Startlista

Startlista Sandbäckens Norrköpingsstafetten

Damer (med tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Colorama
JenniferKarlsson
JessicaKarlsson
JessikaKarlsson
FridaRingdahl
Forest Runners - Team Finspång
FridaMichold
LouiseNilsson
CharlotteSchönbeck
CatTaylor
Forest Runners - Team Finspång
LisaBouvin
LisaBouvin
ElinaEk- Rundqivst
JennieHurkmans
Himpa1
LisaKindahl
MarietteKlingefjord
MariaNorrbom
PernillaNymberg
Himpa2
DiliaCantillo Valencia
MariaGustavsson
Catarina NinnaNilsson
JessicaUnosson
HSB Lag 1
JessicaCarlsson
AnnaClajn
FridaDanielsson
ElisabethTaallving
ICA Kvantum Mirum Galleria Lag 2
Eva-KarinCarlzon
EmmaLindvall
DesiréeMattsson
IsabelleWennerström
IK Akele 1
AnneliGunhardson
Ing-MariePersson
HeleneWikander
EvyÖberg
Lag morot
MersidaAlic'
AnnIsaksson
BellaIsaksson
KristinaWallberg
Lekia
CarolaBensryd
HelenaBrandt
CarolineKheioujan
AnnicaMagnusson
Nocout Lag 2
TinaFritzon
AnnaJohansson
LisaRing
CharlottaWångblad
Nocout Lag 7
ChristinaHedblom
EmmaKleinas
KarinNilsson
FridaStarck Härlin
Pantamera
SaraBergendorff
LilBerger
ThereseJohansson
SaraRiismark
Run’n enjoy
ÅsaAmrén
PernillaHörwing
HelenaKarlsson
AnnaWallin
Saras Hälsokälla Dam
Ann-CharlotteJohansson TolfSaras Hälsokälla
ToraLindgrenSaras Hälsokälla
KaiaPuuseppSaras Hälsokälla
HannaZakrissonSaras Hälsokälla
Team Chicksen
AnetteAsserstam-Lundgren
JohannaFridse'n
MariaJohansson
CamillaLarsson
Tjalve 2
SusanneEkman
ZandraKiding
UlrikaLarsson
LouiseSöder
Vi fyra
MinnaArrelid
BeritFuruheim
MalinKalamark till
CarolineMoqvist
World Class lag 2
EmelieAlwnell
LindaBergfeldt
HeleneFriberg
EricaLy

Damer (utan tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Bråvallaspringarna
*CathrineConrad
BeataKoch-Emery
BrittOmstedt
KarinRungård
Ekonomitanterna
JohannaHolm
AmandaKarlsson
JillKarlsson
CeciliaRosén
Hagaskolans spicy chicks
IsabellaCrasnaru
AlidaJepson
IrmaMehmedovic
EbbaWigren

Gång (utan tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
D.A.C.A Midland
MatsEnbom
ÅkeLarsson
KalleRingholt
VakantVakant
E.ON Sengångare
Eva/MarinaJohansson/Andersson
ThomasNilsson
KarolinaNygren
JonnyTorstensson
Eklöf Fastighet AB
SusanneHalling
LindaPedersen
EvelinaStjärnborg
EmelieÄhlström Påhlman
Ektorpsskolan Lag 4
JelenaLjubic
WajdMasaoud
VilleSandberg
NoelÅman
Ektorpsskolan Lag 5
SutthidaChaipanya
JesperHörbom Karlsson
MohammedOkour
LinneaSjögren
Ektorpsskolan Lag 6
HelleriDaoud
YousifFakhri
DenisaJasaraj
StefanNissan
Ektorpsskolan Lag 7
EmanuelGergin
AmandaLandelius
MartinSjögren
SaraSoner
HSB Lag 2
AnnaHagström
RitaHenriksson
LindaHolmqvist
ÅsaLennartsson
Liljeholmen - bananer
JanHultman
KarinLarsson
RosaSalinas-Hultman
MajaStaaf
Mottagningsenheten 2
MunirAbdulahad
Anne-MarieAstlind
SawzanMousa
SihamYoussuf
Ocab 2
PeterAndersson
Lars-OlofGårdfalk
DitteJörgensen
MikaelLindwaöö
Queens of Plus+
AmandaBergling
EmiliaGustafsson
MatildaGöjefors
LinaMalmqvist
Riksbyggen 1
JosefAwad
HysniHaxha
Klas-GöranJohansson
GörgisTongur
Riksbyggen 2
Lise-LottGeisler
CamillaGideonsson
AnetteLundberg
JesperZeilon
Riksbyggen 3
IsabelleCarlsson
MariaThorell
ÅsaWessén
CatarinaZahr
Riksbyggen 4
AnetteAndersson
AnnaEnsell
MariePersson
EvaSöderberg
