Startlista Atea Norrköpings Stadslopp

10km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
IsabellAdsellNordea
EmelieAlwnell
Eva-LisaAndersson
JennyAndersson
LizaAndersson
LarissaBelousova
AnnaBennichNTM Fritid Öst
LindaBergfeldtWorld Class
SophieBergström
YoieBohlinHässelby SK
KarinBoström
MariaBrooIK Akele
EmilieCaesar
JosefineCalderonCygate
SandraCamevall
UlricaCarlsson
MadelenCastaIca smedby
AnnaDahlin
AyanalemDelelegnAngereds Atletiska förening
AngelikiDi Luca
KarinDyrestamUT Kolmården
SaraEdsmanIca smedby
NorahEricsonBillerudkorsnäs
ZandraEriksson
YvonneErlandsson
GiselaFalck
ElisabethFalk OlanderFastighets AB L E Lundberg
TereseFalkemarWorld Class
BeatriceForssell
TuvaFredin
AnnetteFridse’nFiskeby Board
JohannaGustafsson
JohannaGustafsson
MathildaGustafsson
DeliaHansen
JenniferHawby
MarieHedbergMedley
EmmaHedlund
FridaHedlund
KerstinJohanssonTyresö
LindaJohnsson
HannaJonssonSTADIUM
Britt-MarieJutvik
CharlotteJärnvall
CarinaKalered
ChristelKarlssonTjalve IF
ZandraKidingTjalve och IK sleipner
CeciliaKleistIK Akele
JuliaKvarnströmRunacademy
EmmaLagerFSP KM
SaraLagré
SaraLindBillerudKorsnäs
JennyLindblomFAIK
AnnaLindebringFinspångs AIK Friidrott
OliviaLindgrenFastighets AB L E Lundberg
JennieLindholmSkeninge IK
LisaLundhLundbergs
EricaLyWorld Class
PernillaLythNordea
SabinaLöfLK SPRING
AliceMagnell-MillánTjalve IF Norrköping
AntoinetteMalki
CarolinaMalmberg Peterson
AnnaMartin-Bylund
FridaMicholdFinspångs AIK Friidrott
SaraMolinder
MallaNarveby
JenniferNilsson
JennyNilsson
MariaNilsson
CamillaNordgren
HelénNordqvist
AlvaOlssonIK Akele
SaraOwelingAktivitetsklubben
LinnPett
KarinPettersson
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping
CeciliaSchmid
RahelShiferawAngereds Atletiska förening
EvelinaSjöberg
FridaSjöströmÄlvkarleby
MarieSkagerströmNTM Fritid Öst
JennySpångbergFinspångs AIK Friidrott
RebeccaStenfeldt
GustavSvenssonCygate
Ing-BrittSvensson
LouiseSvenssonRunacademy IF
AnnicaSärevallLundbergs
FridaSödermarkTjalve IF
JosefinThoresson
JennyThunholm
EllinorTjernlundHolmen Paper AB
CarolinaTovar
AmandaTydén
SannaTykessonIK Akele
AnnaValentinssonGötelöpare
VeronicaValryggAPCOA Parking Sverige AB
IdaViktorsson
PiaWidlund
FeliciaWikmanFinspångs AIK Friidrott
MalinWikströmICA Smedby
JosefinZangerl CarlbergIK NocOut.se

10km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 10km damer (lag, 5 personer).

