Startlista Atea Norrköpings Stadslopp

10km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
AlexandraAgnrud
AnnetteAnderssonTingsbrötens förskola
MarieAndersson
ClaraAndersson TjernströmNorrköping
LinneaBacklund
CarinBechtel
LarissaBelousova
EvelinaBengtssonNorrköpings Kommun
AnnaBennichNTM Fritid Öst
AnnaBroms
ToneBrundinTjalve IF Norrköping
ÅsaCarlsson
VeronicaCederlundNorrköpings kommun
AnnaDahlin
AnnaEkdahl Wass
AnnaEkström
MarieEriksson
SihamEskander
LindaFerinNorrköpingskommun
TuvaFredinNorrköpings kommun
JennieFredriksson
LinneaGillberg
LejlaGros
AnnaGrundmarkHolmen
LindaGustafsson
SaraHaglund
NicoleHartmann
AnnHenrikssonNorrköpings kommun
KarinHenriksson
PamelaHultgren
KristinHylanderNorrköpings kommun
VeronicaHöijerNorrköping kommun
ArezoojafariGeneralen9
CharlotteJohanssonNorrköpings kommun
JohannaJokitaloNorrköpings kommun
CharlotteJärnvallNordquist & Järnvall AB, Din Arena för samtal
AnnaKarlin
CamillaKarlsson
ChristelKarlssonRunacademy IF
jenniferkarlsson
VeronicaKarlsson
ThereseKlytseroffHolmen
LenaKregertNorrköpings kommun
JennyKullander
IdaLagerström
JudithLai JakobssonHolmen
IdaLarssonNTM Fritid Öst
JennyLindblad
CamillaLindénNorrköpings kommun
SofieLindénNorrköpings kommun
EvaLindh
AnnsofieLindmark Österlund
JohannaLjung
AnjaMahrs
MarinaMalm
SaraMeyerNorrköpings kommun
MariaNilsson
AnneliNordenvall
HelénNordquistNordquist & Järnvall AB, Din Arena för samtal
KarinNysten
sandranörager
AlexandraPersson
IdaPersson Tiborson
stephaniePerttunorrköpings kommun
LindaPettersson
HeleneRamstedt
MajaRooth
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping
RebeccaSamuelsson
NinaSander
EmySeranderNTM Fritid Öst
MonikaSilfveniusSocialdemokraterna
MarieSkagerströmNTM Fritid Öst
SofieSommanssonNorrköpings triathlon
KatarinaSperling
KarinStrandNorrköping
EmmaSvensson
Ing-BrittSvensson
UlrikaSvensson
AnnaThorNorrköpings Kommun
VivecaValgren
ElinVastesson
RebeccaVågerudHultdalsskolan
LiselottWahlquist
HannaWeflö
PiaWidlund
CarolinaWirell
JennyWisstingSvorkmo NOI
MagdalenaÖbergBygg- och miljökontoret

10km damer (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Socialdemokraterna
ElisabethJönssonSocialdemokraterna
KaisaKarroSocialdemokraterna
KarolinaKällsSocialdemokraterna
KikkiLiljebladSocialdemokraterna
JessicaSvenssonSocialdemokraterna