Riksbyggen 5
BoDahlberg
MalinFarholt
LinaGriph
EvaKarlsson
Riksbyggen 6
PerGranlund
StefanJohansson
JouniKorkalainen
MichaelLindberg
Riksbyggen 7
KennethCarlsson
ElinFilipsson
DanHåkansson
JohanNeander
Solar
RolfCarlsson
FredrikKarlsson
PatrickLundin
MarieVelin
Transportstyrelsen 3.0
UllaAndersson
TommyLägermo
MajaSacher
VakantVakant

Herrar (med tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
" 1 traithlet Och 3 andra atleter"
EmilHammargren
HansHammargren
OscarLandèn
LarsLindgren
Aktiv Rörelse
MarcusJohansson
MattiasLjungström
OlleNoren
PetterNoren
BAST
JonasAndersson
FredrikBark
AndreasSchmidt
MartinTörling
Boman El
MikaelBoman
DanielLöthner
JohanPettersson
ErikStröm
Efter bugg
PatrikThe king
FredrikVakant
RilleVakant
JohanW
Ektorpsskolan Lag 1
BryanAguilar Galan
ElvinDuljaj
ColinLundin
GustavMalmros
Ektorpsskolan Lag 2
AbdullahiAhmed
HusseinAwbakar
AlbinBoll
MouradSuleiman Hassan
Ektorpsskolan Lag 3
AlbinDahlin Pettersson
MarcelMbuta
JacobRoth
GeorgeosSalloum
Enhörna IF
ErikArumskog
KarlRönnby
VictorSättberger
ViktorZackrisson
FAIK bandy
AlvinArfwidsson
EdvinJansson
CarlJoelsson
FilipPetersson
Fiskeby 2
DanielAndersson
TobiasGyllensvärd
PerLindgren
Lars-ÅkeNilsson
Forest Runners - Team Finspång
ArchieCasteel
AndreasDavidsson
RasmusElmelid
HenrikJonsson
Forest Runners - Team Finspång
AbdulaJid Musse
PerLindman
SimonLundin
OlleLundqvist
Johnson Controls
TobiasAndersson
JonnyKarlsson
MattiasOhlsson
RikardPerers
JR Bugg
JohanR
AndreasVakant
KristerVakant
MattiasVakant
Kenyanska rörmokare
NiklasKarlsson
FelixOlsson
MartinSvensson
RobinSvensson
Lundgrens El lag 1
JimmyAndersson
JoakimBjörling
JohnLarsson
MarcusMoqvist
Lundgrens El lag 2
AndersJonsson
NiclasPettersson
DavidSmedberg
DanielÅman
Magasin Spring
NiclasHäggman
PhilipLund
DavidPanzare
VakantVakant
MCM Relining
JonasDavidsson
DanielGillberg
PatrikGrönborg
MårtenHansson
Militärträning.se - Instruktörer
AndreasAlf
DennyHellgren
TommieMeyer
LuisZamorano Valencia
Neab 1
MartinGustafson
HåkanKäll
JonasLarsson
ChristianTankred
Neab 2
RobertGustafsson
JoakimGustavsson
JohanSkippari
JohanTankred
Nocout Lag 1
KarlNorèn
ErikOlsson
RasmusTuresson
AmaruUbillus
Nocout Lag 9
JohanEkblad
FredrikLööf
ErikRingaby
LudvigStenberg
Ocab 1
RobinAndersson
DanielHägglöf
JoakimLarsson
MikaelRickardsson
Outcaste
MagnusLindgren
AndersLundgren
JoakimNilsson
PeterSvensson
Peab 2
VakantVakant
VakantVakant
VakantVakant
VakantVakant
Proair 1
AliAhmadi
DanielJoelsson
AndreasQvist
ChristianRapp
Projektallians i Sverige AB
FredrikBäckström
JonatanEkeroth
EricForsell
MartinWigren
Ramudden Renters
JohanKarlsson
MattiasKnutsson
OskarKnutsson
PatrikMosesson
Riksbyggen 9
JimmyGranqvist
AndreasKarlsson
JoakimRydälv
PeterSjöblad
Sandbäckens
RobertEriksson
PelleJonsson
HåkanPettersson
ThomasStjärnborg
Sandbäckens Ynglingar
FilipAlderin
ErikJohansson
PatrikLundgren
JohanStjärnborg
Saras Hälsokälla Herr
PeterBlomgrenSaras Hälsokälla
DavidHillbomSaras Hälsokälla
JörgenHultmarkSaras Hälsokälla
AndersJoelssonSaras Hälsokälla
SMHI IF Runners1
PontusBrander
HåkanPersson
GustavStrandberg
JohanStrömqvist
SMHI IF Runners2
AndreasCarlsson
DanielJohnson
PatrikLjungemyr
JohanWester
Snubbar som lubbar