10km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LarsAbrahamson HjerpeNorrköping Triathlon
AdhanomAbrhaEskilstuna Friidrott
KimAhtola
TomasAltéusAtea
DanielAnderssonLundbergs
HansAnderssonlundbergs2019
JimmyAndersson
JohanAnderssonLundbergs
KalleAnderssonIK Akele
MaxAnderssonAtea
PetterAnderssonLatmaskens IF
PontusAnderssonUmara Sports Cöub
RikardAnderssonIK Akele
StellanAnderssonNorrköping
OskarArfwidssonNodra
JoakimArrelövCoop Finspång
BasharAtiehIK Akele
JohanAxelhavHolmen
MattiasBergbomSectra
OlleBergfeldtWorld Class
DennisBergman KarlssonCygate AB
DavidBergströmProjkon Infrastrukturprojekt
LarsBergströmAxe run club
MichaelBergströmFiskeby IF
RilindBerishaSöderbergs Personbilar
YavarBiranvandVästerås LK
MattsBirgerssonRönninge SK
MartinBjörkertHolmen
AndreasBjörklund
JockeBjörlingSöndagsmilen/Lindö
JoakimBonnevier
SanderBrageCygate
HåkanCarlssonGötelöpare
JimmyCarlssonSöderbergs Bil
MarcusCarlssonSSAB Oxelösund
ChristianClaessonLundbergs
MagnusClaesson
MikaelCroonCygate
TadesseDabiAngeredes Atletiska förening
JonnyDahlin
PärDrottNordea
VictorEllingsenNTM Fritid Öst
PehrEmanuelssonIFK NORA
PhilipEngstrandSöderbergs Personbilar
AlfredEricsonBillerudKorsnäs
OlleErikssonFAIK
PeterErikssonIK Akele
TimFalkerby
MattiasFasthSSAB
AbdiFeyissaLundberg AB
HenrikForsbergNTM Fritid Öst
ErikForsmark
MagnusFranssonIK Akele
StefanFranssonFinspångs AIK Friidrott
TomasFranzénFinspångs AIK
KristerFromHolmen
TobiasFälth
AndersGanslandtSweden Runners Trelleborg
HasseGehrkeNHS Fastighet & Miljöservice AB
JohanGromerLinnea
MattiasGunnarssonIK Akele
JohanGustafssonTjalve IF
PerGustafssonRunacademy
urbangustafsson
FilipHallin
FredrikHammarConsid
PatrikHasselbladIca smedby
TobiasHed Uhlenius
FredricHedlundMörkarna
PerHell
KimHellbergNordea
AdamHellgrenTjalve IF Norrköping
ChristianHellströmIca Smedby
DanielHermanssonSpring för cancer
NiklasHidenius
SebastianHjortstigICA Maxi Norrköping
DimaHolubynskyy
MatildaHultNordea
MattiasHultbergSöderbergs Personbilar
GustavHärnqvist
OskarIrebroAikido Academy
MikaelIsaksson
BengtIsgårdIF Linnéa
DavidIwungNTM Fritid Öst
MikaelJanelundGötelöpare
TommyJepsenICA Maxi Norrköping
FredricJohanssonFastighets AB L E Lundberg
PeterJohanssonKopparbo
ThomasJohanssonJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB
WilliamJohanssonCygate
LoveJonssonTjalve IF Norrköping
AlenJugoNordea
MikaelKahlströmIK Akele
OlleKaleredTjalve IF Norrköping
AlbinKaltak