10km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
JonasAhlenius
HenrikAlmströmNorrköpings kommun
FredrikAnderssonNTM Fritid Öst
JimmyAnderssonNorrköpings kommun
PerAnderssonNorrköping
PontusAndersson
StellanAnderssonSiemens
UlfArumskogNorrköpings kommun
SebastianBeckerNorrköpings kommun
AlexanderBerglundNkpgs bageriklubb
LarsBergströmAxe Run Club
MattiasBergströmSuzzies Hairport
MichaelBergströmFiskeby IF
MårtenBjörkConsid
MikaelBjörklind
AdamBjörkström
NiklasBlomqvistConsid
PeterBörjessonNorrköpings kommun
VictorCaldemarConsid
BertilCalderonNorrköpings kommun
MichaelCarlborg
OlofCarlssonTeamTK
JoakimCederNorrköpings Kommun
niklascederlundnorrköpings kommun
SilvioDella FeminaIl Cibo restaurang
CrelleEkstrandCrelle Photography AB
HenrikForsbergNTM Fritid Öst
PatrickGabrielsson
RogerGabrielsson
FredrikGlännfjordNorrköpings kommun
MarcusGrimerö
JohanGromer
JoarGrundströmNorrköpings kommun
HåkanGustafssonSues
JohanGustafssonTjalve IF Norrköping
UlfHaglundConsid
JohanHallgrenSiemens
MichaelHansen
PatrikHelgessonSiemens
AdamHellgrenTjalve IF Norrköping
TorbjörnHildemarkJursla IF
MikaelHiltonConsid
MikaelHultbergNorrköpings kommun
AndersHöglundNTM Fritid Öst
DanielJohansson
MartinJohanssonConsid
AndreasJonssonKIMSTAD
JörgenJonssonNorrköping
NiclasJonsson
SamuelJosephson
AndreasKarlsson
OskarKarlssonNTM Fritid Öst
ThureKarlssonNorrköping
TommyKarlssonNorrköping
KarlKylensjöNorrköpings kommun
FredrikLarssonNorrköpings kommun
LennartLarssonSiemens Industrial Turbomachinary AB
MikaelLindqvist
PeterLjungströmDaglig verksamhet Aktema
JonasLundberg
PerLundqvistNorrköpings kommun
JoakimMagnusson
AndreasMahrsrönnbärets förskola
ÅkeMuntherIsle of Ljura
GöranNilsson
KalleNilssonNorrköping kommun
RikardNilssonTSM Running
FrankNorrman
Tommypalmborgnorrköpings kommun
MikaelPersson
JonasPetterssonHolmen
MichaelPlendlTeam Erdinger Alkoholfrei
JohanRigbrant
StefanSaksiHagagymnasiet
PeterSameliusNorrköpings Kommun
ThomasSamsonHolmen
TomasSevelinSaras Hälsokälla
ChristianSjöö
PatrickSkiba
JoarSkott
DanielStendahlNorrköpings kommun
AndersStorm
ChristofferStråhle
KalleSvarvar-pelli
ChristianSvenssonNorrköpings kommun
OlaSöderströmNorrköpings kommun
BjörnThorNorrköpings Kommun
MartinTörlingNorrköping
RikardTörnå
ChristianValgren
JoelWahlströmMatteusskolan
AndreasWallin
AndersWesterstad
PärWiberg
StefanWidarNTM Fritid Öst
RickardWiklanderHolmen
UnoWillén
MarcusÅbergHässelby SK
AxelÅgren
FREDRIKÅkermarkBromma
FredrikÅKERMARKBromma
MagnusÖbergSMK Kolmården
UlfÖbergHolmen

10km herrar (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Briljant Ekonomisystem AB
DavidAnderbergBriljant Ekonomisystem AB
FredrikAnderbergBriljant Ekonomisystem AB
GabrielAnderbergBriljant Ekonomisystem AB
JohanHintBriljant Ekonomisystem AB
AlexanderStolpeBriljant Ekonomisystem AB
Consid AB
LinusAnderssonConsid
StefanAppelgrenConsid
FredrikBörjetegConsid
FredrikHammarConsif
MånsHermanssonConsid
FC Bubbis
AntonBrönnertFC Bubbis
StaffanCidhFC Bubbis
MarcusRingstrandFC Bubbis
HenrikVänskäFC Bubbis
ChristofferWernFC Bubbis
RUNWAYS
AxelMagnestrandLFV
GabrielOdenhammarLFV
AndersSchylströmLFV
MatsTörnvallLFV
PeterWangbergLFV

10km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MadeleineBrand
RasmusJohnsson
SimonKindh#talaärguldvärt
NiklasLinder

10km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
FAIK
LisaBouvinFAIK
RobertGustafssonFAIK
StefanGustafssonFAIK
RobbinKantarpFAIK
JennyLindblomFAIK