TomasFranzén
PeterHjortmark
ThureKarlsson
TommyKarlsson
Sub60
RikardAndersson
ChristianDomfors
KenFlydalen
TobiasThorsson
Team Elitplattsättning
JoakimFast
ErikGustafsson
JohannesLindholm
ThomasTimber
Tejpfabriken 1
NiclasAndersen
MagnusBergholm
FredrikHöjefält
CalleSpetz
Tejpfabriken 4
RobertGåverud
AugustLind
GustavTapia Bergquist
ChristianYakoub
Tejpfabriken 5
EdwardGåverud
SebastianLindén
BusterLison Almkvist
EmanuelPaz
Tejpfabriken 6
BobboLison Almkvist
FilipLundin
JohnMiettinen
TheodorStefanovic
Tjalve 1
MartinBergman
AndreasHillman
MagnusSandström
HenrikSparrnäs
Tjalve 5
JonasAbrahamsson
DanielNäkne
AndersTykesson
HannaVejde Svensson
Vargarna Speedway
WillyAndersson
ViktorBergström
DennisFagerkrantz
ViktorOhlsson
Vinnarlaget
PontusGustafsson
MagnusJohansson
JonasLandström
MarcusPettersson
Åby Oilers IBK
JimmyBagge
FelixKarlsson
TobiasLundkvist
JonathanPegler
ÄRLA IF/Orientering
LarsDrageryd
PetterEriksson
JohanFagerberg
RudolfsZernis

Herrar (utan tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Smedby AIS
NicklasFredriksson
LasseH
UlfRann
AndreasStrömlid

Mixed (med tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
40 MEN inte Vi!!
IdaJansson
AxelKasselstrand
DavidKasselstrand
WilmaKasselstrand
Albins Atleter
PärAndersson
AndersHolm
EmilJakobsson
EmelieLooyenga
Alfredsson transport
ChristianDegerberg
PeterJohansson
BarbaraLeuenberger
MikaelSvensson
Black Lucifer
ElisabethLjung
JessicaStein
VakantVakant
VakantVakant
Blacka-bor
CeciliaCassenius
MagnusCassenius
AndreasLindström
AnnaLindström
City Hall Quartet
OlleJohansson
KikkiLiljeblad
LarsStjernkvist
ReidarSvedahl
Clas Ohlson 1
MarieAndersson
MarianaJonsson
TaniaKolehmainen/Tullberg
MattiasMagnusson
Clas Ohlson/ Cubus
SallyJakobsson
JessicaLinder
MickeLindstam
HelenaPettersson
Ctrl alt elit
IdaLarsson
CissiSäfström
PerThelaus
SamuelVillius
Era Bråvikens Mäklarbyrå
LisaAndersson
AnneliJanzon
SofiaRegnander
MatzÅgehäll
Feel
LudvigNilsson
FabiolaPasten
EddyVelin
EmiliaVelin
Finspångs SOK 1
RikardHellgren
ErikHägg
JohannaHägg
AliceJohansson
Finspångs SOK 2
SofieEttling
MajaHarrysson
OlleLindman
PontusÖstemar
Finspångs SOK 3
ElsaPettersson
LindaSvensson
PeterVind
SofieVind
Fiskeby 1
MikaelFridh
AnetteFridsén
DanielÖsterberg
MickaelÖström
Fiskeby 3
JessicaAllard
MaritaJohansson
RobertPettersson
AnnaTräff
Fiskeby 4
ErikaFröjd
AnnaHagberg
MikaelRönn
LarsSigneböen
Fiskeby 5
JohanBarrefjord
JuliaBrinkman
ElinMalke
AndersNyrén
Forest Runers- Team Finspång
AdamHellstadius
MalinKarlsson
HenrikNyrèn
TommySöderberg
Forest Runners - Team Finspång
KerstinAxelsson
JaskoJusufbegovic
EdvinKarlsson
PerLindman
Frisörlaget
FridaLeek
JoakimSigers
DillmonTomas
BjörnWidén
Herrmans skogsvård AB
MalinAx
JoakimGustafsson
JohanHerrman
NatalieJosefsson
HSB lag 3
TamaraDemir
MagnusEriksson
JessicaKarlsson
ElisabethTallving
ICA Kvantum Mirum Galleria Lag 1
PontusFalkhäll
MattiasGeorgson
SimonHagström
VeronicaKarlsson
ICA Kvantum Mirum Galleria Lag 3
ThomasAndersson
GilaEklund
KarinSvensson
AndreasThomsen
Kinnarps Norrköping
MattiasHolmlund
JohannaLjunggren
OlaNorén
AnneliPettersson
Kraftloppet
EmmaKantarp
RobinKantarp
SimonNyberg
VakantVakant
Liljeholmen - apelsiner
