Berthelsen | |||
Cathrine | Hjelm | |||
Viktor | Öhrström | |||
Rikshem | ||||
Veronika | Björling | |||
Maria | Boman Matton | |||
Viktor | Niklasson | |||
Alexander | Shahabi | |||
Sandbäcken 1 | ||||
Robert | Eriksson | |||
Håkan | Pettersson | |||
Karin | Pettersson | |||
Thomas | Stjärnborg | |||
Sandbäcken 4 | ||||
Robert | Eriksson | |||
Håkan | Pettersson | |||
Karin | Pettersson | |||
Thomas | Stjärnborg | |||
Saras Hälsokälla Mix 1 | ||||
David | Hillbom | |||
Sara | Hillbom | |||
Stefan | Johansson | |||
Joakim | Malmgren | |||
Saras Hälsokälla Mix 2 | ||||
Peter | Blomgren | |||
Anders | Joelsson | |||
Anna | Sevelin | |||
Mia | Wahlberg | |||
Saras Hälsokälla Mix 3 | ||||
Alexander | Forsell | |||
Mats | Forsell | |||
Ulrika | Lundgren | |||
Anders | Yderfors | |||
Saras Hälsokälla Mix 4 | ||||
Joachim | Persson | |||
Tomas | Sevelin | |||
Lasse | Svensson | |||
Ulle | Zackrisson | |||
Skogssprintrarna | ||||
Sebastian | Becker | |||
Emma | Göthberg | |||
Nils | Magnusson | |||
Erika | Ramkvist | |||
Snart Sommarlov | ||||
Linda | Eriksson | |||
Millian | Holmberg | |||
Marcus | Wiman | |||
Theo | Wiman | |||
Sogeti Allstars | ||||
Sanna | Brookstein | |||
Jakob | Krantz | |||
Malin | Nilsson | |||
Viktor | Svensson | |||
Spring | ||||
Anton | Falkman | |||
Jennie | Lindholm | |||
David | Pantzare | |||
Abdullah | Sahal | |||
Springer-för-picknick | ||||
Karin | Boström | |||
Magnus | Claesson | |||
Johanna | Krebser | |||
Alexander | Sjöholm | |||
STICKAB | ||||
Alida | Jepson | |||
Magnus | Larsson | |||
Mikael | Olsson | |||
Fredrik | Zettervall | |||
Team Petersson Family | ||||
Ida/Anneli | Petersson | |||
Mattias | Petersson | |||
Moa | Petersson | |||
Viggo | Petersson | |||
The movers | ||||
Albin | Harrysson | |||
Victoria | Hulthén | |||
William | Kind | |||
Evelina | Öberg | |||
Tjalve IF - Run NKPG 1 | ||||
Love | Jonsson | |||
Zandra | Kiding | |||
Magnus | Sandström | |||
Elin | Tidblom Jonsson | |||
Tjalve IF - Run NKPG 2 | ||||
Sofia | Borg | |||
Jonna | Kowalski | |||
Erik | Larsson | |||
Nina | Törling | |||
Tjalve IF - Run NKPG 3 | ||||
Elin | Arshi | |||
Maria | Johansson | |||
Rikard | Kalén | |||
Robin | Karlsson | |||
Tjalve IF - Run NKPG 4 | ||||
Jimmy | Andersson | |||
Stina | Blom | |||
Jennifer | Carlsson | |||
Jenny | Matsson | |||
Tjalve IF Mix 2 | ||||
Elias | Arshi | |||
Jennifer | Carlsson | |||
Ludvig | Danielson | |||
Oskar | Danielson | |||
Tjalve IF Mixed 1 | ||||
Martin | Gustavsson | |||
Ingvar | Larsson | |||
Jesper | Olsen | |||
Frida | Södermark | |||
Tjustalliansen | ||||
Lena | Eliasson-Lööf | |||
David | Kasselstrand | |||
Jakob | Lööf | |||
Hampus | Merkel | |||
We love KIZZ | ||||
Emil | Colldin | |||
Peter | Hultberg | |||
Marita | Johansson | |||
Anders | Sanfridsson | |||
World Class lag 1 | ||||
Ola | Ekström | |||
Terese | Falkemar | |||
Niklas | Karlsson | |||
Nina | Lemon | |||
Åhlin & Ekeroth Byggnads AB 1 | ||||
Tony | Johansson | |||
Patrik | Mellgren | |||
Sandra | Risberg | |||
Jacob | Österqvist | |||
ÖM Etta på löpet | ||||
Nils | Gruvebäck | |||
Emil | Jakobsson | |||
Emelie | Looyenga | |||
Fredrik | Nygren | |||
ÖM Sharks | ||||
Pär | Andersson | |||
Ida | Larsson | |||
Cissi | Säfström | |||
Per | Thelaus |
Lagnamn | Förnamn | Efternamn | Förening/Företag | |
---|---|---|---|---|
Hagaskolans kanoner | ||||
Daniel | Bengtsson | |||
Anna | Dahlström | |||
Karin | Ek | |||
Helena | Lindgren | |||
Lärande, HR med vänner | ||||
Marika | Andersson | |||
Linda | Larsson | |||
Frida | Lindqvist | |||
Fred | Milner | |||
Martin och Servera 1 | ||||
Robin | Bodin | |||
Steve | Seeman | |||
Viktor | Stridh | |||
Natali | Törnström | |||
Martin och Servera 2 | ||||
A | A | |||
Ensar | Bilalli | |||
Mahdi | Hajdari | |||
Kristian | Jonsson | |||
Martin och Servera 3 | ||||
B | B | |||
Robin | Bodin | |||
C | C | |||
C | C | |||
Martin och Servera 4 | ||||
Robin | Bodin | |||
D | D | |||
E | E | |||
F | F | |||
Martin och Servera 5 | ||||
Robin | Bodin | |||
G | G | |||
G | G | |||
G | G | |||
Nordic Wellness | ||||
Hanna | Gustavsson | |||
Tina Cecilia | Hansson | |||
Linnea | Sjövall | |||
Johanna | Skogh | |||
Nordic Wellness 2 | ||||
Tina | Hansson | |||
Lisa | Johansson | |||
Malin | Karlsson | |||
Maria | Petersson | |||
Qstar-lunkarna | ||||
Malin | Bern | |||
Anna | Drake | |||
Annika | Kirmeier | |||
Ann-Sofi | Magnusson | |||
TheFamily | ||||
Benny | Haag | |||
Selma | Haag | |||
Gunilla | Hasg | |||
William | Willner |