5km damer

FörnamnEfternamnFörening/Företag
DialaAbdoushSMHI
MonicaAdamssonSMHI
MarieAdnerhillFöskola
CarinaAnderssonNorrköpings kommun
MariaAndersson
MarikaAnderssonNorrköpings kommun
MonaAndersson
TheaAndersson
MartinaAndrénNorrköpings kommun
MarieAppel
AnnelieAugustsson
LenaBackman RylénNorrköpings kommun
ThereseBardun Cronström
EmelieBergström
AnneBerndt
KatrinBerndtASICS Frontrunner
MyBjörkström
SofiaCarlssonNTM Fritid Öst
BelindaChristensen
ElviraEkström
JennieEriksson
GabriellaGustafsson
MalinHanssonFörskola
FridaHedinNorrköpings kommun
CamillaIsebäck
AnnieJohanssonNTM Fritid Öst
ElinJohanssonLivetikrokarna
AgnetaJonssonMottagningsenheten
GunnelJonsson
MargitaKarlssonFörskola
camillaklemedsson
CamillaKomlanz
EvaKrabb
LitaLanciannorrköping kommun
AnnaLanderholmNorrköpings kommun
Maritalandstedt-almFörskola
SophieLarsson
AnnaLindström
IsabelleLjungholm
LouiseMalmströmSocialdemokraterna
MoaMellander
SusanneNerreterRosaglitziteam
AnnaNilsson
SaraNilsson
veronicaNord
AivyNordenskjöldnorrkoping kommun
MalinOdenhammar
CarinOlofssonNorrköpingskommun
ChristinaPeterssonFairtrade Runners
malinpetersson
AnnaRenström
AngelinaRosales Stenbäck
EmmaRönnbäck
ElminaSaksiTjalve IF Norrköping
BirgittaSandstedt
AnnaSevelinSaras Hälsokälla
AnnelieSigurdhNorrköpings kommun
CamillaSiljedahlNorrköpings kommun
JessicaStålnackeConsid
ElinSvensson
LindaSödermanUttersbergsskolan
MartinaTillbergNocout
SusanneVilhelmssonDjäkneparksskolan
AlmaWaldemarson
SandraWederberg
TheresewidströmFörskola
susannewistrandFörskola
HedvigZetterström Bengtz

5km damer (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Teliatubbies
AmandaBackman Lundin
CarinaDolk
BeatriceEriksson
HeleneKarlsson
LenaSigurdsson

5km gång

FörnamnEfternamnFörening/Företag
LilianCarlsson
MoaFranzénNorrköpings Kommun
ViktoriaGustafssonNorrköpings Kommun
PaulinaLundinNorrköpings Kommun
CamillaR LindahlVård & Omsorg
LovisaSamuelsson
AnnaSvedbergNorrköpings Kommun
AlisaTurcinhodzic

5km herrar

FörnamnEfternamnFörening/Företag
DanielAinerfors
MatsAppel
JohanAxelhavHolmen
albinBergström Bostner
LennartBjörkström
Per-ArneBoström
StefanBoström
MathiasBäcklundConsid
JoachimCademan
AndersErikssonDjäkneparksskolan
OlleEriksson
MathiasGranbergNTM Fritid Öst
DennisGustafsson
MartinGöranssonNorrköpings kommun
MatsHövreHolmen
EineJacobssonEttans Loppis
AndersJensenAnhörig-och kunskapscenter
TedJohanssonSiemens
RobinKarlssonRun NKPG
GaryKrabb
FelixLarsson
HenrikMöllberg
MikaelNilssonÅby
JoakimPeterssonTureberg FK
TimmyPetterssonConsid
PatrikSandsvedenNorrköpings kommun
JacobStrandNorrköping
AndreasThoor
ChristerWeidenbladNorrköping
PawelZawada
AxelÅström

5km herrar (lag, 5 personer)

Det finns ännu inga deltagare i klassen 5km herrar (lag, 5 personer).

5km maskerad

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MelindaGullbackNorrköpings kommun

5km mixed (lag, 5 personer)

LagnamnFörnamnEfternamnFörening/Företag
Here we go again
GunnarHöst
FredrikSandberg
KrisitnSandberg
LinaStrömfors
MagaretaWejryd
Here we go again2
PernillaBlomqvistRegion Östergötland
MatsFriskRegion Östergötland
ÅsaFriskRegion Östergötland
TonyPekulaRegion Östergötland
JoarWejrydRegion Östergötland
Team Alice
HannaBrönnert
MalinBrönnert
JoakimJohansson
MadeleineJohansson
MargitaJohansson

Flickor födda 2006-2007, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
NovaliekidingIk Waria

Flickor födda 2008-2009, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
ElinNordqvist
IdaScheiderbauerGF Nikegymnasterna

Flickor födda 2010-2011, 1.2km

Det finns ännu inga deltagare i klassen Flickor födda 2010-2011, 1.2km.

Flickor födda 2012 och senare, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
EnglaJosephson
Nova-LiJosephson
JuliaKhattab
ElviraOdenhammar
ElviraWisstingSvorkmo NOI

Pojkar födda 2006-2007, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CarlosAlhaddadIFK Norrköping

Pojkar födda 2008-2009, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
MartinusWisstingSvorkmo NOI

Pojkar födda 2010-2011, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
JadKhattab
PatrikNordqvist

Pojkar födda 2012 och senare, 1.2km

FörnamnEfternamnFörening/Företag
CharlieEdströmIFK
HarryHosking
KevinJokitalo
ViktorLindblad
HugoOdenhammar
SebastianRamstedt
AlexanderRukavinaKimstad GOIF