ToveAskling
DanielBjurhamn
ChristianSvahn
ElisabethSvahn
Liljeholmen - äpplen
MariaAlphonceLiljeholmens folkhögskola
Ann-LouiseBjurhamnLiljeholmens folkhögskola
MattiasHjerttonLiljeholmens folkhögskola
JonasOttossonLiljeholmens folkhögskola
LK Nyköpings runners lag 1
AnnaEkholm
TommyEricsson
JanJohansson
PerNilsson
LK Nyköpings runners lag 2
KajAdelborg
Jan-OlovAndersson
DickJansson
HelenPahverk
Marithas Adepter/Finspångs Kommun
CarinaAndersson
MatsBroström
KarlCarlsson
AnnaSparrelius
Militärträning.se - Deltagare
DanielBlomberg
MariaBorg
DickJonsson
MatteWallberg
Minus Roger
LenaBackman Rylén
DeniseCassel
MatsPettersson
PerZiljat
MixMax
JoakimAndersson
AnnaMagnusson
MattiasOlsson
ChristofferPettersson
Morsan o gänget
LudvigDanielson
SussiDanielson
OskarDanielsson
MelindaPap
MOSA RAMUDDEN
SophiaBergman
ArleneCastro
MartinEriksson
OskarStenliden
Måst
SisselHolmén
TobiasKnutsson
MariaNevander
ÅsaNevander Holmén
Nocout Lag 10
LottaAnnell
EvaLilliecreutz
MagnusLundberg
HåkanWettergren
Nocout Lag 11
JonasEriksson
HenningFärnström
LarsPersson Dahlström
JosefinZangerl Carlberg
Nocout Lag 12
HenrikBäckman
RobertPettersson
TommySvahn
TinaÅstrand
Nocout Lag 13
HernanBasantes
FredrikDanielsson
NiklasEriksson
MarthaHultman Puke
Nocout Lag 14
AndreasBjörklund
MariaClementz
LinusEricsson
PerSjökvist
Nocout Lag 15
MikaelCeder
MadeleneHansson
JennySandh
RikardWigilius
Nocout Lag 16
PiaCarlsson
PerHedblom
LisaMjörning
ViggoPeterson
Nocout Lag 3
VidarPeterson
TuvaPettersson
KristianRybak
EvaSandberg
Nocout Lag 4
JohannaEdqvist
AndreasFröberg
PeterFröberg
AgnetaFröbrg
Nocout Lag 5
MiaGröndahl
LeoHagström
TomasJohansson
PerSjöstrand
Nocout Lag 6
ChristinaBouvin
AnnikaUnger
AgneWedin
AndersWidelius
Nocout Lag 8
JosefinAxelsson
DavidHaglund
EricaMånsson
JoakimÅkesson
Norrköping Triathlon 2
BelaHack
IngegerdHack
LarsHenriksson
FranzTiensuu
Norrköpings Triathlon 1
LinnéaAndersson
KristianEriksson
MikaelKastensson
HelenRemnås
NTM Fritid
SannaDahlström
OskarKarlsson
JohanNordqvist
ViktorSvensson
Peab 1
VakantVakant
VakantVakant
VakantVakant
VakantVakant
Pilion Bygg
ErikaBengtsson
MarcusFredriksson Anderberg
EricaHård
SophiaKarlsson
Plusgymnasiets Dreamteam
AnnaNordström/Milic
PetterPålsson
RasmusSchöning
GeraldWalch
Plusgymnasiets team Green
Ann-CharlotteLekhove
FredrikMånsson
MariaWahlström
JimmyWentzell
Promotionhuset
JohanCarlström
AlexanderEkström
JanneEkström
MarieMalm
R2P
FilipAbrahamsson
MartinBränge
ThereseEliasson
KarinKufver
Riksbyggen 10
AnnaDahlin
MattiasHallström
MattiasHallström
HåkanLiljeblad
Riksbyggen 11
RolandBergström
BörjeJansson
EvaSevetin
ViktorÖhrström
Riksbyggen 12
MadeleineBerthelsen
NinaRydingsvärd
BjörnStenlund
CarinaSvensson
Riksbyggen 8
AndersCrona
LaminDarboe
ChristerLilja
StephanMattsson
Rikshem
VeronikaBjörling
Ej klartEj klart
ViktorNiklasson
DennisSunnerberg
Saksi
EinarSaksiTjalve IF Norrköping
EstridSaksiKuddby Power
SixtenSaksiKuddby Power
StefanSaksiKuddby Power
Saras Hälsokälla Mix
MatsForsellSaras Hälsokälla
AnnaSevelinSaras Hälsokälla
TomasSevelinSaras Hälsokälla
LasseSvenssonSaras Hälsokälla
Saras Hälsokälla Mix lag 2
SaraHillbom
LenaNäsman
HelenSchölin
KentSchölin
Snart sommarlov!