RobinKantarpFinspångs AIK Friidrott
OskarKarlssonNTM Fritid Öst
JohnKingstedtHuddinge AIS
OttoKingstedtHuddinge AIS
ErikKjellgrenLundbergs
ViktorKlassonCygate AB
KalleKula
PärLagerqvistICA Smedby
MarcusLagré
ThomasLampaBillerudKorsnäs
BjörnLarsson
FreddyLejonFinspångs AIK Friidrott
JesperLeklem
GeorgijLi
MartinLidstedtSecuritas Brand & Räddning
DavidLindberg
StigLindgrenIF Tjalve
JohannesLindholmElitPlattsättning
BjörnLundbergSkoskav/hängbuk
JoacimLundqvistEstate consalting AB
KjellLundqvistLundqvist El & CDS i Östergötland AB
AndersLundström
MichaelMalmbergAtea
MattiasMalviker WellermarkIK NocOut.se
MattiasMalviker WellermarkIK NocOut.se
RobertMarasCygate AB
JanMarkström
RuiMatosIFK Nyköping
PatrikMellgren
ThomasMichanek
EmilMillán de la OlivaEskilstuna Friidrott
YetsedawMinaleAngereds Atletiska förening
FredrikMånssonDrottning Blankas Gymnasieskola
ChristerNaeseniusNorra Stockholm Endurance
ThomasNervÖstergötlands elservice ab
PrebenNesheimRehband
FredrikNilssonTeam Tongbaomen
JohanNilsson
RickardNilsson
SamuelNilssonFinspångs AIK Friidrott
TommyNilsson
TheoNordlund
JohanNordqvistTjalve IF
HenrikNyrénFinspångs AIK Friidrott
MarkusOdinICA Maxi Norrköping
HatihamOglahNej
ReufOkanovic
HenrikOlofsson
NiklasOlssonIK Akele
JerryOnmalmMörkarna
ÅkePalmqvistIK Akele
HenrikPetersonNodra
StefanPetersonNodra
OskarPeterssonFinspång
JonasPetterssonHolmen
LarsPetterssonIK Nocout.se
NiclasPettersson
GhaziPutrusIK Akele
AntonRehnHögby IF
AndersRosell
JoakimRystedt
RanjanSahaSiemens
StefanSaksiGisselö Gårdsbryggeri
DannySalo
FredrikSamsonRehband
ThomasSamsonHolmen
AndreasSandbergSiemens
PavelSchoffer
HenrikSchultzIK NocOut.se
Jan-HenrikSchöttleJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB
JonasSelbergAtea
SlobodanSimic
AndersSjöberg
AlexanderSjöholm
MagnusSkoglund
AdrianSokolikÅF
OttoSparrnerCygate AB
davidstenberglundbergs
JonathanStenman
AndersStrömvallCygate AB
ReidarSvedahl
FredrikSvenssonIK Tun
MatsSvensson
PontusSöderberg Persson
AlexanderSödling
MartinTörlingNorrköping
MattiasTörnqvistIK NocOut.se
MartinUller
GeraldWalchDrottning Blankas Gymnasieskola
StefanWallgren
TomasWallgren
AntonWernholmSöderbergs Personbilar
ThomasWestlundKarate Dojo Katrineholm
ErikWihlborg
ThomasWiikMotala AIF
ErikWikströmLK Roslagen
PeterWilhelmsonCygate AB
OveWindh
CristofferWittskogSMHI IF
NurayYassinUllevi FK
SebastianZetterlundICA Smedby
AndersÅbergBillerudKorsnäs
MarkusÖsterberg

10km herrar (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Motala AIF
RobertFogelkvistMotala AIF
AndreasJohansson ZuneMotala AIF
MarcusKindbomMotala AIF
JonasMellbergMotala AIF
NicklasÖstmanMotala AIF

10km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LarsBomansson

10km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Mormors gäng
LenaKregert
HannaKregert Blomstrand
IdaKregert Blomstrand
SofiaKregert Blomstrand
FredrikNilsson Sundén

5km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
IftinAbdiNorrköping Dolphins
IdaAf LarssonNTM Fritid Öst
Anna-LisaAgneheim
EllenAhlstedtÅby Oilers
MersidaAlic
LinaAlmRejlers IF
JosefinAlmkvistIK NocOut.se
AnetteAndersson
EvaAndersson
LenaAnderssonICA Smedby
MariaAndersson
SusanneAndersson
VictoriaAndersson
JosefinArnellNorrköping Dolphins
KarinArnell
KerstinArnellNorrköping Dolphins
AnnelieAugustssonWe run peking
KarinAxelsson
NathalieBacklund
EmmaBacktemanIK Akele
SaraBenAyzahNorrköping Dolphins
EmelieBergström
PhoebeBergwall
VeronikaBjörlingSöndagsmilen/Lindö
SofiaBlitsRejlers IF
MarieBlomgren
Ann-SofieBoströmWe run peking
AnnaBrandin
EvaCampe
MadelenCastaICAsmedby
BelindaChristensen
LindaCorellNordea
MariaDahlberg
AnnDavidson
SaraEdsmanICA SMEDBY
AnnaEkströmÅtviRunners
AnnelieEliasen
CarolineElmar
JoelElmar
JessicaEriksson
KarinEriksson
TuvaErikssonFAIK
AliceEttlingFinspångs SOK
SofieEttlingFinspångs SOK
LindaFalk
Ann-SofieFalkemarWorld Class
EllenFalkerby
ÅsaFalkerby
HelenFerinRunacademy
AgnetaFlygareEnhörna IF
CamillaFogelstrandICA Smedby
AmyFredrikssonNorrköping Dolphins
SusanneFridRejlers IF
CeciliaFritschIca Smedby
BeatriceGomér
KarinGomér
LinnéaGranlundRejlers IF
CarolineGromer
EllaGärdqvistNorrköping Dolphins
KajsaHaavikko Leksell
LindaHagelNordea
VeraHagströmRejlers IF
JosefinHelle
IreneHertzman
SaraHillbomSaras Hälsokälla
ElinHjalmarssonICA Smedby
HannaHjelmEl och Maskin i Söderköping AB
TheréseHollertz
FridaHolm
SisselHolmén
OliviaHultbergNorrköping Dolphins
AnnikaHurtig
SagaHägglövNorrköping Dolphins
JosefineHöögHagaby goif
JoannaIbrahimNorrköping Dolphins
ElinIgnellLundbergs
SamanthaIrunvaNorrköping Dolphins
AnnIsaksson
BellaIsaksson
JosefineIsaksson
CamillaIsebäck
GunillaJohansson
JennyJohansson
MadelenJohanssonSignSpectra
MariaJohanssonRunacademy
MariaJohanssonTjalve IF
EmiliaJonsson
GunnelJonsson
SofiaJonsson
AlexandraJääskä
LinaKarlssonLundbergs
MariaKarlsson
MarielleKarlsson
PetraKarlssonNordea
VeronicaKarlssonICA Smedby
SannaKlassonGötelöpare
AnnaKlefbäck
MoaKlerelandNorrköping Dolphins
NaidaKovacevicNorrköping Dolphins
JohannaKällmanNorrköping Dolphins
CamillaLarsonTjalve IF Norrköping
SophieLarsson
ChristinaLarsson Tjäder
HannaLindbergEl och Maskin i Söderköping AB
HelenLindbergLivet i Krokarna
BeritLindblom
JohannaLindholmAtea
IdaLindqvist
SundinLotta
MarinaLundmark
MariaMagnusson
JohannaMalmNodra
MajaMalmRunacademy
KlaraMatsson
ThereseMatssonSkill
HannaMedinaNorrköping Dolphins
FridaMicholdTeam Forimp/Asics Frontrunner
AishaMohamedNorrköping Dolphins
JosefineMünter
ÅsaNevander Holmén
AnnNilssonICA Smedby
LisaNisserLundbergs
AnneliNoamanNorrköping Dolphins
LinaNordanslättNTM Fritid Öst
ElisaNorrlöfNorrköping Dolphins
Marie-LouiseNömm
MariaOgenstav
SarahOlssonNTM Fritid Öst
SusanneOlsson
AlmaPasic
Ing-MariePerssonIK Akele
JohannaPetersson
MonaPeterssonIca smedby
DunjaPetrovicNorrköping Dolphins
ElsaPetterssonFinspångs SOK
LinnéaPettersson
MalinPetterssonAtea
HamasaRahimiICA Smedby
PernillaRengman
MayaReyesNorrköping Dolphins
ElisabethRindom
LisaRingIK Nocout.se
ZenithaRuisla
SaraRuno
JennieRåsten
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping
SannaSalo
FridaSamuelssonNorrköping Dolphins
AnnaSevelinSaras Hälsokälla
JenniferSirén
GunillaSkarin
SaraSkinnarNorrköpings kommun
AnnaSköldhIca Smedby
Ann-KristinStenbergNorrköping
KarinStrandNorrköping
IngerSundell Wincent
AnnaSundström
HannaSvenssonTjalve IF Norrköping, team power woman athletic club
HelenSvenssonLundbergs
StinaSvensson
AgnesSöderholmNodra
PhraiwanTaithaisongBuriram United
MartinaTillberg
KlaraTorstensson
MedeleneTöpfer
EmmaTörnvall
EvelynTörnvall
MirnaVardiWorld Class
LouiseViklund
AstridVågerudNorrköping Dolphins
SofiaWahlmanEl och Maskin i Söderköping AB
AlmaWaldemarson
martinawallin
CicciWalterhedIca Smedby
OliviaWesterbergDolphins F06
CeciliaWikström
LisenWikström
FridaWolinderNordea
IngelaWållbergLundbergs
HelenWärlanderTransdev
IdaWärlanderTransdev
JessicaWärlander
LiliZhengTeam Tongbaomen
GunBrittÅbergGötelöpare
HeleneÖhlundDäckteam Ljura Gummi
RebeccaÖzerNorrköping Dolphins

5km damer (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km damer (lag, 5 personer).