LindaHolmberg
MilianHolmberg
MarcusWiman
TheoWiman
Solar
MalinCaesar
JoachimFranzen
PerHägg
TinaJonsson
Structor 1
JimmyGrönqvistStructor
PatrikHagstömStructor
KarinMåhlstedtStructor
JoakimMånssonStructor
Structor 2
RickardBörjessonStructor
AlexanderErikssonStructor
CarinRosanderStructor
PeterÖhlinStructor
Supersprintarna från Hagaskolan
HenrikFladrich
LinneaFransson
MinnaHultberg
LisaRosen
SWECO
AsmeromAbera
CeciliaDahlskog
Ole MartinIndreeide
LenaRiedel
Team Bonaqua
FredrikGumer
SandraGumer
SandraNilsson
LisaPetersson
Team FIFFI
TorbjörnAndersson
DanielRingström
LindaRingström
MimmiW Andersson
Team Holmen Paper
LovisaAndersen
AlenMarhocevic
AnnaNilsson
EllinorTjernlund
Team Lund OK Kolmården
AnnieLund
LinneaLund
PeterLund
VeronicaLund
Tejpfabriken 2
JeremyBeasley
LinnéaBeasley
AnnFakt
ElsaStyrenius
Tejpfabriken 3,
Ana-KarinForneman
JakobForneman
ThomasForneman
ManneVergara
The A team
JenniferHawby
PerHell
MartinLindblad
MagnusLöfving
The Mighty Plussers
SimonGustavsson
EdinImamovic
FabioMantino
JuliaWall
Tjalve 3
ClaraWidfeldt
FredrikWidfeldt
JimmyWidfeldt
LinnWidfeldt
Tjalve 4
EwaDanlycke
BjörnGustavson
JockeHolmberg
TommyJohansson
Tjalve 6
AbdirizakBolt
SofiaBorg
AdamHellgren
JonasKärner
Transportstyrelsen 2.0
PeterAndersson
CharlotteBillgren
AndersJohansson
NicklasSvensson
World Class lag 1
ThereseFalkemar
ÅsaKaljo
EricaLy
PeterTeske
XL-Bygg Norrköping
KarinHjelte
MarieVejkabo
JohanWide
RogerWikström
XXL Skidor&Cykel;
ViktorAlnerheim
SaraBroms
AndreasEriksson
JohanGustafsson
XXL Sport & Vildmark #1
JohanEkblom
AlvaHörnestam
SaraLeindal
MattiasÅberg
Åby Runners
OlleEriksson
TuvaEriksson
KarinJanzon
JennyLindblom
Åhlin & Ekeroth Byggnads AB
JanJohanssonÅhlin & Ekeroth Byggnads AB
FredrikNordströmÅhlin & Ekeroth Byggnads AB
KristofferNyqvistÅhlin & Ekeroth Byggnads AB
MartinaNyrénÅhlin & Ekeroth Byggnads AB

Mixed (utan tidtagning)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Hagaskolan runners for fun
DanielBengtsson
AnnaDahlström
MariaKostmann
EvaLindahl
Mottagningsenheten 1
JanBergström
LudmilaGaray
BirgittaOlsson
AnnetteSalomonsson
Proair 2
ThereseEklund
RogerJoelsson
NiklasPylad
AndreasRosberg