5km gång

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AnneliAnderssonNordea
JohannaAndersson
ConnyBruch
PetraBruch
AmandaCronvallNordea
Rose-MarieDahl
CarinaEriksson Nikkanen
FridaHarryssonNordea
BeatriceHeinonen
MariaJohansson
Ann-MariKihlman
AnetteNilsson
AnnaPazzottuNordea
Ann-LouisePersson Hall
UlrikaSaari
MadeleneSkullman
SofiaSöderqvist Karlsson
IngelaVastesson

5km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
DanielAinerfors
HussinAlchekh Khalaf
FredrikAldénRejlers IF
JohanAlmén
MartinAndersskogICA Smedby
BjörnAnderssonNordea
MarcusAnderssonAllmänna Idrotts Klubben - AIK
SvanteAndersson
SörenAnderssonICA Smedby
PeterAnderstedtAPCOA Parking Sverige AB
HenrikArnellNordea
JohannesArnellKneippens vårdcentral
DanielArödIca Smedby
ElliotAwerstedtRejlers IF
KennethAwerstedtRejlers IF
OliverAwerstedtRejlers IF
MikaelBacklund
AndreasBengtssonSignSpectra
HampusBergströmAtea
viktorBergström
JohanBerlinNorrköping Dolphins
GustavBjörlingSöndagsmilen/Lindö
RichardBremerSkill
PatrickBroedersMikkeller Running club Finspång
RagnarByléhnAtea
EmilCamereus
MicaelCarlssonNordea
PerChristellSkeninge IK
FredrikClettborn
PärDahlbergBillerudKorsnäs
AndreasDavidssonHögby IF
ChristofferDyragerAtea
SimonEcerICA Smedby
RickardEdenholmBillerudKorsnäs
HansEdlundRejlers IF
MarkusEkström
RichardEricsonBillerudKorsnäs
AlvinErikssonRejlers IF
MarcusEspingSaras Hälsokälla
EmilFlygareEnhörna IF
OskarFlygareEnhörna IF
FredrikForsbergNTM Fritid Öst
WolfgangFreter
WilfredoGahonaNorrköpings kommun
AndreasGawreyiaNordea
RobertGilengren WassbergAtea
ChristerGustafsonNTM Fritid Öst
HenrikGustafssonAtea
HenrikGustafssonAtea
MerihHagosEskilstuna Friidrott
MattiasHagströmRejlers IF
NoahHagströmRejlers IF
MarkusHahlinOk Denseln
RobinHamberICA Smedby
LewisHassall
MichaelHedbergAtea
MikaelHertzman
ChristerHess
KhobyHinds
PeterHjortmarkFAIK
SimonHjortmarkFAIK
JesperHolvandusTjalve IF Norrköping
HåkanHurtigNorrköping Triathlon
PatrikHägglöv
MatsHövre
MagnusIdmanRejlers IF
StefanIngesson LindahlLundbergs
Lars-BertilJangard
AdamJanseliusNordea
LarsJohanssonLundbergs
RickardJohnsonICA Smedby
JohnnyJonanderAtea
PhilipJonssonTjalve IF Norrköping
JanKaleredNorrevo
RobinKarlssonRunNKPG
ThureKarlssonNorrköping
TommyKarlssonNorrköping
YousifKhoderDäckteam Ljura Gummi
SeareKibromTjalve IF Norrköping
JanosKobzaDäckteam Ljura Gummi
bennykrig knapasjöreiki-relax
JohanLadenbergFastighets AB L E Lundberg
PatrikLandströmIK NocOut.se
ChristoferLarssonHemlingby LK
FelixLarsson
ThomasLeandertz
MichelLiljebergEl och Maskin i Söderköping AB
EliasLindholmElitPlattsättning
LucasLindholmAtea
TomLindholmAtea
TorbjörnLindkvistLiverpool FC
JoakimLindmark
PerLindmarkÅby Oilers
StefanLundmark
QuimMartin-Bylund
claudimartin-callizo
PontusMatssonEl och Maskin i Söderköping AB
GulledMohamedFlens FS
HassanMohammedSöderbergs Personbilar
AndreasMolanderICA Smedby
AugustMollénTjalve IF Norrköping
KjellMonéus
MikaelMustonenRejlers IF
KristerMånssonNordea
FredrichMårdSöderbergs Personbilar
MagnusMöllerAtea
MirceaNestor
Michaelnilsson
MikaelNilssonÅby
PatrikNilssonNTM Fritid Öst
VilmerNisserLundbergs
SebastienNiyonzimaAPCOA Parking Sverige AB
PetterNorén
GustavNorling
FredrikNygrenNTM Fritid Öst
SamiNylanderIca Smedby
AxelNyström
NilsOlaussonNTM Fritid Öst
MarcusPalmbergEnhörna IF
Sven-ÅkePerssonIK Akele
ChristerPeterssonAtea
AlfredPetterssonFinspångs SOK
WilliamPommer
TimoRaninenDäckteam Ljura Gummi
OlaRådeströmAtea
EinarSaksiTjalve IF Norrköping
SixtenSaksiSmedby AIS
DaniSalibaNordea
PatrikSandbergSignSpectra
RonnySandströmBillerudKorsnäs
GabrielSandörIK Akele
TomasSevelinSaras Hälsokälla
JoakimSiegersDrottning Blankas Gymnasieskola
JohanSjöbergMotala AIF
RasmusSjöbergICA Smedby
PärSjöstrandIK NocOut.se
JohanSkoglund
JakobStjernaIca Smedby
JoakimStåhlbergRejlers IF
NiklasSvensson
DilmonThomasDrottning Blankas Gymnasieskola
AndersVallgrenIT-avdelningen, Polisen
JesperValryggAPCOA Parking Sverige AB
RogerValryggAPCOA Parking Sverige AB
BennyViklund
JonasViklundRejlers IF
HenrikVuorinenRejlers IF
SebastianVäsbom
MatsWebjörnGridcon Solcellsteknik
MatsWillnerNTM Fritid Öst
GuusWinkelmolenSwift Atletiek Roermond
RogerWärlanderTransdev
RasmusWäsbom
ÖyvindZackowVegan Runners IK
ViktorZackrissonEnhörna IF
MarcusÅbergHässelby SK
JoelÅkerlind
AxelÅström

5km herrar (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar (lag, 5 personer).

5km maskerad

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km maskerad.

5km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Lag Dindin
MalvaBrudin
MilleBrudin
NeaBrudin
TobiasBrudin
MarieNordin
Team Alice
HannaBrönnert
MalinBrönnert
JoakimJohansson
MadeleineJohansson
MargitaJohansson
Team Wejryd
ErikWejryd
HjalmarWejryd
JoarWejryd
MargaretaWejryd
SagaWejryd

Flickor födda 2007-2008, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
TageAsklingIK Akele
SigneDomforsTjalve IF Norrköping
FilippaErikssonTjalve IF
NovalieKidingIK Waria fotbollsförening
OliviaLiwellAkele
AliceNielsenAtea
DjellzaRama
SofiaSkuthällaTjalve
TildeTingström
EmanuelToumaIK sleipner fotboll
EnglaTörnvall

Flickor födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AliceAndersson
JenniferAndersson
NellyBoquistTjalve IF Norrköping
VendelaCarlsson
AlmaFagerkrantzNKK
FeliciaFlood
LinnFunquist
NovaHolmberg
EllaLindbergLivetikrokarna
IsabelleMelin Walterhed
BiancaNadolskiTjalve IF
SayaliNilssonTjalve IF
LeiaNylander
HanaRama
AminaSabovicLundbergs
RebeccaStrandFAIK
HildaSärevall
AstridTörnvall
TindraWindischTjalve IF

Flickor födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LilianAbu Haija
EbbaBjörlingSöndagsmilen/Lindö
CelieDanielsson
NoraFagerkrantzNKK
OliviaForssell
ElviraGillberg HolmLundbergs
VeraHagströmTjalve IF
SagaHalldén
AmandaHultgrenLundbergs
EnglaJosephson
ValentinaKnutssonAtea
KlaraLindholmElitPlattsättning
KajsaLundh
TuvaMalteskog
SiriRåsten
SebastianSaina lowSleipner IK fotboll
SandraSponn
EllinorStrandFAIK

Flickor födda 2013 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NoelleBoquist
MelissaCamereus
MiliaDanielsson
OttiliaDohrmund
IrisErikssonGör inte pappa besviken
LeiaFrancos-Dafgård
SelmaFrancos-Dafgård
LiaFriman
LilyFÄLLDIN
EllyFälth
InesGurdic
ElsieHahlinOK Denseln
SelmaHahlinOK Denseln
AliciaHolvandus
AliceHultgrenLundbergs
EmmaJiang
AlvaJohansson
JuliaJohansson
MelissaJohansson
Nova-LiJosephson
FrejaKlefbeck
StellaLandströmLinköping
IrmaLindbergLivetikrokarna
EllaLjungström
LaiaMartin-Bylund
EnyaMengüç LindquistNorrköping Dolphins
NovaMånsson
OliviaNilsson
LamijaPasic
EbbaPettersson
EstridSaksi
JonnaSärner
TuvaSärner
FelineTegnér
ElmaTowfeekNorrköping Dolphins
SigneWesström
KateWhitehurst
AlissaWiberg

Pojkar födda 2007-2008, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CeasarAndersson
KidDelden-EkblomAtea
WilliamDidrikson
MilianHolmberg
OlleLindqvistSmedby ais
AlexanderMelin Walterhed
TheoNybomLundbergs
AddinSabovicIFK Norrköping

Pojkar födda 2009-2010, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
SacoAhmedNorrköping
NajeebAlshikh Khalaf
ArvidDahlqvist Wahlqvist
SigurdDanielsson
FelixErikssonTjalve IF
ElliotFalck
AdamJohansson
ViktorJohanssonSAIS
FilipKöhler
SvanteLagré
SiggeLäthénTjalve
ZionMelinIfk
SixtenNorbeck Dahl
BilalPasic
EinarSaksi
SixtenSaksi
LudwigSkarin
LeonSkuthällaTjalve
SamuelSponn
ArvidStrömbäck
RafaelSörensen
EmilTingström

Pojkar födda 2011-2012, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LennoxAlwnellIFK Norrköping
CarlosAvsarSleipner IK fotboll
NeoBajraktarevicIFK Norrköping
NiklasBarzolaSleipner IK fotboll
GustavBång
CarlCambrant
FelixCamereus
AronCarlsson
OlaDahlqvist Wahlqvist
AlvinDidriksonSleipner IK fotboll
TheoDidrikson
SamuelDomforsTjalve IF Norrköping
SiggeEdvinsson
FilipEklundSleipner IK fotboll
MatteusEl - baziIK sleipner fotboll
BenjaminFloodIfk Norrköping
LorenzFrimanLGIF
AlbinFunquist
MånsGistedtSleipner ik fotboll
HampusGrahn
MelkerGrahn
LeonGrönblomIfk norrköping
ThorGunnarsson
MirsadHalilovicIFK Norrköping P8
AlfredHalldénIFK Norrköping
MelkerHavaySleipner IK fotboll
ErikHjelm
ElvinHolmberg
OliverJames
DouglasJohanssonSleipner IK fotboll
OskarJohansson
SixtenJohanssonSleipner IK fotboll
KevinJokitalo
MiloJurgensonSleipner IK fotboll
VincentKarlssonIFK Norrköping
AdrianKeijo silanderSleipner IK fotboll
MiloKidingSleipner IK fotboll
MiloKidingIK sleipner fotbollsförening
NilsKuntze
CasperKvarsell
TheodoreLarssonSleipner IK fotboll
WilliamLiljedahlIFK Norrköping
EdvinLundh
OlleLäthénSleipner IK
HenningMartin-Bylund
JordanMengüç LindquistNorrköping Dolphins
WilliamMüllerSkill
NoahMånsson
IsakNerv
AlexNilsson Ward
CharlieNybomLundbergs
OskarPalmSleipner IK fotboll
ValterRybomSleipner IK fotboll
WilleSandstenIFK Norrköping
LeonSkarin
ElvinStrömSleipner IK fotboll
TotteThyrénIFK Norrköping
AlexanderToumaSleipner IK fotboll
WilleWestlundKarate Dojo Katrineholm
AxelWilsbornSleipner IK fotboll
CharlesWisemarkIFK Norrköping

Pojkar födda 2013 och senare, 1000m

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AmrAlshekh Khalaf
MilionAnderssonLundbergs
PhilipAppelgren
MelvinAsplund
JacobBechtel
JonathanChedidFinspång SOK
CarlClaesson
AlbinErikssonGör inte pappa besviken
LeanderFriman
MelvinFritsch
OliverGilengren WassbergAtea
IsakGurdic
LeoHellberg
NilsHolmstedt
ElliotIngvarsson Fridlund
AlfieJames
JakobJangren
AlbinKuntze
WilliamKvarsell
ViktorKöhler
MelwinLiljedahlIFK Norrköping
NilsMalteskog
CharlieMüllerSkill
SimonOlsson
OllePekkarinen
AlexanderRukavinaKimstad GOIF
SixtenSegersten
NoelSkuthällaTjalve
OlleStrömbäck
OssianWesström
WilliamWhitehurst
FilipWondollek
ManuelWondollek